Probleme server

Info
Image
admini principali: Eseth Killer, Nik, DeeJay | Top jucatori

Moderators: DeeJay, Eseth

Re: Probleme server

Post #121 » by Eseth » 22 Dec 2014 20:56

DeeJay (Re: Post 119), Mereu a mers bine.
Nusquam est verus. Sulum res est licitus.

User avatar

Re: Probleme server

Post #122 » by Adrian » 22 Dec 2014 22:03

Exact ... sv a mers bine. V-ati panicat prea tare pt faptul ca la 2 playeri nu le mergea si pt ca a dat un crash ieri seara ... :)
oricum nu e rau faptul ca se scot pluginurile alea inutile. Doar ca nu va asteptati ca o sa va creasca skillul sau ca se imbunatateste hitboxul remarcabil ... ca sa fim clari de la inceput
Failure is a choice ...
User avatar

Re: Probleme server

Post #123 » by ostil » 23 Dec 2014 19:39

pai sa vezi ca ai dat damage se votase parca ceva vreme in urma ca trebuia sa ramana, acu iar ati scos ?
sv mergea bine... eu nu inteleg ce tot butonati pe acolo, mereu gasiti sa il butonati ... #-o
Image
User avatar

Re: Probleme server

Post #124 » by Adrian » 24 Dec 2014 02:25

S-a hotarat ca sunt prea multe pluginuri inutile .... Ala e unul ... Care mai e si un fel de cheat .... :))

[ Post made via Android ]
Failure is a choice ...
User avatar

Re: Probleme server

Post #125 » by DeeJay » 30 Dec 2014 17:46

problema cu saritul cadavrelor am rezolvat-o azi cu comanda: phys_pushscale 1
am trecut si in server.cfg aceasta variabila... sper sa nu mai fie problema.
I spin this!
My PC: I7 3770, 16G Ram, GTX 980, SSD 180GB

User avatar

Re: Probleme server

Post #126 » by WALID » 09 Jan 2015 21:01

Admini full nu pot sa scoata un cacat de ''mute''

Image
Image
Image
Image
Be Proud of:
Who you are,
and everything
you've overcome.
User avatar

Re: Probleme server

Post #127 » by Bogdan » 09 Jan 2015 21:02

Taliba rezolvati cu asta...adminii full trebuie sa aiba acces la toate comenzile naibii!!!!
Daca padurar nu esti, nimic nu esti!

Image
User avatar

Re: Probleme server

Post #128 » by DeeJay » 09 Jan 2015 21:03

Bogdan (Re: Post 127), cand am facut scriptu de admini am pus cum a zis eseth, deci eseth sa zica daca e ceva de modificat..
I spin this!
My PC: I7 3770, 16G Ram, GTX 980, SSD 180GB
User avatar

Re: Probleme server

Post #129 » by Crazy_Bob » 09 Jan 2015 21:03

Nu putem unmute/ungag/unsilence/unban nimic.Suntem admini full sau officeri?
Image
Image
User avatar

Re: Probleme server

Post #130 » by Lone wolf » 09 Jan 2015 21:04

walid97 (Re: Post 126), Si mie de mai multe ori imi aparea asta, defapt de fiecare data cand incercam sa scot "mute" chiar si daca "mute" era dat de mine... :|
Image

User avatar


PreviousNext



GameForest

The best online Gaming Community!
GameForest is the perfect place for all gamers!
Join our Counter-Strike Source, Counter-Strike Global Offensive and Team Fortress 2 dedicated servers and have a great fun time!

Forum started on 16 Mar 2011 19:37 and in existence for 13 Years, 1 Month and 31 Days
GameForest, WebForest are registered trademarks of IDeSys NetWorks S.R.L., Valve, the Valve logo, Half-Life, the Half-Life logo, the Lambda logo, Steam, the Steam logo, Team Fortress, the Team Fortress logo, Opposing Force, Day of Defeat, the Day of Defeat logo, Counter-Strike, the Counter-Strike logo, Source, the Source logo, and Counter-Strike: Condition Zero are trademarks and/or registered trademarks of Valve Corporation. All other trademarks are property of their respective owners. © GameForest   Powered by IDeSys NetWorks