Programari Meciuri - Liga XB

Aici se pot organiza diverse evenimente, intreceri sau turnee

Moderators: DeeJay, Eseth

Re: Programari Meciuri - Liga XB

Post #111 » by Pikachu » 30 Jan 2013 01:29

Cristina wrote:Bun , deci meciul XB - White Walkers ( Cerezeu & Cristina ) VS XB - Exterminatorii ( Pikachu & Stefan ) - se joaca JOI 31 IAN 2013, la ora 19:00.( ora Romaniei )

k ne vedem atunci de abea astept ^_^
Image

User avatar

Re: Programari Meciuri - Liga XB

Post #112 » by Panda » 01 Feb 2013 20:40

L'am inlocuit pe Timpul cu Slick....

motiv: timpul nu este o persoana de incredere si tot timpul ori intarzie ori nu e deloc pe steam !!!
Image
Ca pe porci !!!!
User avatar

Re: Programari Meciuri - Liga XB

Post #113 » by Bogdan » 01 Feb 2013 20:48

fah dar cine e slick? Pfff...daca e vreun codat ii dau ban ca la porc :))
Daca padurar nu esti, nimic nu esti!

Image
User avatar

Re: Programari Meciuri - Liga XB

Post #114 » by Cristina » 01 Feb 2013 20:53

E si pe forum sl!ck, si joaca de mult la noi pe XB. NU, nu este codat!
User avatar

Re: Programari Meciuri - Liga XB

Post #115 » by Bogdan » 01 Feb 2013 21:10

de fapt l-a inlocuit pe timpuri noi de frica sa nu fie umilit...:)))...asta e fah, daca nu e tigaie de acord nu joci cu slick si te duelezi cu noi singur :))
Daca padurar nu esti, nimic nu esti!

Image

User avatar

Re: Programari Meciuri - Liga XB

Post #116 » by WALID » 01 Feb 2013 21:16

Ba, eu NU sunt de acord pentru ca nimeni nu a fost inlocuit.Cand e si Timpul jucam.Ori respectam cum am promis ori nu mai jucam ce naiba.
Image
Be Proud of:
Who you are,
and everything
you've overcome.
User avatar

Re: Programari Meciuri - Liga XB

Post #117 » by Bogdan » 01 Feb 2013 21:19

walid97 wrote:Cand e si Timpul jucam.Ori respectam cum am promis ori nu mai jucam ce naiba

tigaie azi e ultima zi...ori joaca cu timpul ori joaca singur. Asta e regulamentul :P Au avut timp 2 saptamani sa se pregateasca si acum ei nu se prezinta...
Daca padurar nu esti, nimic nu esti!

Image
User avatar

Re: Programari Meciuri - Liga XB

Post #118 » by Adrian » 01 Feb 2013 21:30

I smell fear :)) muahahhaa
Deci baieti, hotarati ceva repede pt ca eu merg si la munca noaptea, nu am timp de capricii. M-a rugat omu sa il ajut si am fost de acord ... e de distractie WTF? regulamente alea alea ...
Failure is a choice ...
User avatar

Re: Programari Meciuri - Liga XB

Post #119 » by Cristina » 01 Feb 2013 21:31

walid97 (Re: Post 116), Cum nimeni nu a fost inlocuit??? WTF?! Mai citeste mah si pe forum inainte sa comentezi aiurea!
Doar pentru ca nu sunteti voi atenti la cine joca si cine e inlocuit asta nu insemana ca nu s-au facut inlocuiri pana acum.
User avatar

Re: Programari Meciuri - Liga XB

Post #120 » by Adrian » 01 Feb 2013 21:43

so? jucam sau ma duc la masa linistit? cine e sefu ?

LE: e fara 5, se poate totusi un raspuns ceva? vad deja 2 pe sv, WALID si NIK ...
Last edited by Adrian on 01 Feb 2013 21:56, edited 1 time in total.
Failure is a choice ...

User avatar


PreviousNext



GameForest

The best online Gaming Community!
GameForest is the perfect place for all gamers!
Join our Counter-Strike Source, Counter-Strike Global Offensive and Team Fortress 2 dedicated servers and have a great fun time!

Forum started on 16 Mar 2011 19:37 and in existence for 13 Years, 1 Month and 30 Days
GameForest, WebForest are registered trademarks of IDeSys NetWorks S.R.L., Valve, the Valve logo, Half-Life, the Half-Life logo, the Lambda logo, Steam, the Steam logo, Team Fortress, the Team Fortress logo, Opposing Force, Day of Defeat, the Day of Defeat logo, Counter-Strike, the Counter-Strike logo, Source, the Source logo, and Counter-Strike: Condition Zero are trademarks and/or registered trademarks of Valve Corporation. All other trademarks are property of their respective owners. © GameForest   Powered by IDeSys NetWorks