Crysis 3 Multiplayer Open Beta

Aici administratorii si moderatorii comunitatii vor posta sau muta articole ce vor aparea in pagina de stiri, NEWS.
Acest forum este inchis si invizibil pentru utilizatorii normali, boti si vizitatori.
Articolele postate aici se vor afisa doar in NEWS.

Crysis 3 Multiplayer Open Beta

Mesaj #1 » de DeeJay » 24 Ian 2013 17:39

Crytek a anuntat ca saptamana viitoare incepand cu data de 29 Ian va lansa Crysis 3 Open multiplayer beta, disponibil pe PC, PS3, si Xbox 360.
Crysis 3 va fi lansat oficial luna viitoare si va avea mod single-player si multiplayer.
Open beta va include doua moduri de joc, Hunter Mode si Crash Site Mode.
Prin aceasta lansare beta, Crytek va strange diverse date din timpul jocului, iar jucatorii pot sa isi avanseze personajele pana la rank 10 si pot testa imbunatatirile costumului Nanosuit si ale armelor.
Fişiere ataşate
Crysis-3-Multiplayer-Open-Beta-Starts-Next-Week-on-PC-PS3-Xbox-360-2.jpg
Crysis-3-Multiplayer-Open-Beta-Starts-Next-Week-on-PC-PS3-Xbox-360-2.jpg (118.11 KiB) Vizualizat de 132 ori
I spin this!
My PC: I7 3770, 16G Ram, GTX 980, SSD 180GB

Avatar utilizator

Re: Crysis 3 Multiplayer Open Beta

Mesaj #2 » de Eseth » 24 Ian 2013 19:12

Eu am jucat deja Crysis 3 Alpha Multiplayer primind cheie de la Crysis.com
Sincer, am ramas uimit de noul engine. E mult mai detalizat fata de Cry Engine 2 si e mai optimizat. Vreau sa joc pe DX11, dar deocamdata nu am placa video care sa sustina DX11...

Aveam pe undeva inca un alpha key. Cine doreste, PM. Sper ca nu am dat-o cuiva deja.
Nusquam est verus. Sulum res est licitus.
Avatar utilizator

Re: Crysis 3 Multiplayer Open Beta

Mesaj #3 » de kata8886 » 24 Ian 2013 19:49

@ese plz plz dami mie te roog
Cheloo

Unde sa ne mai ascundem cand fugim de noi?
In jur e pace, nu-mi place In suflet port un razboi
Sunt un salbatic intr-o lume civilizata cu forta
Si nu sunt genul sa va car torta
...
Avatar utilizator





GameForest

Cea mai tare Comunitate online dedicata jocurilor!
GameForest este un loc perfect pentru toti cei care se bucura de jocuri pe internet!
Va invitam pe serverele noastre de Counter-Strike Source, Counter-Strike Global Offensive si Team Fortress 2!

Aceasta comunitate exista din 16 Mar 2011 19:37 si este online de 13 Ani, 1 Luna si 17 Zile
GameForest, WebForest are registered trademarks of IDeSys NetWorks S.R.L., Valve, the Valve logo, Half-Life, the Half-Life logo, the Lambda logo, Steam, the Steam logo, Team Fortress, the Team Fortress logo, Opposing Force, Day of Defeat, the Day of Defeat logo, Counter-Strike, the Counter-Strike logo, Source, the Source logo, and Counter-Strike: Condition Zero are trademarks and/or registered trademarks of Valve Corporation. All other trademarks are property of their respective owners. © GameForest   Powered by IDeSys NetWorks