crev0 suspectat de cod

Aici vor fi trecuti cei care joaca dubios si sunt suspecti de cod. Se va discuta si se va lua decizia daca are sau nu cod. Se va crea cate un topic pentru fiecare suspect. Va rugam sa respectati template de postare!

Moderatori: DeeJay, Eseth

Re: crev0 suspectat de cod

Mesaj #11 » de Cristina » 26 Feb 2012 17:31

Din cate stiu Nik l-a banat deja... poate ne confirma si in scris faptul asta si inchidem subiectul. :-?

Avatar utilizator

Re: crev0 suspectat de cod

Mesaj #12 » de Bogdan » 26 Feb 2012 19:20

crevo s-a dus sa mai bage in el cateva paini si mamaligi ca mai are mult pana ajunge la valoarea xb-ului. M-a prins intr-un moment in care nu tolerez nimic si astfel s-a ales cu un ban pe viata...cel putin e sigur ca nu va muri sarac, s-a ales cu banul de la mine. Muahahahahhahahaha
Daca padurar nu esti, nimic nu esti!

Imagine
Avatar utilizator

Re: crev0 suspectat de cod

Mesaj #13 » de iseedead » 26 Feb 2012 22:37

cod nu are... il cunosc de cativa ani si inca nu are banat nici un cont de catre valve.
Avatar utilizator

Re: crev0 suspectat de cod

Mesaj #14 » de crev0 (!user banat!) » 16 Mar 2012 19:08

=))))) asta`i buna...app cu injuraturile nu ma pot abtine knd joc cu unii playeri de 2-3 luni si se cred pro...2 la mana joc din 2004...3 la mana steam vechi era primit cadou si era activat pe alt yahoo id si de la update cu guess pass l`am pierdut, cautati-ma pe vac banned sa vedeti k nu figurez acolo...4 la mana am zis k nu mai joc pe serverul vostru, deoarece tineti strictetea prea mare si jucati doar voi adminii intre voi si inca cativa playeri noi...dak erati mai libertini intra multa lume si aveati succeas....i see dead people stie qm era pe ypeo ;) scz de reclama..dar cam asa sta treaba...dak nu bagati d2 awp india sau 2000$ nu intra nimeni pe xb ;) SAL
Avatar utilizator

Re: crev0 suspectat de cod

Mesaj #15 » de Bogdan » 16 Mar 2012 19:37

crev0 scrie:intra multa lume si aveati succeas....

Aveam succes?...hahhaha...ti se pare ca nu avem?...cred ca te tii monitorul invers :)) ...noi am reusit sa facem o comunitate mare intr-un an...chiar mai putin de un an...pe cand ypeo avea 3 ani si erau mai putini playeri ca aici ;). Doar i see stia cum era acolo? :))...ai uitat ca si eu, deejay si ostil eram prezenti?...dar acum vorbesti ca sa nu adormi probabil.
Si chiar asa...tu ce ai reusit sa faci pana acum?...in afara de ceea ce faci la wc :) Oricum...joaca tu prin padure unde vrei ca nu e treaba ta daca avem noi succes sau nu.
Data viitoare invata sa scrii cum trebuie...ca nu esti pe mess aici. ;)
Daca padurar nu esti, nimic nu esti!

Imagine

Avatar utilizator

Re: crev0 suspectat de cod

Mesaj #16 » de crev0 (!user banat!) » 16 Mar 2012 19:44

ai de plm :)) chiar ai spus`o ... nu esti pe mess =))) in fine...si cat despre ce am facut ??? e o intrebare retorica cumva ?? am jucat css..pana v`am spart capul..de aia acuzati de cod..;) nimic nu stiti decat sa acuzati..nu veti putea juca niciodata la nivel inalt..chit ca jucati si voi din 2004-2005 ;) asa ca...no comment :))...
Avatar utilizator

Re: crev0 suspectat de cod

Mesaj #17 » de iseedead » 16 Mar 2012 19:45

nu stiu cu cine si de ce te-ai injurat sau de ce ai luat ban crevo, probabil ca cine ti l-a dat a avut motiv, treaba e ca daca nici noi nu suntem libertini sau iertatori nu stiu sincer cine mai este, am iertat de la aia vac banned pana la aia care ne-au injurat , iar atmosfera pe server eu spun ca este ok, lumea se distreaza joaca la voce si lag, iar jucatori ne-am cam adunat cativa, cel putin seara e full serverul, eu cred ca ar trebui sa iti ceri scuze de la cei pe care i-ai suparat si sa revii alaturi de noi
Avatar utilizator

Re: crev0 suspectat de cod

Mesaj #18 » de Bogdan » 16 Mar 2012 19:51

crev0 scrie:e o intrebare retorica cumva ??

ooo...vad ca ai evoluat...de la crevete ai devenit amfibian :))...cum de stii tu ce inseamna retoric? :D...stai ca am uitat ca ai acces la google.
crev0 scrie:si cat despre ce am facut ??? am jucat css..pana v`am spart capul..de aia acuzati de cod..

deci pana la urma am avut dreptate...cele mai mari realizari ale tale au fost cele de la wc...vad ca prin realizari tu intelegi ca ai spart capul...ma bucur ca recunosti ca i-ai dat in cap pana l-ai spart :D :)))) Si stai linistit ca poti sa il spargi de cate ori vrei...sa nu uiti sa pui in cv-ul tau asta ;) :)))
Daca padurar nu esti, nimic nu esti!

Imagine
Avatar utilizator

Re: crev0 suspectat de cod

Mesaj #19 » de Cristina » 16 Mar 2012 21:41

crev0 scrie:ai de plm :))


Stii ceva, inca una din asta si ramai fara.
Daca esti badaran si te crezi pe camp nu o sa te integrezi nici in natura.
Nu ne mai confunda.


Pfff...Oameni ca tine a avut Nik la scuturat corcodusul. Plini de skill la CSS. 8-|
Avatar utilizator

Re: crev0 suspectat de cod

Mesaj #20 » de Bogdan » 16 Mar 2012 23:26

Cristina...sper ca nu te superi daca rectific ceva...crevo am avut skill-isti ca tine la scuturat dovlecii. :)))
Daca padurar nu esti, nimic nu esti!

Imagine

Avatar utilizator


AnteriorUrmătorul



GameForest

Cea mai tare Comunitate online dedicata jocurilor!
GameForest este un loc perfect pentru toti cei care se bucura de jocuri pe internet!
Va invitam pe serverele noastre de Counter-Strike Source, Counter-Strike Global Offensive si Team Fortress 2!

Aceasta comunitate exista din 16 Mar 2011 19:37 si este online de 13 Ani, 1 Luna si 25 Zile
GameForest, WebForest are registered trademarks of IDeSys NetWorks S.R.L., Valve, the Valve logo, Half-Life, the Half-Life logo, the Lambda logo, Steam, the Steam logo, Team Fortress, the Team Fortress logo, Opposing Force, Day of Defeat, the Day of Defeat logo, Counter-Strike, the Counter-Strike logo, Source, the Source logo, and Counter-Strike: Condition Zero are trademarks and/or registered trademarks of Valve Corporation. All other trademarks are property of their respective owners. © GameForest   Powered by IDeSys NetWorks