crev0 suspectat de cod

Aici vor fi trecuti cei care joaca dubios si sunt suspecti de cod. Se va discuta si se va lua decizia daca are sau nu cod. Se va crea cate un topic pentru fiecare suspect. Va rugam sa respectati template de postare!

Moderatori: DeeJay, Eseth

crev0 suspectat de cod

Mesaj #1 » de Eseth » 25 Feb 2012 14:10

Nume Jucator: crev0
ID Steam: STEAM_0:0:41511075
IP Jucator: 79.112.155.166
Este suspect deoarece: urmareste jucatorii prin zid in majoritatea cazurilor fara sa-i auda

Anexe:
crevo.dem
(3.16 MiB) Descărcat de 265 ori
Nusquam est verus. Sulum res est licitus.

Avatar utilizator

Re: crev0 suspectat de cod

Mesaj #2 » de puf1k » 25 Feb 2012 14:22

nustiu ce sa zic...mam uitat la demo de 4 ori,avea 2 momente cam suspecte...cind statea in ciuci si la sfirsitul demoului cind era pe sus....poate ca avea bulan nustiu...eu cred ca nu are nimic omu...parerea mea..
Imagine
Avatar utilizator

Re: crev0 suspectat de cod

Mesaj #3 » de Eseth » 25 Feb 2012 14:32

puf1k (referitor la Postul 2), pacat ca am inceput sa inregistrez demo prea tarziu... mai erau momente. cred ca o sa mai apara inregistrari :P
Nusquam est verus. Sulum res est licitus.
Avatar utilizator

Re: crev0 suspectat de cod

Mesaj #4 » de Cristina » 25 Feb 2012 14:41

Comanda magica din css a fost ca un wake up call.

In fiecare runda juca diferit, in fiecare runda a avut o strategie diferita tocmai pentru ca stia unde sunt ceilalti.
Ma dor urechile de la cat de tare a fost volumul in casti, insa nu il poti auzii pe om cand sta la panda. OK? Nu ai cum sa-l auzi ca sta dupa cutie, dupa o anume cutie. Nu a scanat de loc si alte arii, s-a axat numai pe zona unde era tero. Care, ironic, statea. :ymsigh:

In plus, inceputul fiecarei runde imi aminteste de....cineva... aprinsul si stinsul lanternei este un tic enervant. [-(
Avatar utilizator

Re: crev0 suspectat de cod

Mesaj #5 » de Gh30 » 25 Feb 2012 14:51

Eseth (referitor la Postul 1), nu prea ti-ai ales bine harta pe care sa faci demo. Era si liniste pe server si erau si putini, se auzea cam tot, mai putin spre sfarsit cand statea Psycho dupa cutia aia in baza, prea il tragea arma intr-o parte pe crevo (poate era prea grea :-? ), ca si cum nu ar mai fi avut rabdare sa astepte pana iese :)) . Sau, poate a fost doar o coincidenta si chiar era arma grea... :ymsigh:
Point and shoot!

>> Webforest Wallpaper << >> XB[RO] <<

Avatar utilizator

Re: crev0 suspectat de cod

Mesaj #6 » de Eseth » 25 Feb 2012 14:57

Gh30 (referitor la Postul 5), am inregistrat pe harta unde a jucat.. daca juca si pe altele, faceam demo si pe ele. daca e nevoie, ii mai fac demo si va expuneti cu parerile.
P.S. oricum merita ban pentru ca l-a injurat pe ostil intr-o zi dupa care i-am dat ban permanent pe contu ala si acum joaca de pe alt cont pe care tot o sa-si ia ban.
Nusquam est verus. Sulum res est licitus.
Avatar utilizator

Re: crev0 suspectat de cod

Mesaj #7 » de Cristina » 25 Feb 2012 15:28

Eseth scrie:P.S. oricum merita ban pentru ca l-a injurat pe ostil intr-o zi dupa care i-am dat ban permanent pe contu ala si acum joaca de pe alt cont pe care tot o sa-si ia ban.

Daca esti dragut sa-mi spui pe ce cont a luat ban. Nick-name-ul mai exact. :-?
Avatar utilizator

Re: crev0 suspectat de cod

Mesaj #8 » de WALID » 25 Feb 2012 15:40

da-l ma in colo ca stia pe unde sunt aia exact chiar daca mai auzea, ce naiba ca nu poti sa fi cu sunetul chiar asa bun, am fost martor la chestia asta.
Imagine
Be Proud of:
Who you are,
and everything
you've overcome.
Avatar utilizator

Re: crev0 suspectat de cod

Mesaj #9 » de Eseth » 25 Feb 2012 16:01

Cristina (referitor la Postul 7), pot sa incerc sa-i gasesc contu ala dupa steam id-u din banlist
Nusquam est verus. Sulum res est licitus.
Avatar utilizator

Re: crev0 suspectat de cod

Mesaj #10 » de l4ur_css » 26 Feb 2012 17:29

cod nu cred ca are... dar cfg cu norecoil sau cv... da... si de wall nush ce sa zic.. la mixuri cand jucam cu el pe Css indungi... nu era suspect... de wall.. doar de aim... dar si eu zic ca are cv.. si ca ar trbui urmarit in permanenta... :D
Cristiano Ronaldo RullZ! CR7 4 ever!!!


Imagine

Avatar utilizator


Următorul



GameForest

Cea mai tare Comunitate online dedicata jocurilor!
GameForest este un loc perfect pentru toti cei care se bucura de jocuri pe internet!
Va invitam pe serverele noastre de Counter-Strike Source, Counter-Strike Global Offensive si Team Fortress 2!

Aceasta comunitate exista din 16 Mar 2011 19:37 si este online de 13 Ani, 1 Luna si 25 Zile
GameForest, WebForest are registered trademarks of IDeSys NetWorks S.R.L., Valve, the Valve logo, Half-Life, the Half-Life logo, the Lambda logo, Steam, the Steam logo, Team Fortress, the Team Fortress logo, Opposing Force, Day of Defeat, the Day of Defeat logo, Counter-Strike, the Counter-Strike logo, Source, the Source logo, and Counter-Strike: Condition Zero are trademarks and/or registered trademarks of Valve Corporation. All other trademarks are property of their respective owners. © GameForest   Powered by IDeSys NetWorks