crev0 suspectat de cod

Aici vor fi trecuti cei care joaca dubios si sunt suspecti de cod. Se va discuta si se va lua decizia daca are sau nu cod. Se va crea cate un topic pentru fiecare suspect. Va rugam sa respectati template de postare!

Moderatori: DeeJay, Eseth

Re: crev0 suspectat de cod

Mesaj #21 » de crev0 (!user banat!) » 18 Mar 2012 16:16

cum sa imi cer iertare i see dead people...nu vezi cum vorbeste bogdan ala...nu imi cer si nu o voi face niciodata...nu ma mai intereseaza de voi...asta e ultimul post..si ma pish pe toti inafara de tine mane.....de restu mi se rupe`....ala daca e handicapat si scrie retoric si nu stie ce inseamna...zice ca eu caut pe google...ai de plm....numai incompetenti ;) CIAO
Ultima oară modificat de Cristina pe 18 Mar 2012 16:23, modificat de 2 ori în total.
Motiv: Daca esti badarn poti sa te pisi direct pe tine insuti. Spor la treaba!

Avatar utilizator

Re: crev0 suspectat de cod

Mesaj #22 » de Cristina » 18 Mar 2012 16:24

Buuuun, acum putem inchide subiectul asta?
Are ban pe server, acum are ban si pe forum... Putem sa incheiem discutia? :-?
Avatar utilizator

Re: crev0 suspectat de cod

Mesaj #23 » de Bogdan » 18 Mar 2012 16:47

Pacat ca a primit ban...vroiam sa il fac sa isi scoata singur ochii :)))...e prea slab pt mine...nu inteleg de ce exista asemenea specimene :ymsigh:
Daca padurar nu esti, nimic nu esti!

Imagine
Avatar utilizator

Re: crev0 suspectat de cod

Mesaj #24 » de ostil » 18 Mar 2012 22:32

se pisa pe toti ...pfoaa ce om ... idiotu

inchide te rog topicu ca ma scoate din sarite..
Imagine
Avatar utilizator


Anterior



GameForest

Cea mai tare Comunitate online dedicata jocurilor!
GameForest este un loc perfect pentru toti cei care se bucura de jocuri pe internet!
Va invitam pe serverele noastre de Counter-Strike Source, Counter-Strike Global Offensive si Team Fortress 2!

Aceasta comunitate exista din 16 Mar 2011 19:37 si este online de 13 Ani, 1 Luna si 25 Zile
GameForest, WebForest are registered trademarks of IDeSys NetWorks S.R.L., Valve, the Valve logo, Half-Life, the Half-Life logo, the Lambda logo, Steam, the Steam logo, Team Fortress, the Team Fortress logo, Opposing Force, Day of Defeat, the Day of Defeat logo, Counter-Strike, the Counter-Strike logo, Source, the Source logo, and Counter-Strike: Condition Zero are trademarks and/or registered trademarks of Valve Corporation. All other trademarks are property of their respective owners. © GameForest   Powered by IDeSys NetWorks