'OiMATEWTF #hungover suspect de wall

Aici vor fi trecuti cei care joaca dubios si sunt suspecti de cod. Se va discuta si se va lua decizia daca are sau nu cod. Se va crea cate un topic pentru fiecare suspect. Va rugam sa respectati template de postare!

Moderatori: DeeJay, Eseth

'OiMATEWTF #hungover suspect de wall

Mesaj #1 » de Maverick » 30 Noi 2014 23:56

Nume Jucator: 'OiMATEWTF #hungover
ID Steam:STEAM_0:0:43895061
IP Jucator:
Este suspect deoarece: prea stie de unde iese si prea asteapta pe fiecare am facut 2 demo... martori sunt ostil si enzo neam uitat toti 3 pe el

1 - http://www.girlshare.ro/34169356.1
2 - http://www.girlshare.ro/34169357.2
Imagine

Sa mor pentru tara zimi de ce sa fac asta ?
Cand tara asta moare inaintea mea !

Avatar utilizator

Re: 'OiMATEWTF #hungover suspect de wall

Mesaj #2 » de Lone wolf » 01 Dec 2014 00:03

Maverick (Re: Post 1), se pare ca a mai fost banat si pe alte sv dupa cum am gasit dupa steam-id lui...
Imagine
Avatar utilizator

Re: 'OiMATEWTF #hungover suspect de wall

Mesaj #3 » de eNzo » 01 Dec 2014 00:03

Lone wolf (Re: Post 2), pacat ca n-a apucat nimeni sa-i dea ban... :(
RIP 1947-2014
"Vremurile vin; vremile se duc: lumea merge înainte, iară omul, când cu lumea, când împotriva ei." (Ioan Slavici)
Avatar utilizator

Re: 'OiMATEWTF #hungover suspect de wall

Mesaj #4 » de Lone wolf » 01 Dec 2014 00:04

eNzo (Re: Post 3), este steam-id se poate dat de pe el ban, nu?
Imagine
Avatar utilizator

Re: 'OiMATEWTF #hungover suspect de wall

Mesaj #5 » de eNzo » 01 Dec 2014 00:05

Lone wolf (Re: Post 4), da cred.
RIP 1947-2014
"Vremurile vin; vremile se duc: lumea merge înainte, iară omul, când cu lumea, când împotriva ei." (Ioan Slavici)

Avatar utilizator

Re: 'OiMATEWTF #hungover suspect de wall

Mesaj #6 » de Lone wolf » 01 Dec 2014 00:07

asteptam mai bine sa vedem ce zic cei care au mai multa exerienta in asta..
Imagine
Avatar utilizator

Re: 'OiMATEWTF #hungover suspect de wall

Mesaj #7 » de eNzo » 01 Dec 2014 00:08

Lone wolf (Re: Post 6), Ok.
RIP 1947-2014
"Vremurile vin; vremile se duc: lumea merge înainte, iară omul, când cu lumea, când împotriva ei." (Ioan Slavici)
Avatar utilizator

Re: 'OiMATEWTF #hungover suspect de wall

Mesaj #8 » de ostil » 01 Dec 2014 00:40

am stat cateva runde pe el si parea ca stie exact unde sa se intoarca si cand.
ban se poate da oricand, doar ca e mai bine sa fim siguri, asteptam si alte pareri, poate il mai vedem si cu alta ocazie ...
Imagine
Avatar utilizator

Re: 'OiMATEWTF #hungover suspect de wall

Mesaj #9 » de Adrian » 02 Dec 2014 09:11

Mie unu nu mi se pare wall. Pe un server plin, ajunge sa te uiti pe radar si sa ai niste casti decente ..
Singurul lucru suspect e ca e sigur in anumite momente si merge destul de linistit unde eu de exemplu as verifica, si capul cu deagle la lung, unde iese deja cu tinta lanivelul ala ... in rest o tine sus parca
Alte pareri?
Failure is a choice ...
Avatar utilizator

Re: 'OiMATEWTF #hungover suspect de wall

Mesaj #10 » de Lone wolf » 02 Dec 2014 09:18

sliCk (Re: Post 9), nu uita de ceea ca a luat ban si pe alte sv, nu cred ca tot de la nimic..
Imagine

Avatar utilizator


Următorul



GameForest

Cea mai tare Comunitate online dedicata jocurilor!
GameForest este un loc perfect pentru toti cei care se bucura de jocuri pe internet!
Va invitam pe serverele noastre de Counter-Strike Source, Counter-Strike Global Offensive si Team Fortress 2!

Aceasta comunitate exista din 16 Mar 2011 19:37 si este online de 13 Ani, 1 Luna si 15 Zile
GameForest, WebForest are registered trademarks of IDeSys NetWorks S.R.L., Valve, the Valve logo, Half-Life, the Half-Life logo, the Lambda logo, Steam, the Steam logo, Team Fortress, the Team Fortress logo, Opposing Force, Day of Defeat, the Day of Defeat logo, Counter-Strike, the Counter-Strike logo, Source, the Source logo, and Counter-Strike: Condition Zero are trademarks and/or registered trademarks of Valve Corporation. All other trademarks are property of their respective owners. © GameForest   Powered by IDeSys NetWorks