Suspec de wall - Hawk

Aici vor fi trecuti cei care joaca dubios si sunt suspecti de cod. Se va discuta si se va lua decizia daca are sau nu cod. Se va crea cate un topic pentru fiecare suspect. Va rugam sa respectati template de postare!

Moderatori: DeeJay, Eseth

Suspec de wall - Hawk

Mesaj #1 » de jaKoo » 06 Iul 2013 17:53

# 98 "h4w[K]+" STEAM_0:0:29627742 24:59 32 0 active
Este suspect deoarece: wall.
La inceput, iese direct pe un adversar, inainte sa primeasca flash/he se fereste (fara sa il vada) .
va recomand sa va uitati prima data normal la demo, si pe urma cu r_drawothermodels 2

Nu sunt 100% sigur ca are wall, deci astept si parerile voastre :D
Fişiere ataşate
hawk.dem
(9.970000000000001 MiB) Descărcat de 304 ori

Avatar utilizator

Re: Suspec de wall - Hawk

Mesaj #2 » de Eseth » 06 Iul 2013 18:31

Stefan Riots (Re: Post 1), Man, eu il stiu de ceva timp si stiu cum joaca. Nici nu vreau sa ma uit la demo ca iti zic ca nu are si n-o sa aiba nimic niciodata. Defapt o sa ma uit si la demo, dar nu cred ca o sa-mi schimb parerea. :)
Nusquam est verus. Sulum res est licitus.
Avatar utilizator

Re: Suspec de wall - Hawk

Mesaj #3 » de Psychopath » 06 Iul 2013 18:42

M-am uitat si eu la demo , si am jucat cu HawK , cateodata joaca extrem de bine si iti vine sa crezi ca are wall....in demo-ul postat de tine(m-am uitat cam la 75% din el , dupa care mi-am dat seama ca nu mai are rost) nu am vazut nici macar o faza mai ciudata ce sa para a wall.
Imagine
Avatar utilizator

Re: Suspec de wall - Hawk

Mesaj #4 » de jaKoo » 06 Iul 2013 18:44

Poate aveti dreptate, dar mai pe la mijlocul demoului, el se fereste de o grenada inainte sa o vada. El foloseste cheatengineul si isi baga r_drawothermodels2, si asa poate vedea grenazile imediat dupa ce au fost aruncate..
Ma rog, de aceea am postat demo-ul pentru ca nu eram sigur :D
Avatar utilizator

Re: Suspec de wall - Hawk

Mesaj #5 » de puf1k » 06 Iul 2013 19:30

Stefan Riots (Re: Post 1), nu vad unde are wall.Joaca bn ca il cunosc si eu de ceva timp asa cu nu are de unde.
Imagine

Avatar utilizator

Re: Suspec de wall - Hawk

Mesaj #6 » de kira (!user banat!) » 06 Iul 2013 19:45

Deci, dragi colegi... Am si eu de zis cateva idei...
Si ar suna cam asa... Incetati sa folositi comanda "r_drawothermodels"... Voi chiar nu intelegeti nimic?
Aia nu te ajuta neaparat sa vezi daca are wall sau nu...
Dau si exemplu... Faceti-va demo, cand aveti un moment bun, si jucati chiar foarte bine, dupa care vizionati.l cu acea comanda... O sa ziceti "chiar si eu par sa am wall"...
Nu va mai faceti idei de genu, puneti.va in locul presupusului suspect, ascultati cum joaca, ganditi.va...
Parerea mea ar fii sa renuntati la acea comanda...
Si, nu m.am uitat la demo... Cred ca ar trebuii sa adaug si asta... Intrucat acest post nu este unul de "pro sau contra"...
sunt un hermafrodit!
Avatar utilizator

Re: Suspec de wall - Hawk

Mesaj #7 » de Gh30 » 06 Iul 2013 20:01

Stefan Riots scrie:El foloseste cheatengineul si isi baga r_drawothermodels2

Din cate stiu comanda aia merge doar daca serverul are setat "sv_cheats 1", iar la noi nu este cazul.
Point and shoot!

>> Webforest Wallpaper << >> XB[RO] <<
Avatar utilizator

Re: Suspec de wall - Hawk

Mesaj #8 » de jaKoo » 06 Iul 2013 20:11

Gh30 (Re: Post 7),
am un prieten care foloseste asta.. si merge pe orice sv, mi-a arata prin team viewer.. mi se pare josnic sa folosesti asa ceva :D
Avatar utilizator

Re: Suspec de wall - Hawk

Mesaj #9 » de Cristina » 07 Iul 2013 21:06

Ok, deci NU! h4w[K]+ NU!

Topic inchis.

Ah si Stefane, mai calm , mai usor. Mai cu cap.
Avatar utilizator





GameForest

Cea mai tare Comunitate online dedicata jocurilor!
GameForest este un loc perfect pentru toti cei care se bucura de jocuri pe internet!
Va invitam pe serverele noastre de Counter-Strike Source, Counter-Strike Global Offensive si Team Fortress 2!

Aceasta comunitate exista din 16 Mar 2011 19:37 si este online de 13 Ani, 1 Luna si 24 Zile
GameForest, WebForest are registered trademarks of IDeSys NetWorks S.R.L., Valve, the Valve logo, Half-Life, the Half-Life logo, the Lambda logo, Steam, the Steam logo, Team Fortress, the Team Fortress logo, Opposing Force, Day of Defeat, the Day of Defeat logo, Counter-Strike, the Counter-Strike logo, Source, the Source logo, and Counter-Strike: Condition Zero are trademarks and/or registered trademarks of Valve Corporation. All other trademarks are property of their respective owners. © GameForest   Powered by IDeSys NetWorks