Reclamatie Maya

Aici vor fi trecuti cei care joaca dubios si sunt suspecti de cod. Se va discuta si se va lua decizia daca are sau nu cod. Se va crea cate un topic pentru fiecare suspect. Va rugam sa respectati template de postare!

Moderatori: DeeJay, Eseth

Urmăritori: lolz

Reclamatie Maya

Mesaj #1 » de Larisa » 25 Mai 2013 16:38

Nume Jucator: Maya<3
ID Steam: Maya<3
IP Jucator: http://steamcommunity.com/profiles/76561198085841328/ (Profil privat.)
Este suspect deoarece: Are wh.


Demo: http://rghost.net/46250258
Imagine

Avatar utilizator

Re: Reclamatie Maya

Mesaj #2 » de Banksy » 25 Mai 2013 17:17

Nu prea vad unde reiese in demoul asta ca ar avea wall :)
Avatar utilizator

Re: Reclamatie Maya

Mesaj #3 » de irinutu4 » 25 Mai 2013 18:40

♥Maya<3: ma uit dupa umbra'
Mateiuuu <3: Hai ca vin si eu sa ma impusti si pe mine prin perete :))
Mateiuuu <3: :>
♥Maya<3: si deaia trag din inainte


:)
Avatar utilizator

Re: Reclamatie Maya

Mesaj #4 » de H3ADSHAP3R » 25 Mai 2013 21:28

Nu e codat, cel putin aicea nu se vede
Avatar utilizator

Re: Reclamatie Maya

Mesaj #5 » de Tig3rMan » 27 Mai 2013 00:02

Fratilor sunte-ti sigur adika hai man poate ea zice k trage inainte dar e kair logic ca stie unde sunt playerii
Imagine

Avatar utilizator

Re: Reclamatie Maya

Mesaj #6 » de Psychopath » 27 Mai 2013 12:37

Ma Tig3rMan tastatura ta e Write Protected si nu te lasa sa scrii pe ea? Cred ca te lupti in draci cu tastatura , cand vrei sa scrii.Altfel nu se explica de unde atata analfabetism.Pe cuvant , tre' sa citesc de 3 ori propozitia aia sa dibuiesc ce vrei sa zici. :|
Imagine
Avatar utilizator

Re: Reclamatie Maya

Mesaj #7 » de BlackGamer (!user banat!) » 27 Mai 2013 19:41

offtopic: Psychopath, ai dreptate :))
Tig3rMan ai omoarat limba romana :-o
TRZ it`s back !
In GIF-ul de mai jos, eu sunt cel din stanga, ala mai scelerat icon_bounce
Imagine
Avatar utilizator

Re: Reclamatie Maya

Mesaj #8 » de H3ADSHAP3R » 27 Mai 2013 20:28

prima daca cand l-am cititi nu am obs nimic, acuma iar lam citit si habar nam ce vrea sa zica Tig3rman=))
Avatar utilizator

Re: Reclamatie Maya

Mesaj #9 » de Gh30 » 28 Mai 2013 00:46

Va rog nu mai faceti off topic. Daca nu aveti ceva de spus in legatura cu reclamatia abtineti-va.
Point and shoot!

>> Webforest Wallpaper << >> XB[RO] <<
Avatar utilizator





GameForest

Cea mai tare Comunitate online dedicata jocurilor!
GameForest este un loc perfect pentru toti cei care se bucura de jocuri pe internet!
Va invitam pe serverele noastre de Counter-Strike Source, Counter-Strike Global Offensive si Team Fortress 2!

Aceasta comunitate exista din 16 Mar 2011 19:37 si este online de 13 Ani, 1 Luna si 24 Zile
GameForest, WebForest are registered trademarks of IDeSys NetWorks S.R.L., Valve, the Valve logo, Half-Life, the Half-Life logo, the Lambda logo, Steam, the Steam logo, Team Fortress, the Team Fortress logo, Opposing Force, Day of Defeat, the Day of Defeat logo, Counter-Strike, the Counter-Strike logo, Source, the Source logo, and Counter-Strike: Condition Zero are trademarks and/or registered trademarks of Valve Corporation. All other trademarks are property of their respective owners. © GameForest   Powered by IDeSys NetWorks