suspect de cod

Aici vor fi trecuti cei care joaca dubios si sunt suspecti de cod. Se va discuta si se va lua decizia daca are sau nu cod. Se va crea cate un topic pentru fiecare suspect. Va rugam sa respectati template de postare!

Moderatori: DeeJay, Eseth

suspect de cod

Mesaj #1 » de rossi ME » 29 Mar 2013 20:54

Nume Jucator: aTenTa`T
fernandoeramirez
Ceausescu ! OWNAGE
The Cake
aTenTaT
DesTruKt
The Cake Is A Lie
DesTruKt.Ro
The
Chuck NoRRiS
ID Steam:.......
IP Jucator:.......
Este suspect deoarece:wall si aim

Avatar utilizator

Re: suspect de cod

Mesaj #2 » de GoGe » 29 Mar 2013 20:56

Asa pot sa vin si eu,ala are cod,cacat,pisat.Daca nu ai demo,nici steam id,nici ip.Ce mai faci reclamatia?
Imagine

"Folclorul e oxigen pentru un popor astmatic"-Bean MC (Subcarpati)
Avatar utilizator

Re: suspect de cod

Mesaj #3 » de DeeJay » 29 Mar 2013 20:57

in plus cake e admin..
I spin this!
My PC: I7 3770, 16G Ram, GTX 980, SSD 180GB
Avatar utilizator

Re: suspect de cod

Mesaj #4 » de rossi ME » 29 Mar 2013 20:57

acum incerc sa pun fisierul dar nu reusesc. dj stiu ce zici . uite o faza jucam cu ripper si zicea ripper catre cake "merge codu" si pac cake a scris asa !ban ripper mu*e fa
Avatar utilizator

Re: suspect de cod

Mesaj #5 » de TheCake » 29 Mar 2013 21:13

stupid-smiley-face ban? Pretenas , dar partea cand m-a injurat de morti si raniti nu ai zis-o , ma abtin sa nu te injur pretene , daca te prind iti dau si tie ban pt fals in declaratii , daca o zici zi-o pana la capat , si riper ar fi bine sa nu mai injure si sa faca acuzatii de cod , demo + post daca ceva nu va convine , stim cu totii ca riper are spasmofilie cand e vorba sa nu faca si el frag si vine altu mai bun ca el , repede cod , macar daca nu injura :)) si banu l-a luat pt ca a injurat de mortii raniti etc la adresa unui admin ! Ar fi bine sa invatati sa va comportati naibi , exista jucatori mai buni la cs ca tine si ca mine, invatati sa jucati si sa faceti demo daca e vre-o problema ! si te asigur ca nu am cod , daca nu ma cheama Daliu crezi ca am cod ?:)) sau doar ala crezi ca-i miezu in cs ? Hai nu mai fiti tristi si invatati sa jucati si pe riper daca tot il aperi atata , ia sa-l inveti sa se comporte omeneste ca doar nu e la birt cand intra pe server . bangin-smiley-face ON TOPIC !! admin-power-smiley-face banned2-smiley-face

Avatar utilizator

Re: suspect de cod

Mesaj #6 » de rossi ME » 29 Mar 2013 21:18

uite aici demo
Fişiere ataşate
ban.avi.rar
(7.09 MiB) Descărcat de 264 ori
Avatar utilizator

Re: suspect de cod

Mesaj #7 » de Bogdan » 29 Mar 2013 21:25

bah rossi unde vezi tu ca are cod?...esti tampit?!...mai bine taci naibii din gura si te joci acolo cat nu sunt eu, ca daca te prind iar cu wall-ul te trimit dupa ciuperci!
Frate cake te rog sa scrii ce s-a intamplat cu ripper si apoi sa ii scoti banul :P
Bafta!
Daca padurar nu esti, nimic nu esti!

Imagine
Avatar utilizator

Re: suspect de cod

Mesaj #8 » de RIpper » 29 Mar 2013 21:43

Amice Cake dar de ce nu erai cu nick-ul tau pe server? iti place sa joci codat cu alte nick-uri? De ce nu spui ca la warmup de 45 sec aveai 1 cu 7 si dupa aia numai 1 gl cap si ma urmareai prin toti peretii.. stiu ca ai ceva personal cu mine , dar stai linistit ca nu esti genul meu ! Si de cand se da ban cu motiv mu*e fa?
Avatar utilizator

Re: suspect de cod

Mesaj #9 » de TheCake » 30 Mar 2013 09:31

Rip , am impresia ca nu ai citit ce am scris mai sus , si doi la mana joc cu ce nick vreau eu si cand vreau eu , n-am nimic cu nimeni , daca aveam nickul meu cake ce faceai nu ma mai injurai ? :)))) nu mai fa pe victima ca sti bine de ce ai luat ban , si vei mai primi daca nu sti sa te comporti . Nu ma intereseaza parerea ta cu cod si kkte, fa demo amice . Joc cs din 1999 . si sa-ti raspund la intrebarea ta fara nici un sens ... warmul 1 cu 7 pai daca aveam cod aveam direct 60 cu 0 nu ?:)))))) . offtopic
Avatar utilizator

Re: suspect de cod

Mesaj #10 » de Termijunior » 09 Iun 2013 19:20

L-am vazut pe Cake cum joaca si nu pot spune ca are hack sau wall sau aim sau orice pur si simplu joaca foarte bine
Cake imi place cum tragi cu AWP-ul :) :)

Avatar utilizator





GameForest

Cea mai tare Comunitate online dedicata jocurilor!
GameForest este un loc perfect pentru toti cei care se bucura de jocuri pe internet!
Va invitam pe serverele noastre de Counter-Strike Source, Counter-Strike Global Offensive si Team Fortress 2!

Aceasta comunitate exista din 16 Mar 2011 19:37 si este online de 13 Ani, 1 Luna si 24 Zile
GameForest, WebForest are registered trademarks of IDeSys NetWorks S.R.L., Valve, the Valve logo, Half-Life, the Half-Life logo, the Lambda logo, Steam, the Steam logo, Team Fortress, the Team Fortress logo, Opposing Force, Day of Defeat, the Day of Defeat logo, Counter-Strike, the Counter-Strike logo, Source, the Source logo, and Counter-Strike: Condition Zero are trademarks and/or registered trademarks of Valve Corporation. All other trademarks are property of their respective owners. © GameForest   Powered by IDeSys NetWorks