MULTI IL ACUZA PE ROSSI DE WALL

Aici vor fi trecuti cei care joaca dubios si sunt suspecti de cod. Se va discuta si se va lua decizia daca are sau nu cod. Se va crea cate un topic pentru fiecare suspect. Va rugam sa respectati template de postare!

Moderatori: DeeJay, Eseth

Re: MULTI IL ACUZA PE ROSSI DE WALL

Mesaj #11 » de yahel » 17 Feb 2013 00:55

Nu imi place sa ma bag in chestiile astea...dar unii jucatori de pe serverul de cs global.o.sint foarte ,,deranjati''(nu stiu cum altfel sa ma exprim)de coade,parole etc,etc si riscam sa pierdem jucatori.Deci..cind sint dovezi solide, in acest sens in privinta unor jucatori,ar trebui luate masuri. :-s

Avatar utilizator

Re: MULTI IL ACUZA PE ROSSI DE WALL

Mesaj #12 » de doarmiky » 17 Feb 2013 10:17


aveti aici un demo facut lui rossi
daca nici acum nu sunteti convinsi asta inseamna ca suntem o cauza pierduta
eu o sa-i dau ban cu prima ocazie cand mi se mai pare ca are codul bagat
daca il mai scoate cineva atunci puteti sa imi retrageti adminul ca nu mai are nici o valoare
o zi buna

\ post actualizat: 17.02.2013 | 9:18 am (zonă timp forum=GMT+2) /


si revin cu inca o sugestie de codat domnul the cake care este foarte suspect
o sa-i fac un demo si lui sa vedeti ca nu gresesc
Avatar utilizator

Re: MULTI IL ACUZA PE ROSSI DE WALL

Mesaj #13 » de Bogdan » 17 Feb 2013 10:38

Ok...miky cu prima ocazie cand il vezi pe rossi si il prinzi iar cu cod da-i ban ca la porc. Eu l-am avertizat dar vad ca nu si-a bagat mintile in cap. Problema lui daca vrea sa joace pe xb sau nu. O zi nebuna fah mikisoare fah :))
Daca padurar nu esti, nimic nu esti!

Imagine
Avatar utilizator

Re: MULTI IL ACUZA PE ROSSI DE WALL

Mesaj #14 » de DeeJay » 17 Feb 2013 10:46

doarmiky (Re: Post 13), si cam ce cod ar trebui sa se vada din demo asta?aim nare, wall nare..
I spin this!
My PC: I7 3770, 16G Ram, GTX 980, SSD 180GB
Avatar utilizator

Re: MULTI IL ACUZA PE ROSSI DE WALL

Mesaj #15 » de Bogdan » 17 Feb 2013 10:47

DeeJay scrie:wall nare..

cum n-are wall tali?...are wall clar, cum naibii?...doamne!!!
Daca padurar nu esti, nimic nu esti!

Imagine

Avatar utilizator

Re: MULTI IL ACUZA PE ROSSI DE WALL

Mesaj #16 » de Cristina » 17 Feb 2013 11:11

Ati ales cea mai prosta harta sa faceti un demo unui jucator suspect de wall. :) ( initial am crezut ca il suspectati de aim ceva... nici nu m-am gandit la wall, vazand demo-ul asta! )
Avatar utilizator

Re: MULTI IL ACUZA PE ROSSI DE WALL

Mesaj #17 » de THE MERCENAR » 17 Feb 2013 15:46

intr-o seara yahel la intrebat ,rossi ai wall si rossi na zis nimic a esti afara rapid fara sa salute nimic.Si cand il intrebi de unde ai stiut cai acolo ,el zice ca mam uitat acolo si incepe sa rada .
Avatar utilizator

Re: MULTI IL ACUZA PE ROSSI DE WALL

Mesaj #18 » de Eseth » 17 Feb 2013 17:17

THE MERCENAR (Re: Post 17), Mai e si prost. :))
Nusquam est verus. Sulum res est licitus.
Avatar utilizator

Re: MULTI IL ACUZA PE ROSSI DE WALL

Mesaj #19 » de DeeJay » 17 Feb 2013 17:26

am mai zis si ma repet.. faceti un demo competent..pe o mapa mare gen d2..

[ Post made via Android ]
I spin this!
My PC: I7 3770, 16G Ram, GTX 980, SSD 180GB
Avatar utilizator

Re: MULTI IL ACUZA PE ROSSI DE WALL

Mesaj #20 » de ostil » 17 Feb 2013 22:16

nu sh ce sa zic am stat de cateva ori pe el nu cred sa foloseasca cv , oricum suntem profesionisti si daca vedem ceva clar pe vreun demo atunci luam masuri , pana atunci mi se pare corecta vb aia hotul ne prins este negustor cinstit.. :p
Imagine

Avatar utilizator


AnteriorUrmătorul



GameForest

Cea mai tare Comunitate online dedicata jocurilor!
GameForest este un loc perfect pentru toti cei care se bucura de jocuri pe internet!
Va invitam pe serverele noastre de Counter-Strike Source, Counter-Strike Global Offensive si Team Fortress 2!

Aceasta comunitate exista din 16 Mar 2011 19:37 si este online de 13 Ani, 1 Luna si 27 Zile
GameForest, WebForest are registered trademarks of IDeSys NetWorks S.R.L., Valve, the Valve logo, Half-Life, the Half-Life logo, the Lambda logo, Steam, the Steam logo, Team Fortress, the Team Fortress logo, Opposing Force, Day of Defeat, the Day of Defeat logo, Counter-Strike, the Counter-Strike logo, Source, the Source logo, and Counter-Strike: Condition Zero are trademarks and/or registered trademarks of Valve Corporation. All other trademarks are property of their respective owners. © GameForest   Powered by IDeSys NetWorks