SALUTVADOM...Almost suspect

Aici vor fi trecuti cei care joaca dubios si sunt suspecti de cod. Se va discuta si se va lua decizia daca are sau nu cod. Se va crea cate un topic pentru fiecare suspect. Va rugam sa respectati template de postare!

Moderatori: DeeJay, Eseth

SALUTVADOM...Almost suspect

Mesaj #1 » de Stefan » 27 Ian 2013 01:46

Nume Jucator:SALUTVADOM...ALMOST
ID Steam: <STEAM_0:0:33382824>
IP Jucator: 5.15.228
Este suspect deoarece:Mam consultat cu cineva si spunea ca sar putea sa aiba wallhack sau aim. Ce il mai face suspect este ca in primele 7-8 minute avea 20 cu 1. In demo nu prea se vede ceva foarte suspect dar credetima, una dintre alea 2 wall sau aim tot e ceva, sau poate ca nu.

P.S. Ce credeti ? Oare am gresit eu si doar juca bine ;)
Fişiere ataşate
almost.dem
(5.31 MiB) Descărcat de 302 ori
"He who strikes terror in others is himself continually in fear."-Claudius Claudianus

Avatar utilizator

Re: SALUTVADOM...Almost suspect

Mesaj #2 » de Eseth » 27 Ian 2013 02:17

Stefan (referitor la Postul 1), Scorul inca nu inseamna nimic... O sa descarc demo si o sa ma uit.
Nusquam est verus. Sulum res est licitus.
Avatar utilizator

Re: SALUTVADOM...Almost suspect

Mesaj #3 » de pEin » 27 Ian 2013 13:05

Serios?Acum daca intra cineva din myrmidonii de ex o sa i faceti demo ca e suspect?Almost e un jucator foarte bun.Am jucat foarte mult cu el si nu are nimic.
Sever all ties...break all bonds...only then can power truly be yours.

Server connection failed....
pEin:le am dat de le a picat serveru:))
alt meci-crispy:pEin le dam si la astia de le pica serveru?
pEin:da:))....Server connection failed
pEin:si l a astia le am dat de le a picat serveru:))
Avatar utilizator

Re: SALUTVADOM...Almost suspect

Mesaj #4 » de asaSi » 27 Ian 2013 13:13

Nu are cod . Joaca bine ! Atata tot !
Imagine
Avatar utilizator

Re: SALUTVADOM...Almost suspect

Mesaj #5 » de Stefan » 27 Ian 2013 13:16

OK, pai atunci mam inselat eu, oricum e in sectiunea de suspecti, deci poate sa fie sau nu.
"He who strikes terror in others is himself continually in fear."-Claudius Claudianus

Avatar utilizator

Re: SALUTVADOM...Almost suspect

Mesaj #6 » de Eseth » 27 Ian 2013 16:08

Am vazut demo, nu are cod. Mi se pare cunoscut, l-am mai vazut undeva.. Va zic una, nu e publicar si daca il stie pEin, inseamna ca e curat.
Nusquam est verus. Sulum res est licitus.
Avatar utilizator

Re: SALUTVADOM...Almost suspect

Mesaj #7 » de Oxy » 28 Ian 2013 16:28

Hey.M-am uitat la demoo sincer nimic suspect
Avatar utilizator

Re: SALUTVADOM...Almost suspect

Mesaj #8 » de Arici » 28 Ian 2013 21:40

E vechi "Salut va domin" joaca bine.
Avatar utilizator

Re: SALUTVADOM...Almost suspect

Mesaj #9 » de cerezeu » 01 Feb 2013 03:20

e ok baiatu nare nimic

[ Post made via Android ]
Avatar utilizator





GameForest

Cea mai tare Comunitate online dedicata jocurilor!
GameForest este un loc perfect pentru toti cei care se bucura de jocuri pe internet!
Va invitam pe serverele noastre de Counter-Strike Source, Counter-Strike Global Offensive si Team Fortress 2!

Aceasta comunitate exista din 16 Mar 2011 19:37 si este online de 13 Ani, 1 Luna si 16 Zile
GameForest, WebForest are registered trademarks of IDeSys NetWorks S.R.L., Valve, the Valve logo, Half-Life, the Half-Life logo, the Lambda logo, Steam, the Steam logo, Team Fortress, the Team Fortress logo, Opposing Force, Day of Defeat, the Day of Defeat logo, Counter-Strike, the Counter-Strike logo, Source, the Source logo, and Counter-Strike: Condition Zero are trademarks and/or registered trademarks of Valve Corporation. All other trademarks are property of their respective owners. © GameForest   Powered by IDeSys NetWorks