Suspect Portocala

Aici vor fi trecuti cei care joaca dubios si sunt suspecti de cod. Se va discuta si se va lua decizia daca are sau nu cod. Se va crea cate un topic pentru fiecare suspect. Va rugam sa respectati template de postare!

Moderatori: DeeJay, Eseth

Suspect Portocala

Mesaj #1 » de asaSi » 13 Ian 2013 22:48

Nume Jucator: o_Portocala
ID Steam: STEAM_0:1:26779909
IP Jucator: -
Este suspect deoarece: SILENT AIM !

p.s

= > Acest demo l-am facut l-a rugamintea unui admin si sper ca ceea ce reiese din acest demo sa fie ceea ce cred eu si acel admin. Multumesc!
Fişiere ataşate
o.dem
(1.19 MiB) Descărcat de 305 ori
Imagine

Avatar utilizator

Re: Suspect Portocala

Mesaj #2 » de MumiaTM » 13 Ian 2013 22:57

Eu unul sincer l-am vazut demo-ul si cred ca ai dreptate. Silent Aim!!!
Avatar utilizator

Re: Suspect Portocala

Mesaj #3 » de Cristina » 13 Ian 2013 22:57

Asta fiind Slick sau tmf ?? Link ... ?!
Avatar utilizator

Re: Suspect Portocala

Mesaj #4 » de MumiaTM » 13 Ian 2013 22:59

sincer eu unul nu mai stiu ce sa cred. dupa nume nu ma mai iau pentru ca, eu unul consider ca pentru cheturi oricine trebuie sa plateasca!!! nu conteaza numele
Avatar utilizator

Re: Suspect Portocala

Mesaj #5 » de asaSi » 13 Ian 2013 23:01

o_Portocala... asa avea numele scuze . :) Ai dreptate MUMIA :) !
Imagine

Avatar utilizator

Re: Suspect Portocala

Mesaj #6 » de Cristina » 14 Ian 2013 00:11

Cel mai scurt demo ever... si nu vad silent aim-ul ala... :-? Altcineva? Adminiii?? ALOOOO?!!?!?
Avatar utilizator

Re: Suspect Portocala

Mesaj #7 » de cerezeu » 14 Ian 2013 00:34

e curat.
Avatar utilizator

Re: Suspect Portocala

Mesaj #8 » de Oxy » 14 Ian 2013 16:20

Buna.Mam uitat la demo foarte clar ,daca ma insel si sper sa nu ma insel nu cred ca are,totusi suspicioasa faza cu deagle.
As tinde sa cred ca are un silent-aim
A demoul scurt "ATENTIE" DOVEZI CLARE
Astept sa vad alte pareri
Respect :ymcowboy:
Avatar utilizator

Re: Suspect Portocala

Mesaj #9 » de gargoyle » 14 Ian 2013 16:50

Se poate sa fie noroc la deagle,se poate sa fie silent-aim.Dar totusi este prea scurt demo-ul ca sa ma pot decide.
PS: Ultimul glont de deagle este dubios,parca ii sare tinta.
Data viitoare cand il vedem pe server pe slick sa-i facem un demo mai lung.
Imagine
Avatar utilizator

Re: Suspect Portocala

Mesaj #10 » de Adrian » 15 Ian 2013 09:15

Slick sunt eu. O portocala e tmf. Se juca de pe contu meu pt ca e la mine in it. Eu joc doar cu slick sau alte combinatii ce includ nick name ul. Inainte de a lua o decizie luati va rog in considerare urmatoarele:
1. Avem ambii peste 23 de ani si nu ne furam singuri
2. Avem impreuna peste 5000 de ore de css. Da, 5000
3. Pingul meu in consola e de 125 ms

As vrea sa stiu si eu cata experienta au cunoscatorii de mai sus care sustin ca e silent aim. Si prin ce ce competitii

[ Post made via Android ]

Avatar utilizator





GameForest

Cea mai tare Comunitate online dedicata jocurilor!
GameForest este un loc perfect pentru toti cei care se bucura de jocuri pe internet!
Va invitam pe serverele noastre de Counter-Strike Source, Counter-Strike Global Offensive si Team Fortress 2!

Aceasta comunitate exista din 16 Mar 2011 19:37 si este online de 13 Ani, 1 Luna si 17 Zile
GameForest, WebForest are registered trademarks of IDeSys NetWorks S.R.L., Valve, the Valve logo, Half-Life, the Half-Life logo, the Lambda logo, Steam, the Steam logo, Team Fortress, the Team Fortress logo, Opposing Force, Day of Defeat, the Day of Defeat logo, Counter-Strike, the Counter-Strike logo, Source, the Source logo, and Counter-Strike: Condition Zero are trademarks and/or registered trademarks of Valve Corporation. All other trademarks are property of their respective owners. © GameForest   Powered by IDeSys NetWorks