Elenennnn

Aici vor fi trecuti cei care joaca dubios si sunt suspecti de cod. Se va discuta si se va lua decizia daca are sau nu cod. Se va crea cate un topic pentru fiecare suspect. Va rugam sa respectati template de postare!

Moderatori: DeeJay, Eseth

Elenennnn

Mesaj #1 » de Oxy » 26 Dec 2012 22:08

Nume Jucator: elevennn # MusiC 0n
ID Steam: Player elevennn <STEAM_0:0:47741646> connected from country Italy (IT), IP 151.41.121.37
elevennn s-a conectat.
 IP Jucator:
Este suspect deoarece: cred ca are wall parerea mea!!!!!! (am pus un demo)

\ post actualizat: 26.12.2012 | 9:12 pm (zonă timp forum=GMT+2) /


NU am surprins in demoo dar cu vre-o 2 faze inaintee avea deagle in mana si tragea complet pe langa jucator dar ii tot lua viata!!!!
Hai inteleg ca unele gloante se duc in alte directii da la el e prea de tot adica trage la 5 metrii de om ,trage glont cu glont ( CU PRECIZIE) dar zboara sangee din celalalt player!
Fişiere ataşate
eleven.dem
(5.42 MiB) Descărcat de 266 ori

Avatar utilizator

Re: Elenennnn

Mesaj #2 » de Cristina » 26 Dec 2012 22:33

Demo fail... si pe langa asta am si ametit , ca ala asculta muzica si 'dansa din mouse' ... @-) inca vad dublu.
Nu stiu ce-ai vazut tu sau care faza ti se pare dubioasa insa eu una nu am vazut decat faptul ca cel mai probabil 11 a baut cam mult.


Apropo,
Oxy scrie: NU am surprins in demoo dar cu vre-o 2 faze inaintee avea deagle in mana si tragea complet pe langa jucator dar ii tot lua viata!!!!


WTF?! aixb
Avatar utilizator

Re: Elenennnn

Mesaj #3 » de Nashu » 27 Dec 2012 03:07

òmu juca la misto, se vede clar ca nu era interesat de joc prea mult.... e tot ce ne arata demo... mai incearca oxy
Avatar utilizator

Re: Elenennnn

Mesaj #4 » de eLeVenN » 27 Dec 2012 19:04

Salut,



Oxy iti zic doar ceva, nu stiu daca ai auzit de hitbox... si adevaru e ca jucam la caterinca cu muzika si 1 pic cam baut.... mai precis ma distram fara sa va aud pe uni cum ma faceti codat sau mai stiu eu ce.


Salutari!!!!
Avatar utilizator

Re: Elenennnn

Mesaj #5 » de Oxy » 27 Dec 2012 20:00

Bine ok mi sa parut suspect dar daca nu are coade trebuie sa cred ,poate am exagerat, omul mai face greseli si daca te-am deranjat cu ceva eleven imi pare rau :)

Avatar utilizator

Re: Elenennnn

Mesaj #6 » de BlackGamer (!user banat!) » 27 Dec 2012 20:05

Elevule, cum ti-ai permis sa intri pe server sub influenta bauturilor alcolice ?
Parintii tai stiu asta ?
Las c-o sa le zic eu, sa-mi dai nr. lor :))
TRZ it`s back !
In GIF-ul de mai jos, eu sunt cel din stanga, ala mai scelerat icon_bounce
Imagine
Avatar utilizator

Re: Elenennnn

Mesaj #7 » de asaSi » 27 Dec 2012 20:18

In demo nu exista COD :) ! Oxy , asta e cu toti gresim , stai linistit :) !
Imagine
Avatar utilizator

Re: Elenennnn

Mesaj #8 » de eLeVenN » 28 Dec 2012 20:16

Salut,



Oxy nu mai deranjat cu nimik stai chill, oricine greseste.

Salutari!!!
Avatar utilizator

Re: Elenennnn

Mesaj #9 » de MumiaTM » 08 Ian 2013 17:56

Bun atunci va rog verifati aceste doua demo-uri, doarece pentru mine este ceva in neregula.Folositi si aceste doua setari pentru a vedea putin mai clar va rog.
Setari:

cheats sv_cheats 1

mat_wireframe 2
Fişiere ataşate
elevv01.dem
(2.13 MiB) Descărcat de 294 ori
elevv.dem
parerea mea wallhack si silent aim
(6.6 MiB) Descărcat de 264 ori
Avatar utilizator

Re: Elenennnn

Mesaj #10 » de gargoyle » 08 Ian 2013 18:29

si eu zic ca are ceva in demo!
Imagine

Avatar utilizator


Următorul



GameForest

Cea mai tare Comunitate online dedicata jocurilor!
GameForest este un loc perfect pentru toti cei care se bucura de jocuri pe internet!
Va invitam pe serverele noastre de Counter-Strike Source, Counter-Strike Global Offensive si Team Fortress 2!

Aceasta comunitate exista din 16 Mar 2011 19:37 si este online de 13 Ani, 1 Luna si 17 Zile
GameForest, WebForest are registered trademarks of IDeSys NetWorks S.R.L., Valve, the Valve logo, Half-Life, the Half-Life logo, the Lambda logo, Steam, the Steam logo, Team Fortress, the Team Fortress logo, Opposing Force, Day of Defeat, the Day of Defeat logo, Counter-Strike, the Counter-Strike logo, Source, the Source logo, and Counter-Strike: Condition Zero are trademarks and/or registered trademarks of Valve Corporation. All other trademarks are property of their respective owners. © GameForest   Powered by IDeSys NetWorks