tranda suspectat de coduri

Aici vor fi trecuti cei care joaca dubios si sunt suspecti de cod. Se va discuta si se va lua decizia daca are sau nu cod. Se va crea cate un topic pentru fiecare suspect. Va rugam sa respectati template de postare!

Moderatori: DeeJay, Eseth

Re: tranda suspectat de coduri

Mesaj #11 » de Cristina » 25 Dec 2012 13:55

Hai sa ne limitam la: 'Are' sau 'nu are'. OK? :)

Avatar utilizator

Re: tranda suspectat de coduri

Mesaj #12 » de iseedead » 25 Dec 2012 18:57

daca ar fi sa vorbeasca invidia din mine as spune ca e codat, dar daca trebuie sa fiu obiectiv, spun ca desi cred ca e posibil sa se ajute de vreun script e foarte greu de dovedit si drept urmare pana la o proba concludenta ramane ca nu are cod... unde mai pui ca mai e si ts si se poate arunca vina si acolo
Avatar utilizator

Re: tranda suspectat de coduri

Mesaj #13 » de cerezeu » 26 Dec 2012 00:03

Puf dc sa ma abtin nu am lovit pe nimeni cu acele afirmatii nici direct nici indirect deci ... unde e problema ?
Avatar utilizator

Re: tranda suspectat de coduri

Mesaj #14 » de Feda1Kyn » 26 Dec 2012 16:37

WTF is wrong with ya guys .....lipsesc cateva saptamani de pe forum si deja se cearta adminii intre ei ....unde vom ajunge oameni buni??? :| 8-|


Alt topic pentru ca tranda e codat. eu unu zic ca nu este codat.

Mai trebe sa mai deschideti inca un topic sau doua pe tema cu blk si cu eleven si cred ca se va ajunge la discutii aiurite.


Peace!
The 50-50-90 rule: Anytime you have a 50-50 chance of getting something right,there's a 90% probability you'll get it wrong!
Avatar utilizator

Re: tranda suspectat de coduri

Mesaj #15 » de BlackGamer (!user banat!) » 28 Dec 2012 22:23

Ne limitam la "are" sau "nu are"
ARE shifty-1-smiley-face
TRZ it`s back !
In GIF-ul de mai jos, eu sunt cel din stanga, ala mai scelerat icon_bounce
Imagine

Avatar utilizator

Re: tranda suspectat de coduri

Mesaj #16 » de Panda » 29 Dec 2012 00:03

Nu are nimic... si eu la inceput credeam ca are..dar m'am convins !!!
Imagine
Ca pe porci !!!!
Avatar utilizator

Re: tranda suspectat de coduri

Mesaj #17 » de asaSi » 29 Dec 2012 00:11

Panda scrie:Nu are nimic... si eu la inceput credeam ca are..dar m'am convins !!!

Ai dreptate !
Imagine
Avatar utilizator


Anterior



GameForest

Cea mai tare Comunitate online dedicata jocurilor!
GameForest este un loc perfect pentru toti cei care se bucura de jocuri pe internet!
Va invitam pe serverele noastre de Counter-Strike Source, Counter-Strike Global Offensive si Team Fortress 2!

Aceasta comunitate exista din 16 Mar 2011 19:37 si este online de 13 Ani, 1 Luna si 16 Zile
GameForest, WebForest are registered trademarks of IDeSys NetWorks S.R.L., Valve, the Valve logo, Half-Life, the Half-Life logo, the Lambda logo, Steam, the Steam logo, Team Fortress, the Team Fortress logo, Opposing Force, Day of Defeat, the Day of Defeat logo, Counter-Strike, the Counter-Strike logo, Source, the Source logo, and Counter-Strike: Condition Zero are trademarks and/or registered trademarks of Valve Corporation. All other trademarks are property of their respective owners. © GameForest   Powered by IDeSys NetWorks