tranda suspectat de coduri

Aici vor fi trecuti cei care joaca dubios si sunt suspecti de cod. Se va discuta si se va lua decizia daca are sau nu cod. Se va crea cate un topic pentru fiecare suspect. Va rugam sa respectati template de postare!

Moderatori: DeeJay, Eseth

tranda suspectat de coduri

Mesaj #1 » de Eseth » 24 Dec 2012 22:39

Nume Jucator: t. aka tranda
ID Steam: STEAM_0:0:36392379
IP Jucator: 79.118.10.140
Este suspect deoarece: - (suspectat de aimbot/silentaim)

Am facut demo la rugamintea jucatorilor sa va expuneti si voi parerea.

tranda.dem
(4.85 MiB) Descărcat de 296 ori


Eu personal nu am vazut nimic neobisnuit. Cel putin la prima vedere.
Nusquam est verus. Sulum res est licitus.

Avatar utilizator

Re: tranda suspectat de coduri

Mesaj #2 » de puf1k » 24 Dec 2012 22:58

... a cata oara se face suspectia asta ? cum si la eleven/blk...etc... oricum au fost ft multe cazuri cand s'a vazut cu ochiul liber ca avea ori wall ori aimbot..... oricum nu o sa primeasca pedeapsa de la adminii xb pentru ca nu avem nici un demo care sa fie extrem de suspect...

parerea mea este ca degeaba na jucam ...ca mai degraba se joaca ei cu noi ....peace
Imagine
Avatar utilizator

Re: tranda suspectat de coduri

Mesaj #3 » de tranda88 » 24 Dec 2012 23:13

of of mai mai [-(
Ultima oară modificat de tranda88 pe 24 Dec 2012 23:18, modificat 1 dată în total.
Avatar utilizator

Re: tranda suspectat de coduri

Mesaj #4 » de Nashu » 24 Dec 2012 23:16

nu se vede nimic anormal in demo... nu e cel care trebuie, in caz ca umbla cu cioara vopsita ;)
eu personal nu cred ca are cod.
Avatar utilizator

Re: tranda suspectat de coduri

Mesaj #5 » de Cristina » 25 Dec 2012 01:01

Ma anuntatse tranda cu ... 30 de min inainte, ca azi o sa i se faca demo pentru ca joaca MAGNIFIC DE BESTIAL! 8-|

Am downloadat si demo, m-am uitat, am studiat si invatat... am rupt si eu pe cs_deagle apoi. B-)

Tot nu vad codul. :ymsigh:

Avatar utilizator

Re: tranda suspectat de coduri

Mesaj #6 » de Eseth » 25 Dec 2012 01:39

Nici eu nu-l vad, dar am facut demo la rugamintea jucatorilor ca sa nu se zica despre admini ca nu fac nimic si sa-l studieze si alti jucatori ca sa-si exprime parerea. :)
Nusquam est verus. Sulum res est licitus.
Avatar utilizator

Re: tranda suspectat de coduri

Mesaj #7 » de cerezeu » 25 Dec 2012 03:48

Nu are nimic . Adminii ar trebui sa faca demo daca asa considera ei nu ca is 3 playeri pe server care saraci tin mouseu cu doua maini si isi cheama rudele sa joace la tastatura si vezi doamne are cod ala . Majoritatea jucatorilor nu au reactie nu au gandire is incapabili sa gandeasca un traseu al unui adversar inainte daramite sa isi dea seama cum o luat el cap si de unde si etc. Nu va bateti capul cu niste PROSTI .
Avatar utilizator

Re: tranda suspectat de coduri

Mesaj #8 » de asaSi » 25 Dec 2012 12:46

In demo nu se vede nimica :)

Eu nu inteleg cum poti sa iti cumperi steam si dupaia sa bagi coduri pe el :| !
Imagine
Avatar utilizator

Re: tranda suspectat de coduri

Mesaj #9 » de puf1k » 25 Dec 2012 13:14

cerezeu (referitor la Postul 7),te'as ruga sa te abtii de la asa mesaje:"tin cu 3 mani soricelul , isi cheama rudele sa joace la tastatura.sunt incapabili..etc

[ Post made via Mobile Device ]
Avatar utilizator

Re: tranda suspectat de coduri

Mesaj #10 » de Ghinion » 25 Dec 2012 13:30

Ma mir ca nu or intrat fanii lu tranda" mama e cel mai mare jucator de esl ,rcl , shitcl, cum sa fie codat" cum puteti sa insinuati asa ceva. Peace

Avatar utilizator


Următorul



GameForest

Cea mai tare Comunitate online dedicata jocurilor!
GameForest este un loc perfect pentru toti cei care se bucura de jocuri pe internet!
Va invitam pe serverele noastre de Counter-Strike Source, Counter-Strike Global Offensive si Team Fortress 2!

Aceasta comunitate exista din 16 Mar 2011 19:37 si este online de 13 Ani, 1 Luna si 17 Zile
GameForest, WebForest are registered trademarks of IDeSys NetWorks S.R.L., Valve, the Valve logo, Half-Life, the Half-Life logo, the Lambda logo, Steam, the Steam logo, Team Fortress, the Team Fortress logo, Opposing Force, Day of Defeat, the Day of Defeat logo, Counter-Strike, the Counter-Strike logo, Source, the Source logo, and Counter-Strike: Condition Zero are trademarks and/or registered trademarks of Valve Corporation. All other trademarks are property of their respective owners. © GameForest   Powered by IDeSys NetWorks