Trandaaa cu aim

Aici vor fi trecuti cei care joaca dubios si sunt suspecti de cod. Se va discuta si se va lua decizia daca are sau nu cod. Se va crea cate un topic pentru fiecare suspect. Va rugam sa respectati template de postare!

Moderatori: DeeJay, Eseth

Re: Trandaaa cu aim

Mesaj #11 » de Jackson » 12 Sep 2012 19:06

Am jucat cu tranda de multe ori pe server si nu am avut vreodata ginduri sa-l banez deoarece am vazut ca asa joaca el de la sine,fara a folosi ceva ce este interzis.
Ceea ce tine de filmuletu postat aici pot sa zic ca multi dintre noi au avut asa momente cu deagle-ul.
Bine ca stai de veghe pentru ca pe server sa fie o atmosfera placuta de joc!
If Love is a Crime,than I am a Criminal

Avatar utilizator

Re: Trandaaa cu aim

Mesaj #12 » de qvk » 12 Sep 2012 20:53

Corect, iar eu am spus doar RcL si EsL, nu si PgL, ms.
Avatar utilizator

Re: Trandaaa cu aim

Mesaj #13 » de Feda1Kyn » 13 Sep 2012 15:31

Nu are...am observat si eu cum a jucat ...eu am jucat cu playeri care erau Pro sa le zic asa...si stiu cum e. Nu il fac pe Tranda a fi un pro, dar eu unu nu cred ca are aim. Imi place sa joc cu Playeri de genu asta pt ca imi dau seama daca sunt destul de bun sau nu sa le fac fata.
The 50-50-90 rule: Anytime you have a 50-50 chance of getting something right,there's a 90% probability you'll get it wrong!
Avatar utilizator

Re: Trandaaa cu aim

Mesaj #14 » de Ghinion » 13 Sep 2012 18:23

Qvk poti sa zici tu esl rcl sau oricare mancare de peste inafara de WCG, Dreamhack unde se joaca live, inafara de astea 2 echipele joaca de acasa unde nimeni nu vede ce vede playeru doar daca face playeru respectiv demo, ia spre exemplu playzeek, gather network unde se joaca si unii dintre cei mai buni playeri din tara si unde e plin de copilasi activati care rup serverele.
Avatar utilizator

Re: Trandaaa cu aim

Mesaj #15 » de Cristina » 03 Oct 2012 19:15

Pentru ca am fost atentionata de prea multi in ultima vreme, cum ca tranda are aim, l-am rugat sa-si faca un demo , cand era pe val, si sa mi-l trimita mie.

Il atasez aici sa-l discutati.

xb.dem
(3.59 MiB) Descărcat de 287 ori



P.S.
tw.png
tw.png (19.03 KiB) Vizualizat de 102 ori

Avatar utilizator

Re: Trandaaa cu aim

Mesaj #16 » de cerezeu » 05 Oct 2012 22:28

Nu are nimic doar trage ok . in special la deagle daca faci un flick-shot(ma rog semi... in cazu asta ma refer la video de pe youtube) mereu o sa iasa asa tinta la 1 metru si glontu in cap in demourile postate nu apare niciunde urma de aim cum ca ar duce tinta mereu spre un punct fix sau ceva de genu ( nu trebuie sa sara tinta ca sa ai aim ) . asta e doar referitor la demourile postate cand am jucat cu el\contra el niciodata nu a avut cod nici macar sa lase impresia ca ar avea ceva .
Avatar utilizator

Re: Trandaaa cu aim

Mesaj #17 » de Cookie » 26 Oct 2012 16:03

Eu spun ca nu are cod!
Avatar utilizator

Re: Trandaaa cu aim

Mesaj #18 » de puf1k » 26 Oct 2012 16:20

Nu are nimic..credeti voi ori nu,are mouse bun+cfg bun+pc bun+joaca la sunet+joaca pe esl(etc.)...nu are cod plus la asta joaca prost ultima vreme din cauza mousului stricat si timpului liber pe care nu'l are )
Imagine
Avatar utilizator

Re: Trandaaa cu aim

Mesaj #19 » de Tig3rMan » 26 Oct 2012 16:25

Nu are nici un cod m-am uitat la demo de 7, 9 ori si eu vad k joaca bine se misca ceva gen Rechyyy (Clayman90)
Imagine
Avatar utilizator

Re: Trandaaa cu aim

Mesaj #20 » de Cristina » 26 Oct 2012 16:30

Vai de mine, daca va las topicul asta deschis o sa-mi discutati despre tranda pana in 2112. 8-|
Hai gata. Am inteles, unii sunt paranoici, altii oftocosi, altii joaca la voce... Topic inchis.

Avatar utilizator


Anterior



GameForest

Cea mai tare Comunitate online dedicata jocurilor!
GameForest este un loc perfect pentru toti cei care se bucura de jocuri pe internet!
Va invitam pe serverele noastre de Counter-Strike Source, Counter-Strike Global Offensive si Team Fortress 2!

Aceasta comunitate exista din 16 Mar 2011 19:37 si este online de 13 Ani, 1 Luna si 16 Zile
GameForest, WebForest are registered trademarks of IDeSys NetWorks S.R.L., Valve, the Valve logo, Half-Life, the Half-Life logo, the Lambda logo, Steam, the Steam logo, Team Fortress, the Team Fortress logo, Opposing Force, Day of Defeat, the Day of Defeat logo, Counter-Strike, the Counter-Strike logo, Source, the Source logo, and Counter-Strike: Condition Zero are trademarks and/or registered trademarks of Valve Corporation. All other trademarks are property of their respective owners. © GameForest   Powered by IDeSys NetWorks