Trandaaa cu aim

Aici vor fi trecuti cei care joaca dubios si sunt suspecti de cod. Se va discuta si se va lua decizia daca are sau nu cod. Se va crea cate un topic pentru fiecare suspect. Va rugam sa respectati template de postare!

Moderatori: DeeJay, Eseth

Trandaaa cu aim

Mesaj #1 » de Ghinion » 11 Sep 2012 23:45

Nume Jucator:Trandaaaa
ID Steam:STEAM_0:0:36392379
IP Jucator: nu stiu
Este suspect deoarece: deoarece zic eu are aim

tranda.dem
(1.06 MiB) Descărcat de 287 ori

tranda3.dem
(690.17 KiB) Descărcat de 299 ori

tranda4.dem
(928.63 KiB) Descărcat de 292 ori


daca va uitati la demo cu slow motion cand da cap o sa vedeti despre ce vb , scrieti demoui2 in consola si le incarcati cu ala sau cum va uitati voi de obicei

Avatar utilizator

Re: Trandaaa cu aim

Mesaj #2 » de Cristina » 12 Sep 2012 08:48

Vad ca au fost download-ate de multe ori demo-urile dar nimeni nu spune nimic.
Am dat play la demo-ul tranda3.dem de 5 ori si tot nu vad aim-ul. Din primul si ultimul demo chiar nimic. :-? Altcineva?
Avatar utilizator

Re: Trandaaa cu aim

Mesaj #3 » de Eseth » 12 Sep 2012 15:29

Multi il acuza pe tranda de aimbot, dar nimeni nu a adus nici o dovada clara ca joaca cu aimbot. O sa ma uit si eu in demo-urile astea seara si o sa vin cu o parere. Totusi consider ca, la fel ca si in cazul lui eleven, e stilul lui de joc, stil cu skill. Il urmaream pe tranda de multe ori, dar niciodata nu am vazut o faza la care sa zic ca e imposibil sa tragi asa. tranda joaca multe mix-uri si war-uri si stiu cam cu cine le joaca. Nimeni din aia cu care/impotriva carora joaca nu l-au acuzat de cod.
Nusquam est verus. Sulum res est licitus.
Avatar utilizator

Re: Trandaaa cu aim

Mesaj #4 » de Ghinion » 12 Sep 2012 15:50

pai si de aia am postat la suspecti nu la prinsi in fapt :) nu stiu cine e nu il cunosc asa mi s-a parut mie si mi se pare

Avatar utilizator

Re: Trandaaa cu aim

Mesaj #5 » de gargoyle » 12 Sep 2012 16:13

Nu are cod! Joaca foarte bine,atat.
Imagine

Avatar utilizator

Re: Trandaaa cu aim

Mesaj #6 » de qvk » 12 Sep 2012 16:35

Tranda e jucator in Bombsight. In EsL precum si RcL tre sa joci cu anticheat on si demo on. Nu prea cred ca se risca nimeni sa bage in echipa jucatori murdari.
Avatar utilizator

Re: Trandaaa cu aim

Mesaj #7 » de Ghinion » 12 Sep 2012 17:06

In fine poate asa e counteru in zilele astea prima oara pleca glontu moare omu si dupa se duce si tinta la el. Qvk ca si paranteza la ce ai zis tu, eu am fost aici in arad la ceva calificari pgl sau ce dracu era unu ce juca omu acolo in club cu cod si nu stia nimeni :)) pana nu a zis el, avea ecranu latil si lungit incat sa nu se vada ferestrele cu optiuni de la cod, ms.
Avatar utilizator

Re: Trandaaa cu aim

Mesaj #8 » de Bogdan » 12 Sep 2012 18:16

Ghinion scrie:Qvk ca si paranteza la ce ai zis tu, eu am fost aici in arad la ceva calificari pgl sau ce dracu era unu ce juca omu acolo in club cu cod si nu stia nimeni :)) pana nu a zis el, avea ecranu latil si lungit incat sa nu se vada ferestrele cu optiuni de la cod, ms.

bravo ghinioane :)
Dar in ceea ce il priveste pe tranda nu are cod(parerea mea..hac!)...asa joaca el...skill sau nu, doar el stie, dar nu avem dovezi clare pt a-l bana.
Daca padurar nu esti, nimic nu esti!

Imagine
Avatar utilizator

Re: Trandaaa cu aim

Mesaj #9 » de Eseth » 12 Sep 2012 18:23

Ghinion (referitor la Postul 4), Am vazut multe bust-movie-uri cu asemenea faze si doar o mica parte din protagonistii movie-urilor intr-adevar jucau murdar. Ceea ce tine de movie-ul postat de tine... ce sa zic, am avut singur multe headshoturi facute cam de genul hs-ului facut de tranda in acest filmulet. Pentru a stabili cu certitudine ca joaca cu aimbot, trebuie sa aduni multe faze de genu.. si nu doar cu deagle (cu care se fac majoritatea fazelor de genu asta) ci si cu alte arme.
Nusquam est verus. Sulum res est licitus.
Avatar utilizator

Re: Trandaaa cu aim

Mesaj #10 » de Arici » 12 Sep 2012 18:34

Greu de spus ... dar ma duc spre gandul ca nu are cod.

Avatar utilizator


Următorul



GameForest

Cea mai tare Comunitate online dedicata jocurilor!
GameForest este un loc perfect pentru toti cei care se bucura de jocuri pe internet!
Va invitam pe serverele noastre de Counter-Strike Source, Counter-Strike Global Offensive si Team Fortress 2!

Aceasta comunitate exista din 16 Mar 2011 19:37 si este online de 13 Ani, 1 Luna si 17 Zile
GameForest, WebForest are registered trademarks of IDeSys NetWorks S.R.L., Valve, the Valve logo, Half-Life, the Half-Life logo, the Lambda logo, Steam, the Steam logo, Team Fortress, the Team Fortress logo, Opposing Force, Day of Defeat, the Day of Defeat logo, Counter-Strike, the Counter-Strike logo, Source, the Source logo, and Counter-Strike: Condition Zero are trademarks and/or registered trademarks of Valve Corporation. All other trademarks are property of their respective owners. © GameForest   Powered by IDeSys NetWorks