king

Aici vor fi trecuti cei care joaca dubios si sunt suspecti de cod. Se va discuta si se va lua decizia daca are sau nu cod. Se va crea cate un topic pentru fiecare suspect. Va rugam sa respectati template de postare!

Moderatori: DeeJay, Eseth

king

Mesaj #1 » de puf1k » 29 Aug 2012 20:36

Nume Jucator: king
ID Steam: 0:1:18007563
IP Jucator: 86.124.117.145
Este suspect deoarece: are momente foarte suspecte
profil

plus la asta e depistat de VAC ca a jucat cu cod. asa ca aveti grija cand intra el pe sv sa faceti demo
Imagine

Avatar utilizator

Re: king

Mesaj #2 » de Cristina » 29 Aug 2012 21:43

S-au uitat mai multi astazi pe el, printre care si eu, MULTE runde. Insa nu am vazut nimic iesit din comun. Tind sa cred ca sau joaca la sunet ... :ymsigh:
Avatar utilizator

Re: king

Mesaj #3 » de Gh30 » 29 Aug 2012 21:51

Cristina scrie: joaca la sunet

Dupa ce te-ai uitat pe el pe de_sultan2 am jucat dust2 unlimited si nu auzea unde e bmb, trecea pe langa ea. Pentru unu care joaca la sunet ar fi trebuit sa o auda. :-?
Point and shoot!

>> Webforest Wallpaper << >> XB[RO] <<
Avatar utilizator

Re: king

Mesaj #4 » de Cristina » 29 Aug 2012 22:14

Gh30 scrie:
Cristina scrie: joaca la sunet

Dupa ce te-ai uitat pe el pe de_sultan2 am jucat dust2 unlimited si nu auzea unde e bmb, trecea pe langa ea. Pentru unu care joaca la sunet ar fi trebuit sa o auda. :-?


Atunci juca la wall? :-?
Avatar utilizator

Re: king

Mesaj #5 » de Eseth » 30 Aug 2012 00:21

Nu stiu daca mai conteaza, dar am prins si eu un moment foarte ciudat pe india cand s-a intors exact spre adversar inainte ca acela sa iasa de dupa colt. Mi s-a parut cam suspect in momentul ala. O sa-l urmaresc mai atent..
Nusquam est verus. Sulum res est licitus.

Avatar utilizator

Re: king

Mesaj #6 » de qvk » 12 Sep 2012 16:36

Daca VAC il prinde cu smecherii, i se baneaza automat contul.
Avatar utilizator

Re: king

Mesaj #7 » de Bogdan » 12 Sep 2012 18:17

...adevarul e dincolo de noi =)) on:daca dovada clara nu e, ban nu e! :)
Daca padurar nu esti, nimic nu esti!

Imagine
Avatar utilizator

Re: king

Mesaj #8 » de Cristina » 12 Sep 2012 18:37

Are si el momentele lui, cand joaca bine cand joaca prost... :ymsigh:
Avatar utilizator

Re: king

Mesaj #9 » de Feda1Kyn » 13 Sep 2012 15:41

Weak Player. Eu unu nu cred ca are cod. L'am mai vazut pe server si am jucat cu el si era total PraF din punctu meu de vedere. NU vreau sa il jignesc, dar e destul de low. xD

P.S. - Poate de aceea joaca cu coduri,dar dupa cum am zis nu cred. Peace! xD
The 50-50-90 rule: Anytime you have a 50-50 chance of getting something right,there's a 90% probability you'll get it wrong!
Avatar utilizator





GameForest

Cea mai tare Comunitate online dedicata jocurilor!
GameForest este un loc perfect pentru toti cei care se bucura de jocuri pe internet!
Va invitam pe serverele noastre de Counter-Strike Source, Counter-Strike Global Offensive si Team Fortress 2!

Aceasta comunitate exista din 16 Mar 2011 19:37 si este online de 13 Ani, 1 Luna si 16 Zile
GameForest, WebForest are registered trademarks of IDeSys NetWorks S.R.L., Valve, the Valve logo, Half-Life, the Half-Life logo, the Lambda logo, Steam, the Steam logo, Team Fortress, the Team Fortress logo, Opposing Force, Day of Defeat, the Day of Defeat logo, Counter-Strike, the Counter-Strike logo, Source, the Source logo, and Counter-Strike: Condition Zero are trademarks and/or registered trademarks of Valve Corporation. All other trademarks are property of their respective owners. © GameForest   Powered by IDeSys NetWorks