Dead as dead can be # a.k.a. LuLzGamer

Aici vor fi trecuti cei care joaca dubios si sunt suspecti de cod. Se va discuta si se va lua decizia daca are sau nu cod. Se va crea cate un topic pentru fiecare suspect. Va rugam sa respectati template de postare!

Moderatori: DeeJay, Eseth

Dead as dead can be # a.k.a. LuLzGamer

Mesaj #1 » de puf1k » 12 Aug 2012 21:45

Nume Jucator: Dead as dead can be #
ID Steam: 0:1:43079407
IP Jucator: 93.116.51.200
Este suspect deoarece: Wallhack
http://steamcommunity.com/id/lulzgamer/

Imagine

Avatar utilizator

Re: Dead as dead can be # a.k.a. LuLzGamer

Mesaj #2 » de Cristina » 12 Aug 2012 21:59

Eu nu am inteles de ce nu a primit ban permanent, daca acum 2 zile li s-a parut suspesct altor 3 admini si astazi iar suspect altora.... ce mai trebuie? Mie sincer mi s-a parut ca in timpul jocului stia perfect cine unde este pe harta.
Avatar utilizator

Re: Dead as dead can be # a.k.a. LuLzGamer

Mesaj #3 » de gargoyle » 13 Aug 2012 01:08

Ban PERMANENT!!! A cam dat-o-n spanac,credea ca victima va ajunge mai repede la fanta dintre porti
Imagine
Avatar utilizator

Re: Dead as dead can be # a.k.a. LuLzGamer

Mesaj #4 » de melc » 13 Aug 2012 07:34

Foarte bine pufikovici ;)) Era prea de tot...tot servaru se plangea de el si nimic :D Castratil ! :))
Imagine
Avatar utilizator

Re: Dead as dead can be # a.k.a. LuLzGamer

Mesaj #5 » de Gh30 » 13 Aug 2012 10:25

Si vreti sa-i dati ban doar pentru video-ul ala? Pe degeaba li s-a parut suspect altor 3 admini si se plange tot serverul daca nu vine cineva cu dovezi mai clare. Pentru mine video-ul ala e egal cu 0 (zero), nici macar nu a tinut tinta pe adversar...
Point and shoot!

>> Webforest Wallpaper << >> XB[RO] <<

Avatar utilizator

Re: Dead as dead can be # a.k.a. LuLzGamer

Mesaj #6 » de Bogdan » 13 Aug 2012 10:54

Nu avem dovezi...deci asteptam demo facut de adminii care il suspecteaza pe padurar de cod :D
Daca padurar nu esti, nimic nu esti!

Imagine
Avatar utilizator

Re: Dead as dead can be # a.k.a. LuLzGamer

Mesaj #7 » de Cristina » 13 Aug 2012 11:37

Prevad ca o sa ajungem sa discutam alte luni in sir pe seama acestui jucator.
Si o sa facem demo-uri si o sa cometam si parerile o sa fie impartite si nu o sa ajungem niciunde. Spuneam intr-un alt topic cum ca noi nu putem demonstra 100% ca are wall si nici el ca nu poate.
Mie una mi se pare de ajuns faptul ca MULTI admini s-au sesizat in legatura cu stilul de joc al acestui jucator. Dar voua vad ca nu...
Avatar utilizator

Re: Dead as dead can be # a.k.a. LuLzGamer

Mesaj #8 » de Bogdan » 13 Aug 2012 11:42

Cristina scrie:Prevad ca o sa ajungem sa discutam alte luni in sir pe seama acestui jucator.

Atunci in seara asta va primi si el ban cristina ca sa bat recordul olimpic:)...iar apoi vom face aceeasi chestie ca si cu eleven :D
Daca padurar nu esti, nimic nu esti!

Imagine
Avatar utilizator

Re: Dead as dead can be # a.k.a. LuLzGamer

Mesaj #9 » de Eseth » 13 Aug 2012 13:38

Pfff, codatii astia.. De unde naibii apar atatia? Nu zic nimic de protagonistul video-ului pentru ca nu e clar nimic. Daca il vedeam bine cu wallu prin poarta, de ce nu s-a repezit sa traga in el mai repede ci se plimba cu tinta pe langa el pana nu s-a facut destul de vizibil pentru adversar sa-l omoare.
Pana aici, imi trezeste dubii doar clanul in care se afla pe Steam. In rest ar trebui sa-l mai urmarim, dar putine sanse ca va mai pasi pe server pentru ca e strain (cel mai probabil e rus, daca sunt si membri rusi in clanul lui) si o sa caute alte servere.
Nusquam est verus. Sulum res est licitus.
Avatar utilizator

Re: Dead as dead can be # a.k.a. LuLzGamer

Mesaj #10 » de Gh30 » 13 Aug 2012 15:35

tw1m[.flac]#.dem
(31.54 MiB) Descărcat de 222 ori


Am facut demo, o harta in treaga...dar eu n-am vazut nimic :-? Acum a jucat cu numele tw1m[.flac] #
Point and shoot!

>> Webforest Wallpaper << >> XB[RO] <<

Avatar utilizator


Următorul



GameForest

Cea mai tare Comunitate online dedicata jocurilor!
GameForest este un loc perfect pentru toti cei care se bucura de jocuri pe internet!
Va invitam pe serverele noastre de Counter-Strike Source, Counter-Strike Global Offensive si Team Fortress 2!

Aceasta comunitate exista din 16 Mar 2011 19:37 si este online de 13 Ani, 1 Luna si 16 Zile
GameForest, WebForest are registered trademarks of IDeSys NetWorks S.R.L., Valve, the Valve logo, Half-Life, the Half-Life logo, the Lambda logo, Steam, the Steam logo, Team Fortress, the Team Fortress logo, Opposing Force, Day of Defeat, the Day of Defeat logo, Counter-Strike, the Counter-Strike logo, Source, the Source logo, and Counter-Strike: Condition Zero are trademarks and/or registered trademarks of Valve Corporation. All other trademarks are property of their respective owners. © GameForest   Powered by IDeSys NetWorks