aTenTaT suspectat de cod

Aici vor fi trecuti cei care joaca dubios si sunt suspecti de cod. Se va discuta si se va lua decizia daca are sau nu cod. Se va crea cate un topic pentru fiecare suspect. Va rugam sa respectati template de postare!

Moderatori: DeeJay, Eseth

aTenTaT suspectat de cod

Mesaj #1 » de Dami_eLit » 11 Iul 2012 17:37

Nume Jucator:aTenTaT
ID Steam: STEAM_0:0:18570136 aTenTaT
IP Jucator: 79.114.98.104
Este suspect deoarece: cod
Fişiere ataşate
atentat.dem
(2.91 MiB) Descărcat de 306 ori

Avatar utilizator

Re: cod

Mesaj #2 » de Cristina » 11 Iul 2012 17:45

Cel putin de demo asta eu nu am vazut codul...
Avatar utilizator

Re: aTenTaT suspectat de cod

Mesaj #3 » de gargoyle » 11 Iul 2012 18:09

Nu cred ca are cod.Am mai jucat cu el de multe ori iar in primele dati chiar l-am urmarit de pe spectator.Are skill,insa nu bag mana in foc cum ca n-ar avea nici un cod.Ramane sa isi dea cu parerea si ceilalti admini.
Imagine
Avatar utilizator

Re: aTenTaT suspectat de cod

Mesaj #4 » de Eseth » 11 Iul 2012 18:17

N-am vazut nimic suspect in acest demo. Au fost 2-3 faze mai neobisnuite, dar in nici un caz codate. Cum a zis si gargoyle, are skill si bulan in unele momente.
Nusquam est verus. Sulum res est licitus.
Avatar utilizator

Re: aTenTaT suspectat de cod

Mesaj #5 » de Jackson » 11 Iul 2012 20:28

Eu eram pe server in acel moment si inainte de a incepe Dami a inregistra demo el si mie mi s-a parut foarte-foarte suspect!Practic toate hiturile se duceau head,stia cum sa iasa de dupa colturi,se misca foarte increzut! Atentat trebuie urmarit bine cind mai intra pe server.Dupa parerea mea el foloseste ceva...
If Love is a Crime,than I am a Criminal

Avatar utilizator

Re: aTenTaT suspectat de cod

Mesaj #6 » de Eseth » 11 Iul 2012 20:47

Jackson (referitor la Postul 5), Ok, o sa-l urmarim mai atent. Cel putin in demo-ul lui dami nu am vazut nimic suspect.
Nusquam est verus. Sulum res est licitus.
Avatar utilizator

Re: aTenTaT suspectat de cod

Mesaj #7 » de Cristina » 11 Iul 2012 21:33

Data viitoare cand se face un demo sa fie ceva mai lung... minim 5 min. :-?
Avatar utilizator

Re: aTenTaT suspectat de cod

Mesaj #8 » de Bogdan » 11 Iul 2012 21:34

are doar bulanel...atat ;)
Daca padurar nu esti, nimic nu esti!

Imagine
Avatar utilizator

Re: aTenTaT suspectat de cod

Mesaj #9 » de Dami_eLit » 13 Iul 2012 19:39

Cristina (referitor la Postul 7),
o sa fac demo mai lung promit ^:)^
Avatar utilizator

Re: aTenTaT suspectat de cod

Mesaj #10 » de TheCake » 07 Feb 2013 01:13

Asa se zice la skill =(( ? bulan ? : ) ala e vechiul meu nick ... :-w

Avatar utilizator


Următorul



GameForest

Cea mai tare Comunitate online dedicata jocurilor!
GameForest este un loc perfect pentru toti cei care se bucura de jocuri pe internet!
Va invitam pe serverele noastre de Counter-Strike Source, Counter-Strike Global Offensive si Team Fortress 2!

Aceasta comunitate exista din 16 Mar 2011 19:37 si este online de 13 Ani, 1 Luna si 17 Zile
GameForest, WebForest are registered trademarks of IDeSys NetWorks S.R.L., Valve, the Valve logo, Half-Life, the Half-Life logo, the Lambda logo, Steam, the Steam logo, Team Fortress, the Team Fortress logo, Opposing Force, Day of Defeat, the Day of Defeat logo, Counter-Strike, the Counter-Strike logo, Source, the Source logo, and Counter-Strike: Condition Zero are trademarks and/or registered trademarks of Valve Corporation. All other trademarks are property of their respective owners. © GameForest   Powered by IDeSys NetWorks