Chaz - Ban si Unban

Aici vor fi trecuti cei care joaca dubios si sunt suspecti de cod. Se va discuta si se va lua decizia daca are sau nu cod. Se va crea cate un topic pentru fiecare suspect. Va rugam sa respectati template de postare!

Moderatori: DeeJay, Eseth

Chaz - Ban si Unban

Mesaj #1 » de Eseth » 03 Mai 2012 22:09

Nume Jucator: Chaz
ID Steam: STEAM_0:1:14899268
IP Jucator: 86.104.57.94
Link Demo:
chaz.dem
(2.89 MiB) Descărcat de 279 ori

Perioada banare: Permanent
Observatii: Din prima faza puteti observa wallhack (cum il vede pe ovidiu prin zid si sta cu tinta langa el)
Nusquam est verus. Sulum res est licitus.

Avatar utilizator

Re: Chaz - Banat permanent (Wallhack)

Mesaj #2 » de puf1k » 03 Mai 2012 22:23

M-am uitat la demo si sincer sa fiu din prima nu prea am prins faza....dupa 15 minute uitandu-ma cu slow 5-10%....am inteles ca e imposibil sa-l vazut pe ala dupa perete...timp de 1-2 ms
Imagine
Avatar utilizator

Re: Chaz - Banat permanent (Wallhack)

Mesaj #3 » de Dami_eLit » 04 Mai 2012 00:18

prea le nimerea :)
Avatar utilizator

Re: Chaz - Banat permanent (Wallhack)

Mesaj #4 » de Mehigh » 26 Mai 2012 14:45

Mare ti-e gradina.

Intrebarea e. Daca te uiti la demo si il vezi cand se duce acolo, eu de ce nu l-as fi vazut ? Sunteti chiori frate ?
Avatar utilizator

Re: Chaz - Banat permanent (Wallhack)

Mesaj #5 » de Eseth » 26 Mai 2012 15:42

Mehigh (referitor la Postul 4), N-ai fost atent la ce ti-am zis, nu e vorba de s-a vazut piciorul sau nu ci de timpul cat a fost vazut, daca ai ochiul intr-atat de ager ca sa observi niste pixeli miscandu-se timp de 2 ms, atunci esti zeu.
Nusquam est verus. Sulum res est licitus.

Avatar utilizator

Re: Chaz - Banat permanent (Wallhack)

Mesaj #6 » de Mehigh » 07 Iun 2012 00:04



Zi-mi tu ca nu'l vezi pe ala. Se vede si picior si trunchi
Avatar utilizator

Re: Chaz - Banat permanent (Wallhack)

Mesaj #7 » de miesomn » 07 Iun 2012 00:16

Eseth , vezi daca omu' are sau nu cod - nu daca e zeu.
E absurd sa dati ban doar pt atat.. nu demonstreaza absolut nimic faza aia. 3/4 din copchiii de pe publice care au un gear decent i'ar fi dat si cap.. e doar o faza banala in care se vede ca Chaz numai are reflexu' care il avea candva.

De parca in cele 3500 de ore ale sale a reusit sa ascunda codu' si vii tu acuma , ESETH DE PE XB si faci unu' din cele mai mari bust'uri din istoria css'ului romanesc. wigga please.

Omul meu n'are cod . Fiti corecti si scoateti'i banul.
youtube.com/miesomnul <<< free interwebz.
Avatar utilizator

Re: Chaz - Banat permanent (Wallhack)

Mesaj #8 » de Eseth » 07 Iun 2012 00:31

Mehigh (referitor la Postul 6), Bine, recunosc ca in video-ul dat se vede clar cum se duce dupa colt, ceea ce nu s-a vazut la mine cand am urmarit demo-ul.
miesomn scrie:faci unu' din cele mai mari bust'uri din istoria css'ului romanesc
Nu am idoli in css care sa-i urmaresc daca au cod sau nu si sa fac bust movie-uri. Pentru mine toti is egali, fie profesionisti care joaca in diferite ligi, fie jucatori simpli, diferenta fiind doar ca pe jucatorii care ii stiu ca jucatori buni ii mai las cu vederea stiind ca joaca bine si pot avea faze tari, pe jucatorii simpli, insa, care au faze mai neobisnuite pentru ei ii urmaresc mai mult.
Am scos ban-ul, care a fost dat totusi aiurea.
Nusquam est verus. Sulum res est licitus.
Avatar utilizator

Re: Chaz - Banat permanent (Wallhack)

Mesaj #9 » de melc » 07 Iun 2012 07:51

Deci se vede clar ca nu are cod...si se vede clar cum teroristu se duce dupa cutie...cum a spus si el ;)) Daca noi il vedem el de ce nu il poate?
Imagine
Avatar utilizator

Re: Chaz - Banat permanent (Wallhack)

Mesaj #10 » de Cristina » 07 Iun 2012 08:08

Parca stabilisem deja Aici (link) ca i se scoate banul pe XB Public . :-?
Nu s-a ocupat nimeni de unban-ul ala?



P.S. miesomn (referitor la Postul 7), nu-mi place tonul tau, chill.

Avatar utilizator


Următorul



GameForest

Cea mai tare Comunitate online dedicata jocurilor!
GameForest este un loc perfect pentru toti cei care se bucura de jocuri pe internet!
Va invitam pe serverele noastre de Counter-Strike Source, Counter-Strike Global Offensive si Team Fortress 2!

Aceasta comunitate exista din 16 Mar 2011 19:37 si este online de 13 Ani, 1 Luna si 17 Zile
GameForest, WebForest are registered trademarks of IDeSys NetWorks S.R.L., Valve, the Valve logo, Half-Life, the Half-Life logo, the Lambda logo, Steam, the Steam logo, Team Fortress, the Team Fortress logo, Opposing Force, Day of Defeat, the Day of Defeat logo, Counter-Strike, the Counter-Strike logo, Source, the Source logo, and Counter-Strike: Condition Zero are trademarks and/or registered trademarks of Valve Corporation. All other trademarks are property of their respective owners. © GameForest   Powered by IDeSys NetWorks