Eleven

Aici vor fi trecuti cei care joaca dubios si sunt suspecti de cod. Se va discuta si se va lua decizia daca are sau nu cod. Se va crea cate un topic pentru fiecare suspect. Va rugam sa respectati template de postare!

Moderatori: DeeJay, Eseth

Urmăritori: eLeVenN

Re: Eleven

Mesaj #51 » de eLeVenN » 06 Oct 2012 01:57

Salut,



Roland ai dreptate in ce zici, cand cineva se ia de mn fara dovezi ca am cod iau foc. Pentru ca dovezi nu are ca sa spun 100% ca am cod, spun ca am avut nu stiu cate conturi banate cea ce nu e adevarat si imi vine uneori sa injur acea persoana care ma face codat fara dovezi si care are si el cateva ore de css acolo, dar ma abtin pentru ca pentru unele persoane am respect dar pentru altele nu si cum va arata pufik poza care a facuto cum am vb nu cred ca am zis ceva vulgar am zis doar cea ce cred ca lumea face adik ca rage,plange,sufera pentru ca eu joc mai bn ca ei... parerea mea.


Salutarii!!!!

Avatar utilizator

Re: Eleven

Mesaj #52 » de Cristina » 06 Oct 2012 08:23

Si totusi aici se discuta despre coduri.
Puf, daca vrei sa faci o reclamatie separata, ai aria "reclamatii jucatori" .
Pana atunci insa sunteti offtopic. Incetati.


P.S. Eleven, hai sa ne calmam putin si sa schimbam cuvantul 'rage' cu altceva , data viitoare. Am deja juma' de Xb in cap si nu am chef sa lupt si pentru limbaj. Sau te calmezi si nu mai folosesti cuvinte cu conotatii ciudate sau te abtii sa comentezi , ii ignori pur si simplu.
Avatar utilizator

Re: Eleven

Mesaj #53 » de eLeVenN » 06 Oct 2012 15:23

Salut,


Da Cristina imi cer scuze fata de tn si de toti am sa ma abtin. Pufik eu am 12 demouri facute la voi pe sv probleme este ca nu pot sa le pun pe forum si nu stiu dece. Eu daca e si vreti pot face demo in fiecare zii cand intru la voi pe sv nu e o problema, problema e ca nu le pot pune pe forum.



Salutarii!!!!!
Avatar utilizator

Re: Eleven

Mesaj #54 » de cerezeu » 04 Dec 2012 22:36

La cerere am intrat in pc'u lui eleven cu teamviewer sa ma uit ce are in calculator si nu am gasit absolut nimic are un cfg simplu de FPSuri de la atza puteti sa il descarcati si voi sa vedeti despre ce e vorba e curat ca lacrima . Nici cand am jucat cu el pe public sau mix nu am observat nici urma de aim sau wall . Nu merita ban e CURAT!
Avatar utilizator

Re: Eleven

Mesaj #55 » de Eseth » 04 Dec 2012 22:42

cerezeu (referitor la Postul 54),
cerezeu scrie:La cerere am intrat in pc'u lui eleven cu teamviewer sa ma uit ce are in calculator si nu am gasit absolut nimic are un cfg simplu de FPSuri de la atza puteti sa il descarcati si voi sa vedeti despre ce e vorba e curat ca lacrima . Nici cand am jucat cu el pe public sau mix nu am observat nici urma de aim sau wall . Nu merita ban e CURAT!
Nu ai cu cine vorbi. :)
Nusquam est verus. Sulum res est licitus.

Avatar utilizator

Re: Eleven

Mesaj #56 » de Ghinion » 07 Dec 2012 00:50

Esethe ai permisiunea sa intri la mine in calculator s te uiti tocmai am formatat tot sa vezi ca sunt curat :)))
Avatar utilizator

Re: Eleven

Mesaj #57 » de cerezeu » 07 Dec 2012 17:38

Avea full de jocuri si progame in calc nu si-a formatat hardu
Avatar utilizator

Re: Eleven

Mesaj #58 » de Cristina » 07 Dec 2012 17:39

Si oricum nu a fost anuntat inainte, a fost ceva spontan. 8-|
Avatar utilizator


Anterior



GameForest

Cea mai tare Comunitate online dedicata jocurilor!
GameForest este un loc perfect pentru toti cei care se bucura de jocuri pe internet!
Va invitam pe serverele noastre de Counter-Strike Source, Counter-Strike Global Offensive si Team Fortress 2!

Aceasta comunitate exista din 16 Mar 2011 19:37 si este online de 13 Ani, 1 Luna si 16 Zile
GameForest, WebForest are registered trademarks of IDeSys NetWorks S.R.L., Valve, the Valve logo, Half-Life, the Half-Life logo, the Lambda logo, Steam, the Steam logo, Team Fortress, the Team Fortress logo, Opposing Force, Day of Defeat, the Day of Defeat logo, Counter-Strike, the Counter-Strike logo, Source, the Source logo, and Counter-Strike: Condition Zero are trademarks and/or registered trademarks of Valve Corporation. All other trademarks are property of their respective owners. © GameForest   Powered by IDeSys NetWorks