Eleven

Aici vor fi trecuti cei care joaca dubios si sunt suspecti de cod. Se va discuta si se va lua decizia daca are sau nu cod. Se va crea cate un topic pentru fiecare suspect. Va rugam sa respectati template de postare!

Moderatori: DeeJay, Eseth

Urmăritori: eLeVenN

Re: Eleven

Mesaj #41 » de Cristina » 04 Oct 2012 13:26

Redeschid topicul asta pentru ca: s-a mai scos un ban pe motiv ca nu exista demo.

Acum, intrebarea mea este. De ce banul dat de Nik este considerat nedrept pentru ca nu are demo iar banul dat de DeeJay e 'problema rezolvata'?

Avatar utilizator

Re: Eleven

Mesaj #42 » de eLeVenN » 04 Oct 2012 18:46

Salut,


Vroiam sa-ti zic Deejay sa nu mai suferi, ca daca tiam dat capu ala prin cutie nu inseamna ca am cod, ti l-am dat la bulan ca am auzit ca dadeai defuse. Am vazut ca si pe tranda il suspectati si am vazut ca cineva a spus ca juaca esl, ca juaca cu anticheat, si eu joc esl la fel ca tranda joc cu anticheat "esl wire" fac demo la fel si nu cred ca acolo pe esl poti ramane mult timp cu 1 cod oricare are fi pentru ca ai fi detectat de "esl wire" si demo. Eu va spun sincer ca nu stiu ce sa fac ca sa va arata ca joc curat 100% , am doar 1 cfg de fps fiindca deocamdata am o palca mai prostuta dar cu timpu am sa-mi fac PC mai bun ca sa pot juca si mai bn de atat. Va zis si va repet ca nu am coduri si joc curat 100% am sa zic asta pana am sa mor.
Va las profilu meu de ESL si care vreti aveti in dreapta pe profil la mn la REPLAY demourile facute de mn cand jucam ESL vs.
http://www.esl.eu/player/6865011/



________________

P.S.

Daca cineva vrea si se pricepe sa intre la mn in PC si sa cautate unde vrea el, sa vada ca am doar 1 cfg de fps. Fara probleme va dau teamvierwer sa intrati si sa controlati unde vreti.


Salutari!!!
Avatar utilizator

Re: Eleven

Mesaj #43 » de Bogdan » 04 Oct 2012 18:56

bah elevenn ai luat ban pe drept asa cum trebuia sa ramana banul si pt blk si pt cerezeu...clar...dar daca taliba a scos ban-ul pt ceilalti doi sa vedem ce dovezi are in cazul tau...daca nu e obligat sa il scoata.
Daca padurar nu esti, nimic nu esti!

Imagine
Avatar utilizator

Re: Eleven

Mesaj #44 » de eLeVenN » 04 Oct 2012 19:46

Salut,



Dovada e ca Deejay a dat dovada ca nu stie sa piarda in fata mea... faza e ca iam dat 1 cap prin cutie cum am zis si mai sus in COMM si mia dat ban imediat. Cred ca daca in locul meu ar fi fost Nik nu cred ca Deejay ii dadea ban ci radeau amandoi asa ca sa fim seriosi......
Si Deejay scz ca tiam zis ca "suferi" mai sus dar eram prea nervos ca am altele pe cap si mam descarcat sa zicem asa pe tn :D scz din nou.

Salutari!!!!!
Avatar utilizator

Re: Eleven

Mesaj #45 » de DeeJay » 04 Oct 2012 19:51

Cristina (referitor la Postul 41), exista demo in primul post din cate vad, si parca sunt mai multe demouri asa ca banul nu e dat fara demo.

eLeVenN (referitor la Postul 42), Blk si altii au confirmat ca ai mai jucat cu coduri asa ca de ce ti-am scoate banul?
I spin this!
My PC: I7 3770, 16G Ram, GTX 980, SSD 180GB

Avatar utilizator

Re: Eleven

Mesaj #46 » de Cristina » 04 Oct 2012 20:11

DeeJay scrie:
1. Cristina (referitor la Postul 41), exista demo in primul post din cate vad, si parca sunt mai multe demouri asa ca banul nu e dat fara demo.

2. eLeVenN (referitor la Postul 42), Blk si altii au confirmat ca ai mai jucat cu coduri asa ca de ce ti-am scoate banul?



1. demo-uri exista fara numar, dar din cate vad nu s-a luat o decizie.

2. blk? cel care a vut ban atat pe forum cat si pe server?



P.S . Din cate stiu eseth a intrat cu Team Viewer la eleven in PC si nu a gasit nimic. De ce nu incercati si voi?


P.S.2. cand a venit vorba de cerezeu si coduri ai venit cu scuza cum ca joaca in esl, uite si eleven joaca in esl de ce nu conteaza asta?

_________________________


P.S.3. Am observat ca se iau anumite decizii in functie de cum bate vantul afara. Ei bine i-am scos banul lui Eleven. :)
Avatar utilizator

Re: Eleven

Mesaj #47 » de eLeVenN » 04 Oct 2012 22:27

Salut,



Deejay mane daca eu iti spun tie 100% ca blk are x22 u mai crede? Daca vrei itri la mn in PC si te uiti unde doreste inima ta.

Salutariii!!!!
Avatar utilizator

Re: Eleven

Mesaj #48 » de iseedead » 05 Oct 2012 06:51

decizie corecta de scoatere a banului, din ce demo-uri sunt eu nu am tras concluzia ca joaca cu cod.
Avatar utilizator

Re: Eleven

Mesaj #49 » de puf1k » 05 Oct 2012 22:43

deci cu asa limbaj vb el pe sv....
Fişiere ataşate
1.jpg
1.jpg (143.51 KiB) Vizualizat de 50 ori
2.jpg
2.jpg (140.82 KiB) Vizualizat de 46 ori
Imagine
Avatar utilizator

Re: Eleven

Mesaj #50 » de Arici » 06 Oct 2012 01:17

Asa vorbeste el deobicei se ia de fiecare cand i se pune pata iar dupa ce ii atrage cineva atentia da impresia ca intelege si termina un timp. Problema e ca doar pentru putin timp...apoi continua. Il inteleg si pe el ca sunt unii care sar ca are cod si ii zic nicte chestii care nu ii cad bine daca chiar nu foloseste coduri sau alte dinastea.
Desi este greu cel mai bine ar fi sa vorbeasca mai putin si daca cineva se ia de el sa ne zica noua sau oricarui admin pe sv.

Avatar utilizator


AnteriorUrmătorul



GameForest

Cea mai tare Comunitate online dedicata jocurilor!
GameForest este un loc perfect pentru toti cei care se bucura de jocuri pe internet!
Va invitam pe serverele noastre de Counter-Strike Source, Counter-Strike Global Offensive si Team Fortress 2!

Aceasta comunitate exista din 16 Mar 2011 19:37 si este online de 13 Ani, 1 Luna si 16 Zile
GameForest, WebForest are registered trademarks of IDeSys NetWorks S.R.L., Valve, the Valve logo, Half-Life, the Half-Life logo, the Lambda logo, Steam, the Steam logo, Team Fortress, the Team Fortress logo, Opposing Force, Day of Defeat, the Day of Defeat logo, Counter-Strike, the Counter-Strike logo, Source, the Source logo, and Counter-Strike: Condition Zero are trademarks and/or registered trademarks of Valve Corporation. All other trademarks are property of their respective owners. © GameForest   Powered by IDeSys NetWorks