Eleven

Aici vor fi trecuti cei care joaca dubios si sunt suspecti de cod. Se va discuta si se va lua decizia daca are sau nu cod. Se va crea cate un topic pentru fiecare suspect. Va rugam sa respectati template de postare!

Moderatori: DeeJay, Eseth

Urmăritori: eLeVenN

Re: Eleven

Mesaj #31 » de Bogdan » 19 Sep 2012 22:09

Eseth scrie:Cu totii am avut momente bune cu skill maxim si momente rele in care ne faceam de ras, fara sa folosim coduri. In cazul lui eleven cred ca e la fel. O zi joaca bine, in alta nu prea.

eram sigur ca o sa spuneti asta...numai ca o sa te contrazic putin...eu, ca si majoritatea jucatorilor daca o zi joc bine, o fac pe orice tip de mapa...poate sa fie awp, dust2 sau mai stiu eu ce va dau de va julesc. L-am mai urmarit si cam la fel joaca...pe harta awp e praf iar pe dust 2 e sef cu awp-ul...daca are skill pe dust 2 cu AWP atunci pe harta care e facuta special pt AWP ar trebui sa ne violeze.
Asta e parerea mea...daca prin demo nu ne putem da seama sunt si alte metode de a "afla" pe cineva daca are cod sau nu, trebuie doar sa gandim putin. Sau poate ma insel eu...nu vreau sa creem iar polemici.
Daca padurar nu esti, nimic nu esti!

Imagine

Avatar utilizator

Re: Eleven

Mesaj #32 » de Feda1Kyn » 20 Sep 2012 09:21

Eseth (referitor la Postul 30),

Inteleg perfect ce vrei sa zici, ca si eu am zile cand joc ca prastia..si mai bn stau pe tusa decat sa ma umileasca nabii :)). Vreau sa iti zic, Ca demo'ul acela a fost creeat de el insasi, adica e aiurea. eu max 8-10min m'am uitat la el cum joaca in demo'u acela "FACUT DE EL" si a facut 6 killuri, dar cum le'a facut? S'a plimbat toata harta , a spamat la greu grenazi ca in stilu cs 1.6 si a facut numa 6 killuri sa fim seriosi + ca e facut de el acel demo. Serios?! Erau zile cand ii facea'ti voi demo'uri si el avea scor de 76 cu 15 sa zic asa. si juca 30min. Get Real! :|

P.S. - No offence. dar are ceva si daca e asa bun dupa cum zice el si cum pare sa se duca pe servere de elita. Sa vezi ce frumos il dau aia afara la cum joaca eleven. Peace! xD
The 50-50-90 rule: Anytime you have a 50-50 chance of getting something right,there's a 90% probability you'll get it wrong!
Avatar utilizator

Re: Eleven

Mesaj #33 » de Alejandro » 21 Sep 2012 07:29

Doar ca observatie: si eu pot juca intr-o zi pe o harta cu scor negativ, iar pe urmatoarea harta sa am si eu scor de genul 76 - 15. Asa ca nu mai stabiliti reguli stupide ca daca joci bine pe o harta intr-o zi ... asa trebuie sa joci pe fiecare harta. Conteaza foarte mult si ce jucatori ai in jurul tau, si chef, si daca iti place harta. Asta nu inseamna ca afirm solemn ca Eleven nu e codat ... dar nici la cat m-am uitat la el nu am observat nimic concret. That's my point.
Nothing is true, everything is permited!
Imagine Imagine
Avatar utilizator

Re: Eleven

Mesaj #34 » de Panda » 21 Sep 2012 23:03

Fratilor hai sa nu ne mai batem capul atat cu Elevenn asta..... Ban Permanent ca si asa e codat...Eu unul m'am saturat de omu asta.!!! eu sunt Pro ptr ban.
Imagine
Ca pe porci !!!!
Avatar utilizator

Re: Eleven

Mesaj #35 » de Cookie » 22 Sep 2012 00:30

Ban direct ce sa mai vorbim,nu avem mai ce discuta tre sai dati ban nu mai stati la vorbe si actionati :D B-) B-) B-) B-) :ymapplause: :ymapplause: Ce ne targuim atata!

Avatar utilizator

Re: Eleven

Mesaj #36 » de Eseth » 22 Sep 2012 01:03

Bun, vad ca tot dati PRO/CONTRA, am hotarat sa initiez un poll pe tema aceasta si sa votati in baza probelor si parerilor acumulate in acest topic.
Nusquam est verus. Sulum res est licitus.
Avatar utilizator

Re: Eleven

Mesaj #37 » de DeeJay » 25 Sep 2012 22:40

Eseth (referitor la Postul 36), nu stiu ce sens mai are pentru ca i-am dat eu azi permanent. Este prea dubios pentru a fi un jucator curat. Si asa au plecat multi de pe server din cauza lui asa ca mai bine fara el. Poate sa joace in alta parte, nu pe XB.
I spin this!
My PC: I7 3770, 16G Ram, GTX 980, SSD 180GB
Avatar utilizator

Re: Eleven

Mesaj #38 » de Bogdan » 26 Sep 2012 09:14

Alejandro scrie: Asa ca nu mai stabiliti reguli stupide ca daca joci bine pe o harta intr-o zi

hehe...reguli stupide...pfff...pana la urma s-a dovedit a fi stupide demo-urile care nu dovedeau nimic...aseara s-a adeverit ceea ce spuneam eu...bine tali, i-ai dat perversa din padure fara a mai fi nevoie de vreun demo :D :))
Daca padurar nu esti, nimic nu esti!

Imagine
Avatar utilizator

Re: Eleven

Mesaj #39 » de Arici » 26 Sep 2012 11:53

Aaaaaaaaaleluiaa. Bine DeeJay Multumim frumos :) Sa inchida cineva topicu si sa il stearga sa nici nu mai vad :P
Avatar utilizator

Re: Eleven

Mesaj #40 » de Eseth » 26 Sep 2012 15:41

Ok, "problema" rezolvata, topic inchis!
Nusquam est verus. Sulum res est licitus.

Avatar utilizator


AnteriorUrmătorul



GameForest

Cea mai tare Comunitate online dedicata jocurilor!
GameForest este un loc perfect pentru toti cei care se bucura de jocuri pe internet!
Va invitam pe serverele noastre de Counter-Strike Source, Counter-Strike Global Offensive si Team Fortress 2!

Aceasta comunitate exista din 16 Mar 2011 19:37 si este online de 13 Ani, 1 Luna si 17 Zile
GameForest, WebForest are registered trademarks of IDeSys NetWorks S.R.L., Valve, the Valve logo, Half-Life, the Half-Life logo, the Lambda logo, Steam, the Steam logo, Team Fortress, the Team Fortress logo, Opposing Force, Day of Defeat, the Day of Defeat logo, Counter-Strike, the Counter-Strike logo, Source, the Source logo, and Counter-Strike: Condition Zero are trademarks and/or registered trademarks of Valve Corporation. All other trademarks are property of their respective owners. © GameForest   Powered by IDeSys NetWorks