Eleven

Aici vor fi trecuti cei care joaca dubios si sunt suspecti de cod. Se va discuta si se va lua decizia daca are sau nu cod. Se va crea cate un topic pentru fiecare suspect. Va rugam sa respectati template de postare!

Moderatori: DeeJay, Eseth

Urmăritori: eLeVenN

Eleven

Mesaj #1 » de puf1k » 30 Apr 2012 22:52

Nume Jucator: ✔eLe\/e/\/✔
ID Steam: 0:0:47741646
IP Jucator: 151.41.120.33
Perioada banare: nu
Observatii: de ceva timp il urmaresc si pare prea suspect...
Fişiere ataşate
eleven.dem
(9.43 MiB) Descărcat de 306 ori
Imagine

Avatar utilizator

Re: Eleven

Mesaj #2 » de Eseth » 30 Apr 2012 23:10

puf1k (referitor la Postul 1), nu aici trebuia postat ci in aria Codati si Coduri la Suspecti de cod.
Am mutat eu deja.
Nusquam est verus. Sulum res est licitus.
Avatar utilizator

Re: Eleven

Mesaj #3 » de Cristina » 02 Mai 2012 16:13

Nu isi da nimeni cu parerea? Pe bune?
Macar s-a uitat careva la demo? :)


In fine, Pe mine ma intriga o faza, nu prea are multe chestii dubioase pe parcurul demo-ului, asta pentru ca iau in calcul si faptul ca joaca din Italia si Lag-ul are si el un rol in ceea ce vedem noi si ce vede el... Insa o faza mi-a ramas imprimata pe creier e chiar... interesanta, mai mult decat dubioasa. :)

Avatar utilizator

Re: Eleven

Mesaj #4 » de Eseth » 02 Mai 2012 16:17

Cristina (referitor la Postul 3), nu cred ca e greu sa tragi asa la nimereala prin porti mai ales daca stii pozitia si directia de unde sa tragi.. oricum e dubioasa faza...
Nusquam est verus. Sulum res est licitus.
Avatar utilizator

eLeVenN suspectat de wallhack

Mesaj #5 » de Eseth » 03 Iul 2012 17:50

Nume Jucator: eLeVenN <3
ID Steam: STEAM_0:0:47741646
IP Jucator: 151.40.152.123
Este suspect deoarece: este suspect

eleven.dem
(13.24 MiB) Descărcat de 314 ori


Ii tog pe cat mai multi sa vada acest demo sa se ia o decizie referitor la banarea permanenta a lui eleven de pe server.

P.S.: E deja al II-lea topic dedicat lui eleven :)
Nusquam est verus. Sulum res est licitus.

Avatar utilizator

Re: eLeVenN suspectat de wallhack

Mesaj #6 » de Panda » 03 Iul 2012 17:59

Ban direct frate.... CA PE PORCCC !!! :)
Imagine
Ca pe porci !!!!
Avatar utilizator

Re: Eleven

Mesaj #7 » de Cristina » 03 Iul 2012 18:39

Nu era nevoie de inca un topic, Vic. :)

In fine, moamaaaa cata demo-ul!!!! Am crezut ca nu se mai termina. Si vai ce m-au enervat comantariile lui Panda. :-L Finalul demo-ului nu mai are nici o relevanta pentru ca nu se mai intelege nimic...
In schimb eu nu am vazut wall-ul. :-?
Avatar utilizator

Re: Eleven

Mesaj #8 » de Bogdan » 03 Iul 2012 19:39

nu are cod mah...asta e puf...fiecare cu skill-ul lui ;)
Daca padurar nu esti, nimic nu esti!

Imagine
Avatar utilizator

Re: Eleven

Mesaj #9 » de iseedead » 04 Iul 2012 07:57

puf la fel de dubios esti si tu pentru altii.... asta inseamna ca trebuiesti banat?
lasa omul sa joace
Avatar utilizator

Re: Eleven

Mesaj #10 » de puf1k » 04 Iul 2012 09:59

Bogdan (referitor la Postul 8), iseedead (referitor la Postul 9), ce puf mah? ca am io ? vrei sa spui ca am am cod...wahahaha....ce fanny sunteti bn atunci numai fac reclamatie pe nm lasa sa fie si codati de tot felul caci si io sunt
Imagine

Avatar utilizator


Următorul



GameForest

Cea mai tare Comunitate online dedicata jocurilor!
GameForest este un loc perfect pentru toti cei care se bucura de jocuri pe internet!
Va invitam pe serverele noastre de Counter-Strike Source, Counter-Strike Global Offensive si Team Fortress 2!

Aceasta comunitate exista din 16 Mar 2011 19:37 si este online de 13 Ani, 1 Luna si 17 Zile
GameForest, WebForest are registered trademarks of IDeSys NetWorks S.R.L., Valve, the Valve logo, Half-Life, the Half-Life logo, the Lambda logo, Steam, the Steam logo, Team Fortress, the Team Fortress logo, Opposing Force, Day of Defeat, the Day of Defeat logo, Counter-Strike, the Counter-Strike logo, Source, the Source logo, and Counter-Strike: Condition Zero are trademarks and/or registered trademarks of Valve Corporation. All other trademarks are property of their respective owners. © GameForest   Powered by IDeSys NetWorks
cron