Eleven

Aici vor fi trecuti cei care joaca dubios si sunt suspecti de cod. Se va discuta si se va lua decizia daca are sau nu cod. Se va crea cate un topic pentru fiecare suspect. Va rugam sa respectati template de postare!

Moderatori: DeeJay, Eseth

Urmăritori: eLeVenN

Re: Eleven

Mesaj #21 » de Eseth » 05 Iul 2012 23:52

Morala pentru Eleven e urmatoarea: O data jucand codat, joci codat toata viata.

Pe contul vechi de pe care juca demult pe server si l-am cunoscut drept Phone, avea VAC Ban pe CoD: MW2 dupa care si-a mai facut un cont, contul de pe care joaca in prezent.

Nu e exclus ca va lua VAC Ban si pe CS:S peste un timp. :)

Demult ii auzeam pe jucatori acuzandu-l de cod. Sunt multi jucatori, chiar si de la noi din comunitate, care joaca fara cod mai bine ca eleven si nimeni nu zice ca-s codati pentru ca nu au faze suspecte, nu dau motiv sa li se zica ca joaca codat.
Nusquam est verus. Sulum res est licitus.

Avatar utilizator

Re: Eleven

Mesaj #22 » de qvk » 12 Sep 2012 16:38

Salut, intr-o discutie nu prea amicala cu elevenn can nu eram inca in XB, mi-a aruncat asa o bomba" ce nu-i voie sa faci prefire ??" Dpmdv daca jocul o permite, o poate face, el joaca mult la sunet. Din ce vad acolo e sunet.
Avatar utilizator

Re: Eleven

Mesaj #23 » de Cristina » 12 Sep 2012 17:00

qvk scrie: Din ce vad acolo e sunet.


Cam greu de crezut ca poate sa AUDA adversarul dintr-o baza in alta cand are awp.
Avatar utilizator

Re: Eleven

Mesaj #24 » de qvk » 12 Sep 2012 20:57

Pai nu, mergi pe instinct. Iti dau un exemplu, e acelasi lucru faza de care spui tu, ca si faza pe $2000$, cand iesi cu awp cu tinta direct pe marginea zidului din stanga. Stii cel putin (80% din cazuri) ca e un inamic acolo. In schimb, pana nu exista o dovada clara si repetata, ca la 1,2 faze iti spui si tu, ca orice om normal "A AVUT NOROC !?" daca persista pe acele faze, e clar ca nu poti avea noroc tot timpul. Umila mea parere.
Avatar utilizator

Re: Eleven

Mesaj #25 » de Cristina » 12 Sep 2012 22:06

Sa zicem ca e 'noroc' dar cateodata e atat de al dreaq norocul ala ca nu ai cum sa nu te intrebi "CUM? Cum mai nene?".

Avatar utilizator

Re: Eleven

Mesaj #26 » de Feda1Kyn » 17 Sep 2012 10:41

Eleven are ceva 100%. Eu l'am urmarit o perioada. Demo nu am, dar are ceva 100% si stie sa il foloseasca acel "cod". Stiu ca are norecoil pentru ca tot timpu cand trage, gloantele se duc numa intr'un punct...el se misca cand trage, ca sa nu isi dea seama cel care e spectator pe el. He is just a L-) .
The 50-50-90 rule: Anytime you have a 50-50 chance of getting something right,there's a 90% probability you'll get it wrong!
Avatar utilizator

Re: Eleven

Mesaj #27 » de Cristina » 19 Sep 2012 18:44

Pentru ca eleven nu reuseste sa uploadeze un demo pe forum, postez eu un link pentru download. ( click aici!) . Este un demo ce depaseste limita admisa de forum pentru atasamente. Fisierul o sa fie sters automat in 30 de zile.
Care are chef si timp sa vada demo-ul este rugat sa posteze apoi aici, pareri si impresii...
Avatar utilizator

Re: Eleven

Mesaj #28 » de Bogdan » 19 Sep 2012 19:55

Cristina scrie:Care are chef si timp sa vada demo-ul este rugat sa posteze apoi aici, pareri si impresii...

Sa precizam ca au voie doar adminii sa se pronunte. Cei care nu se vor pronunta va fi luata in calcul varianta: "imi e indiferent daca ia ban sau nu"

Sa incepem :)...eu unul am observat aseara o diferenta de "skill" daca il putem numi asa...era awp lego, a intrat dl elevenn sa ne julim si avea un scor mai mult decat deplorabil fata de ce joaca el de obicei pe o mapa normala(pana si eu care mai mult stau de ras l-am julit de ii venea sa planga)...apoi s-a schimbat mapa ( parca a intrat de_cluj sau nu mai stiu) si dintr-o data juca elevenn cu awp-ul de ziceai ca e campion mondial la tras cu prastia cu luneta.
De unde am tras eu concluzia ca are cod...i-am spus si Cristinei asta pe steam, dar vreau sa va spun si voua argumentul meu...pe awp lego care e o mapa mica unde poti juca doar cu awp si deagle se pare ca nu il mai ajuta wall-ul, pt ca statea prea mult sa ne urmareasca prin pereti si nu mai avea timp de reactie in timp ce pe de_cluj sau ce mapa a venit dupa, oricum era o mapa normala, avea tot timpul din lume sa ne urmareasca si sa ne astepte ca pe porci.
In concluzie sunt PRO banarii! ;)
Daca padurar nu esti, nimic nu esti!

Imagine
Avatar utilizator

Re: Eleven

Mesaj #29 » de Arici » 19 Sep 2012 20:17

De atata timp este topic, discutii... primeste kick, mute pentru felul in care vorbeste. Nu spun ca trebuie sa dam ban numai asa pentru ca ne streseaza dar cred ca a sosit momentul... Nu vreau sa ma inteleaga cineva gresit ca compar sv-rele caci asa oameni primitori si glumeti cum sunt in XB nu gasesti nicaieri dau numai un exemplu pe alte sv-re ca si Astra sau Mangalia respectivul ar fi primit ban direct si permanent. Sunt PRO banarii.
Avatar utilizator

Re: Eleven

Mesaj #30 » de Eseth » 19 Sep 2012 20:44

Am urmarit demo-ul si, sincer, nu am vazut cod in el. Chiar daca are cod, il ascunde bine, dar tot ce am vazut eu in demo-ul lui eleven e sunetul, observatia si reactia. Nu am vazut nici aim, nici no-recoil/no-spread. Acum parerea mea in general despre eleven: Il urmaresc de mult timp si, la fel cum a observat si NiK, in dependenta de harta/dispozitie sau mai stiu eu ce.. are skill diferit. Cu totii am avut momente bune cu skill maxim si momente rele in care ne faceam de ras, fara sa folosim coduri. In cazul lui eleven cred ca e la fel. O zi joaca bine, in alta nu prea. La inceput credeam la fel ca toti ceilalti ca nu e curat insa cu timpul mi-am schimbat parerea urmarindu-l cum joaca. Poate noua, care jucam la voce (nu la sunet) si ne uitam pe radar doar ca sa vedem unde a fost aruncata bomba, ni se pare ca e imposibil sa joci ca eleven fara sa ai ceva coduri. In timp ce urmaream demo-ul lui am observat ca isi auzea destul de bine adversarii, care mai apar si pe radar (din pacate radarul nu se vede in demo, dar e destul sa-ti auzi inamicii ca sa-ti dai seama pe unde stau) si nu de fiecare data stia unde se afla toti din simplu motiv ca nu-i putea auzi pe toti. Ce tine de trasul prin poarta si pre-fire, e un lucru normal, care se practica de majoritatea jucatorilor profesionisti care au in memorie toate locurile pe harta unde cel mai des se pot ascunde/trece inamicii. In fine, nu sunt sigur 100% ca nu are cod, insa din tot ce am vazut, imi creez impresia ca totusi nu are cod.
Nusquam est verus. Sulum res est licitus.

Avatar utilizator


AnteriorUrmătorul



GameForest

Cea mai tare Comunitate online dedicata jocurilor!
GameForest este un loc perfect pentru toti cei care se bucura de jocuri pe internet!
Va invitam pe serverele noastre de Counter-Strike Source, Counter-Strike Global Offensive si Team Fortress 2!

Aceasta comunitate exista din 16 Mar 2011 19:37 si este online de 13 Ani, 2 Luni si 1 Zi
GameForest, WebForest are registered trademarks of IDeSys NetWorks S.R.L., Valve, the Valve logo, Half-Life, the Half-Life logo, the Lambda logo, Steam, the Steam logo, Team Fortress, the Team Fortress logo, Opposing Force, Day of Defeat, the Day of Defeat logo, Counter-Strike, the Counter-Strike logo, Source, the Source logo, and Counter-Strike: Condition Zero are trademarks and/or registered trademarks of Valve Corporation. All other trademarks are property of their respective owners. © GameForest   Powered by IDeSys NetWorks