Eleven

Aici vor fi trecuti cei care joaca dubios si sunt suspecti de cod. Se va discuta si se va lua decizia daca are sau nu cod. Se va crea cate un topic pentru fiecare suspect. Va rugam sa respectati template de postare!

Moderatori: DeeJay, Eseth

Urmăritori: eLeVenN

Re: Eleven

Mesaj #11 » de Cristina » 04 Iul 2012 16:20

Hai sa nu deviem de la subiect... si Hai sa-l tinem sub observatie pe Eleven.

Cand avem ocazia mai facem un demo asa subtil si postam aici... Poate totusi are un cod smecher in plus nu oricine poate juca cu coduri... Sunt si codati destepti pe ici pe colo.
Deci, adminii sunt rugati sa mai dea cate un record in consola din cand in cand pentru a face un demo lui Eleven.
Inca nu s-a decis daca are sau nu. Parerile sunt impartite si deci omul e inca suspect! :)

Avatar utilizator

Re: Eleven

Mesaj #12 » de Eseth » 05 Iul 2012 17:17

eleven2.dem
(11.45 MiB) Descărcat de 245 ori

Putin Offtop:
jignire.dem
Uite asa vorbeste Eleven pe server cu jucatorii care il acuza de cod.
(4 MiB) Descărcat de 252 ori
Nusquam est verus. Sulum res est licitus.
Avatar utilizator

Re: Eleven

Mesaj #13 » de Cristina » 05 Iul 2012 17:45

waaaa... iar 11 min de demo. :-B

Impresii:
- chokkke sau cum ii spune, nu merita mute si gag permanent, doar a raspuns la limbajul lui eleven.
- eleven merita un sinece permanent ... clar, nu e prima data si chair se repeta des fazele astea...
- sunt bune si demo-urile astea lungi, pentru ca ai timp sa studiezi stilul de joc... si desi la min 8:45 a avansat din baza cand era doar un singur adversar, ceea ce nu ionteleg este faza care incepe pe la min 7:40....pana pe la 8:12. :-? Acolo nu mai inteleg. 1, de ce s-a intors, de ce a ocolit zona unde era adversarul... si mai ales 2. de ce a iesit FIX pe ala...

:ymsigh:
Avatar utilizator

Re: Eleven

Mesaj #14 » de Eseth » 05 Iul 2012 19:03

Cristina scrie:doar a raspuns la limbajul lui eleven
Cred ca inteleg care e faza.. nu-i aud pe toti pe server. Pe unii ii aud, pe altii nu. Chiar si in demo-ul meu (eleven2.dem) nu s-a inregistrat cum a injurat.
Cristina scrie:eleven merita un sinece permanent
Si o sa si-l ia la prima ocazie cum il prind pe server.
Cristina scrie:la min 8:45 a avansat din baza cand era doar un singur adversar, ceea ce nu ionteleg este faza care incepe pe la min 7:40....pana pe la 8:12. Acolo nu mai inteleg. 1, de ce s-a intors, de ce a ocolit zona unde era adversarul... si mai ales 2. de ce a iesit FIX pe ala...
Daca va uitati mai atent in primul demo de pe cs_deagle, o sa observati si acolo multe faze suspecte. Nu atrageti atentie la fazele in care se face ca n-are wall uitandu-se in locurile unde nu e nimeni.. Chiar daca are wall, la sigur o sa ascunda asta prin faze de-astea in care se face ca nu vede nimic si mai "verifica" locurile unde se pot ascunde adversarii.
Nusquam est verus. Sulum res est licitus.
Avatar utilizator

Re: Eleven

Mesaj #15 » de Alejandro » 05 Iul 2012 21:35

Deci nu stiu voi dar eu m-am saturat de cate ori m-am uitat pe eleven de cand a aparut pe la noi si pana acum ... nu pot sa spun sigur ca e codat dar imi trezeste o gramada de suspiciuni ... iar la cate demo-uri i-am facut ... nu am urcat niciunul pe forum pentru ca niciunul nu e conclusiv ... asa ca ori ii dam ban pe suma tuturor fazelor suspecte ori il lasam in pace pana cand poate va fi codat si va juca cu cod pe fata.
Nothing is true, everything is permited!
Imagine Imagine

Avatar utilizator

Re: Eleven

Mesaj #16 » de puf1k » 05 Iul 2012 21:36

Alejandro (referitor la Postul 15), a luat ban deja pentru wallhack
Imagine
Avatar utilizator

Re: Eleven

Mesaj #17 » de Alejandro » 05 Iul 2012 21:40

:)) wait what ... when :-o inseamna ca ori am omis eu decizia prin posturile de mai sus ... ori nu s-a postat ... oricum ar fi ... foarte bine
Nothing is true, everything is permited!
Imagine Imagine
Avatar utilizator

Re: Eleven

Mesaj #18 » de Cristina » 05 Iul 2012 22:43

Nik a dat azi Ban-ul ala decisiv... poate a facut un demo, sau doar a stat spec si s-a vazut clar wall-ul la o faza anume...
Cert este ca banul s-a dat.


P.S. Vic... tu dupa ce ca nu ai microfon acum nu mai ne auzi nici pe noi vorbind? Steam hates You, CSS hates You! :-w
Avatar utilizator

Re: Eleven

Mesaj #19 » de Eseth » 05 Iul 2012 23:04

Cristina scrie:Vic... tu dupa ce ca nu ai microfon acum nu mai ne auzi nici pe noi vorbind? Steam hates You, CSS hates You!
yeah yeah..

Offtop:
Mai repede sa iasa CS:GO-u asta sa jucam cu totii ca pana acuma n-am intalniti nici o problema serioasa in el.. doar niste bug-uri minore la arme, harti, modele :)
Nusquam est verus. Sulum res est licitus.
Avatar utilizator

Re: Eleven

Mesaj #20 » de Bogdan » 05 Iul 2012 23:35

Am demo...am stat si am urmarit cu atentie si e clar ca are ceva...se ducea exact unde sunt padurarii, ba chiar dadea cate o tura de harta numai ca sa ii ia direct pe la spate(pe la spate pe la spate ca asa vor paduraresele toate), erau astia ascunsi ca potarnichile in fiecare colt al hartii si el se ducea sa ii violeze...i-am spus si lui intr-un mod civilizat pe steam ca are cod dar nu a recunoscut( cum era de asteptat :) ) . In fine...banul nu a fost permanent, e dat pe 7 zile pt m-am gandit ca poate isi da seama ca e doar un joc facut pt distractie unde nu au nici un rost codurile nemernice.
Bafta la toti! ;)
Daca padurar nu esti, nimic nu esti!

Imagine

Avatar utilizator


AnteriorUrmătorul



GameForest

Cea mai tare Comunitate online dedicata jocurilor!
GameForest este un loc perfect pentru toti cei care se bucura de jocuri pe internet!
Va invitam pe serverele noastre de Counter-Strike Source, Counter-Strike Global Offensive si Team Fortress 2!

Aceasta comunitate exista din 16 Mar 2011 19:37 si este online de 13 Ani, 1 Luna si 31 Zile
GameForest, WebForest are registered trademarks of IDeSys NetWorks S.R.L., Valve, the Valve logo, Half-Life, the Half-Life logo, the Lambda logo, Steam, the Steam logo, Team Fortress, the Team Fortress logo, Opposing Force, Day of Defeat, the Day of Defeat logo, Counter-Strike, the Counter-Strike logo, Source, the Source logo, and Counter-Strike: Condition Zero are trademarks and/or registered trademarks of Valve Corporation. All other trademarks are property of their respective owners. © GameForest   Powered by IDeSys NetWorks