[NT]D@niel - suspect

Aici vor fi trecuti cei care joaca dubios si sunt suspecti de cod. Se va discuta si se va lua decizia daca are sau nu cod. Se va crea cate un topic pentru fiecare suspect. Va rugam sa respectati template de postare!

Moderatori: DeeJay, Eseth

[NT]D@niel - suspect

Mesaj #1 » de Cristina » 06 Apr 2012 21:42

Nume Jucator: [NT]D@niel
ID Steam: STEAM_0:1:20881262
IP Jucator: 109.99.65.141 Romania
Este suspect deoarece: deoarece ... este suspect. 8-|

daniel.dem
(7.79 MiB) Descărcat de 230 ori

Avatar utilizator

Re: [NT]D@niel - suspect

Mesaj #2 » de Arici » 06 Apr 2012 21:53

Eu zic ca joaca OK... nu gasesc ceva mai neobisnuit.

Pfff ce urat mor :)) ma simt naspa vazandu-ma murind.
Avatar utilizator

Re: [NT]D@niel - suspect

Mesaj #3 » de Bogdan » 06 Apr 2012 21:56

nu are nimic...parerea mea...hac!!! :)
Daca padurar nu esti, nimic nu esti!

Imagine
Avatar utilizator

Re: [NT]D@niel - suspect

Mesaj #4 » de puf1k » 06 Apr 2012 22:17

nu am observat nimic suspect la el..parerea mea...dar am observat ca vb urit...
Imagine
Avatar utilizator

Re: [NT]D@niel - suspect

Mesaj #5 » de WALID » 07 Apr 2012 09:37

nu are nimic si poate vb urat din cauza ca il face vreunu incompetent in gluma si nu se prinde :)) si il injura si el
Imagine
Be Proud of:
Who you are,
and everything
you've overcome.

Avatar utilizator

Re: [NT]D@niel - suspect

Mesaj #6 » de Cristina » 07 Apr 2012 10:06

adevarul esteca atunci cand am intrat pe server avea 10-0 si a avut cateva faze dubioase pana la 12 -2 , dar cand m-am mutat spec si am dat record in consola a ajuns in 3 runde la 15 -5 .


Si daaa, Limbajul lui e foarte colorat! :))
Avatar utilizator

Re: [NT]D@niel - suspect

Mesaj #7 » de Eseth » 07 Apr 2012 14:12

Cristina scrie:adevarul esteca atunci cand am intrat pe server avea 10-0 si a avut cateva faze dubioase pana la 12 -2 , dar cand m-am mutat spec si am dat record in consola a ajuns in 3 runde la 15 -5 .
eu ieri aveam scoruri mai bune si nimeni nu zicea nimic. nu e corect sa vorbesti de cod doar dupa scor. uite ce scoruri are alex uneori si doar eu mai zic din cand in cand in gluma ca are wall si aim :D
pana la urma am privit si eu demo-ul si nu am vazut nimic suspect sau poate stie sa joace cu coduri sa nu se observer :)
Nusquam est verus. Sulum res est licitus.
Avatar utilizator





GameForest

Cea mai tare Comunitate online dedicata jocurilor!
GameForest este un loc perfect pentru toti cei care se bucura de jocuri pe internet!
Va invitam pe serverele noastre de Counter-Strike Source, Counter-Strike Global Offensive si Team Fortress 2!

Aceasta comunitate exista din 16 Mar 2011 19:37 si este online de 13 Ani, 1 Luna si 16 Zile
GameForest, WebForest are registered trademarks of IDeSys NetWorks S.R.L., Valve, the Valve logo, Half-Life, the Half-Life logo, the Lambda logo, Steam, the Steam logo, Team Fortress, the Team Fortress logo, Opposing Force, Day of Defeat, the Day of Defeat logo, Counter-Strike, the Counter-Strike logo, Source, the Source logo, and Counter-Strike: Condition Zero are trademarks and/or registered trademarks of Valve Corporation. All other trademarks are property of their respective owners. © GameForest   Powered by IDeSys NetWorks