Just a cheater

Se vor posta toti cei care au fost prinsi cu coduri si au fost banati. Se va crea cate un topic pentru fiecare codat!Va rugam sa completati conform template!

Moderatori: DeeJay, Eseth

Re: Just a cheater

Mesaj #11 » de Cristina » 12 Mar 2012 18:59

anonim scrie:macar pune si uh Demo An0N1m! ca sa stie lumea cine sunt:))



Imagine wtf.

Avatar utilizator

Re: Just a cheater

Mesaj #12 » de Crazy_Bob » 12 Mar 2012 19:59

Mda mam uitat la amandouo demourile si video si concluzia mea e ca copilu nu are nimic pur si simplu joaca la sunet.Din demourile si video numa o faza e suspecta in rest toate sunt normale pentru ca daca joci la sunet si cu strategie cum poti sa ai cod? pur si simplu la demo de la meci copilu sta asteapta se uitat peste tot si dupa ce il vede pe celalalt trage.Genu lui de joc e ca el este atent si nu se duce pe celalalt daca nu la vazut inainte.Parerea mea este ca anonim nu are nimic aim in nicun caz dar nici wall si rog pe cei care nu sau uitat la demo sa stea si sa se uite
Imagine
Imagine
Avatar utilizator

Re: Just a cheater

Mesaj #13 » de ostil » 12 Mar 2012 21:31

acum am luat si eu demo'urile si m'am uitat, sunt ceva faze inexplicabile si alte faze unde ori joaca la deruta stiind ca i se face demo ori chiar nu are nimic . acolo unde se duce la sigur nu sh ce sa zic parca chiar stie :-o habar nu am, nu sunt 100% sigur. aim nu cred ca are poate doar wal ...
Imagine
Avatar utilizator

Re: Just a cheater

Mesaj #14 » de Cristina » 13 Mar 2012 00:34

Crazy_Bob scrie:Mda mam uitat la amandouo demourile si video si concluzia mea e ca copilu nu are nimic pur si simplu joaca la sunet.Din demourile si video numa o faza e suspecta in rest toate sunt normale pentru ca daca joci la sunet si cu strategie cum poti sa ai cod? pur si simplu la demo de la meci copilu sta asteapta se uitat peste tot si dupa ce il vede pe celalalt trage.Genu lui de joc e ca el este atent si nu se duce pe celalalt daca nu la vazut inainte.Parerea mea este ca anonim nu are nimic aim in nicun caz dar nici wall si rog pe cei care nu sau uitat la demo sa stea si sa se uite



IMi plac jucatorii care aud adversarii desi aceia stau pe loc sau merg 'pe shift'.Ala da skill.
Nu am avut rabdare sa fac film din tot demo-ul, cred ca intelegeti asta, ca oricum nu ma plateste nimeni.
Dar am cateva faze de inceput pe care vreau sa mi le explici BOB.

Avatar utilizator

Re: Just a cheater

Mesaj #15 » de iseedead » 13 Mar 2012 08:07

da cri ala joaca la sunetul care nu exista...ba bob las-o dracu de treaba, daca asta joaca la sunet eu sunt superman

Avatar utilizator

Re: Just a cheater

Mesaj #16 » de Eseth » 13 Mar 2012 16:47

Cristina (referitor la Postul 14), Bravo Criss pt demo to avi, sper altii acuma sa vada mai clar "sunetul" lui anonim.
Consider ca subiectul e deja depasit, anonim a luat ban, majoritatea sunt de acord..
Nusquam est verus. Sulum res est licitus.
Avatar utilizator

Re: Just a cheater

Mesaj #17 » de Bogdan » 13 Mar 2012 17:00

bah bob...nu joaca la sunet...stii bine cat urlu eu pe server, si tot asa joaca...iar pe server la noi numai la sunet nu joci :))). E clar wall-ist asa ca sa se duca dupa ciuperci si corcoduse :)
Daca padurar nu esti, nimic nu esti!

Imagine
Avatar utilizator

Re: Just a cheater

Mesaj #18 » de GoGe » 14 Mar 2012 23:23

Citez o parte dintr-o carte: "mare lucru,inca un misel in minus"+wall.
Imagine

"Folclorul e oxigen pentru un popor astmatic"-Bean MC (Subcarpati)
Avatar utilizator


Anterior



GameForest

Cea mai tare Comunitate online dedicata jocurilor!
GameForest este un loc perfect pentru toti cei care se bucura de jocuri pe internet!
Va invitam pe serverele noastre de Counter-Strike Source, Counter-Strike Global Offensive si Team Fortress 2!

Aceasta comunitate exista din 16 Mar 2011 19:37 si este online de 13 Ani, 1 Luna si 16 Zile
GameForest, WebForest are registered trademarks of IDeSys NetWorks S.R.L., Valve, the Valve logo, Half-Life, the Half-Life logo, the Lambda logo, Steam, the Steam logo, Team Fortress, the Team Fortress logo, Opposing Force, Day of Defeat, the Day of Defeat logo, Counter-Strike, the Counter-Strike logo, Source, the Source logo, and Counter-Strike: Condition Zero are trademarks and/or registered trademarks of Valve Corporation. All other trademarks are property of their respective owners. © GameForest   Powered by IDeSys NetWorks