monopolyxd banat

Se vor posta toti cei care au fost prinsi cu coduri si au fost banati. Se va crea cate un topic pentru fiecare codat!Va rugam sa completati conform template!

Moderatori: DeeJay, Eseth

monopolyxd banat

Mesaj #1 » de ostil » 11 Mar 2012 03:34

Nume Jucator: monopolyxd

Perioada banare: ?? nu stiu pentru ca Nik este impostoru care a dat banu ca el este mai iute de mana ( si aici nu ma refer la ce v'ati gandit voi, sa va fie rusine )

Observatii: eu am dat print scrn si cand sa banez nu mai aveam pe cine :))

gg Nikita
Fişiere ataşate
2012-03-10_00001.jpg
2012-03-10_00001.jpg (239.78 KiB) Vizualizat de 95 ori
Imagine

Avatar utilizator

Re: monopolyxd banat

Mesaj #2 » de WALID » 11 Mar 2012 11:41

BN ATI FACUT :)):))
Imagine
Be Proud of:
Who you are,
and everything
you've overcome.
Avatar utilizator

Re: monopolyxd banat

Mesaj #3 » de Cristina » 11 Mar 2012 11:45

Cred totusi ca a dat si el un ban permanent... astfel de cod numerita mai putin decat permanent. Nu? Nik? :-?
Avatar utilizator

Re: monopolyxd banat

Mesaj #4 » de termi880 » 11 Mar 2012 12:06

vai...ala da codat :)
Avatar utilizator

Re: monopolyxd banat

Mesaj #5 » de Bogdan » 11 Mar 2012 12:21

Cristina...pai ori dam permanent ori nu mai dam ;) Eu sunt dintr-o bucata...le dau perversa direct pe viata :D
Daca padurar nu esti, nimic nu esti!

Imagine

Avatar utilizator

Re: monopolyxd banat

Mesaj #6 » de Eseth » 11 Mar 2012 14:36

ostil
Bogdan
GG :) e scris si in reguli ca pentru coduri care afecteaza grav desfasurarea jocului cum ar fi speedhack, aimbot etc se da ban permanent ;)
Nusquam est verus. Sulum res est licitus.
Avatar utilizator

Re: monopolyxd banat

Mesaj #7 » de Bogdan » 11 Mar 2012 14:47

pai ori suntem padurari si aparam padurea ori nu mai suntem si ne apucam de solitaire :))
Daca padurar nu esti, nimic nu esti!

Imagine
Avatar utilizator

Re: monopolyxd banat

Mesaj #8 » de gargoyle » 12 Mar 2012 05:14

Am fost martor,jucam Fast Kinky Solitaire cu Eseth,cand a aparut codatul asta cu ecranul pe dos...eu am crezut ca il doare capul si sta invers,dar el chiar era invers cu totul...chiar ma intrebam unde va pune bomba.Si am observat ca perversul nu avea ganduri cu bomba,el viza casca de pe capatani.Eeeee,pai e frumos?Afara cu codatii!!!! (Din pacate ieri a fost prins codat Anonim,chiar nu ma asteptam)
Imagine
Avatar utilizator





GameForest

Cea mai tare Comunitate online dedicata jocurilor!
GameForest este un loc perfect pentru toti cei care se bucura de jocuri pe internet!
Va invitam pe serverele noastre de Counter-Strike Source, Counter-Strike Global Offensive si Team Fortress 2!

Aceasta comunitate exista din 16 Mar 2011 19:37 si este online de 13 Ani, 1 Luna si 16 Zile
GameForest, WebForest are registered trademarks of IDeSys NetWorks S.R.L., Valve, the Valve logo, Half-Life, the Half-Life logo, the Lambda logo, Steam, the Steam logo, Team Fortress, the Team Fortress logo, Opposing Force, Day of Defeat, the Day of Defeat logo, Counter-Strike, the Counter-Strike logo, Source, the Source logo, and Counter-Strike: Condition Zero are trademarks and/or registered trademarks of Valve Corporation. All other trademarks are property of their respective owners. © GameForest   Powered by IDeSys NetWorks
cron