Headshot

Se vor posta toti cei care au fost prinsi cu coduri si au fost banati. Se va crea cate un topic pentru fiecare codat!Va rugam sa completati conform template!

Moderatori: DeeJay, Eseth

Re: Headshot

Mesaj #11 » de Eseth » 26 Ian 2014 16:22

Pentru tine e principial sa vezi anume demo? Nu iti este de ajuns sa vezi direct cum joaca un om? Sa inteleg ca nu ai incredere in mine. OK scoate-i banu. :)
Nusquam est verus. Sulum res est licitus.

Avatar utilizator

Re: Headshot

Mesaj #12 » de pRaf ala micu » 26 Ian 2014 16:26

pfff pe zi ce trece ma uimiti tot mai mult,eu sunt pro unban....
Avatar utilizator

Re: Headshot

Mesaj #13 » de Bogdan » 26 Ian 2014 16:27

Eseth scrie:Sa inteleg ca nu ai incredere in mine. OK scoate-i banu. :)

Eseth...nu e vorba ca nu am incredere in tine, ci de faptul ca trebuie sa dam dovada de corectitudine, nu sa facem ca alte comunitati unde se da ban asa fara dovezi fara nimic. Nu e ok sa facem asa...nu ii scot eu nici un ban, dar hai sa facem totul cum trebuie, sa atragem jucatorii in comunitate nu sa ne facem un renume aiurea si sa fuga toata lumea de noi.
Asta era ideea...mai ales ca omul a venit aici si a contestat ceea ce ai facut tu. Cum il contrazicem daca nu avem dovezi? :|
Daca padurar nu esti, nimic nu esti!

Imagine
Avatar utilizator

Re: Headshot

Mesaj #14 » de DeeJay » 26 Ian 2014 16:28

headshot cel mai bine faci cerere de unban.

eu nu inteleg nimic din topicu asta, se da ban la un jucator fara demo fara martori etc.. se da link spre un demo care e neconcludent..

astaptam cererea de unban si cel mai probabil ti se va scoate banu.

[ Post made via Android ]
I spin this!
My PC: I7 3770, 16G Ram, GTX 980, SSD 180GB
Avatar utilizator

Re: Headshot

Mesaj #15 » de WALID » 26 Ian 2014 17:40

baa nu are cod ma doamne :))) scotetii ma banu ca nu ar, am zis si la topicu celalalt,treaba voastra daca asa vreti sa pierdeti jucatori.
Imagine
Be Proud of:
Who you are,
and everything
you've overcome.

Avatar utilizator

Re: Headshot

Mesaj #16 » de Gigel » 26 Ian 2014 20:26

Buna dimineata. O parere de-a mea este ca Headshot are wall in proportie de 80%. Si ca o paranteza, cred ca si aim. Dar ca orice cod, pot sa il activezi si sa-l dezactivezi cand vrei matale. La fel si cu wall-ul din demo-ul meu. Priviti demo-ul cu sv_cheats 1 si r_drawothermodels 2 bagate in consola inainte sa dati play. Pot sa va fac o cronica mai detaliata a demo-ului dar presupun ca n-are rost.
Imagine
Avatar utilizator

Re: Headshot

Mesaj #17 » de Eseth » 26 Ian 2014 20:28

Gigel (Re: Post 16), Stai chill ca o sa i se scoata banu si o sa mai avem ocazii sa-i facem demo-uri. :))

De data asta sigur o sa joace mai atent cu wallu, sa nu bata la ochi. ;)) O sa ne fie mai greu.
Nusquam est verus. Sulum res est licitus.
Avatar utilizator


Anterior



GameForest

Cea mai tare Comunitate online dedicata jocurilor!
GameForest este un loc perfect pentru toti cei care se bucura de jocuri pe internet!
Va invitam pe serverele noastre de Counter-Strike Source, Counter-Strike Global Offensive si Team Fortress 2!

Aceasta comunitate exista din 16 Mar 2011 19:37 si este online de 13 Ani, 1 Luna si 25 Zile
GameForest, WebForest are registered trademarks of IDeSys NetWorks S.R.L., Valve, the Valve logo, Half-Life, the Half-Life logo, the Lambda logo, Steam, the Steam logo, Team Fortress, the Team Fortress logo, Opposing Force, Day of Defeat, the Day of Defeat logo, Counter-Strike, the Counter-Strike logo, Source, the Source logo, and Counter-Strike: Condition Zero are trademarks and/or registered trademarks of Valve Corporation. All other trademarks are property of their respective owners. © GameForest   Powered by IDeSys NetWorks