Pro vs Wall ^^

Se vor posta toti cei care au fost prinsi cu coduri si au fost banati. Se va crea cate un topic pentru fiecare codat!Va rugam sa completati conform template!

Moderatori: DeeJay, Eseth

Re: Pro vs Wall ^^

Mesaj #11 » de Cristina » 09 Ian 2014 20:21



Oh boy... 8-|

Avatar utilizator

Re: Pro vs Wall ^^

Mesaj #12 » de pRaf ala micu » 09 Ian 2014 20:24

ce e ala panda ma?
Avatar utilizator

Re: Pro vs Wall ^^

Mesaj #13 » de DeeJay » 09 Ian 2014 22:42

*SPEC* DeeJay : Smiley esti un codat tampit sa nu te mai prind pe aici!
Pentru reclamatii si cereri admin vizitati forumul GameForest --> http://www.gameforest.ro/
*SPEC* DeeJay : !ban smiley 0
[SM] DeeJay: Permanently banned player "Smiley".

I spin this!
My PC: I7 3770, 16G Ram, GTX 980, SSD 180GB
Avatar utilizator

Re: Pro vs Wall ^^

Mesaj #14 » de pRaf ala micu » 09 Ian 2014 23:55

DeeJay (Re: Post 13), da-i topiclocked
Avatar utilizator

Re: Pro vs Wall ^^

Mesaj #15 » de iseedead » 10 Ian 2014 10:12

O sa fiu eu avocatul deavolului... intradevar in ambele demo-uri, are cate o faza foarte suspecta, DAR una se poate explica prin faptul ca atunci cand un adversar este angajat in lupta cu un coechipier iti apare si tie pe radar pozitia lor, astfel daca esti in apropiere stii exact unde sa tragi, cealalta pe kabul cand se uita brusc dreapta si trage in adversar ma gandesc ca o fi datorita ts3 sau norocului., mai degraba ma macina rata ridicata de kill-uri efectuate pe d2 pe mid la porti cand reuseste sa traga cu mare precizie. Eu unul nu cred ca se poate trage o concluzie elocventa din aceste materiale, dar nu bag mana in foc ca e curat, dat fiind ca a mai cochetat cu trisatul. Daca planeaza atat de mult suspiciunea asupra lui nu ma deranjeaza pentru linistea majoritatii banarea lui.

Avatar utilizator

Re: Pro vs Wall ^^

Mesaj #16 » de Bogdan » 10 Ian 2014 10:36

iseedead scrie:Daca planeaza atat de mult suspiciunea asupra lui nu ma deranjeaza pentru linistea majoritatii banarea lui.

off: frate isee...devii din ce in ce mai cizelat :))))
on: PRO pt ban ca pa porc :))
Daca padurar nu esti, nimic nu esti!

Imagine
Avatar utilizator

Re: Pro vs Wall ^^

Mesaj #17 » de pRaf ala micu » 10 Ian 2014 11:19

iseedead scrie:O sa fiu eu avocatul deavolului... intradevar in ambele demo-uri, are cate o faza foarte suspecta, DAR una se poate explica prin faptul ca atunci cand un adversar este angajat in lupta cu un coechipier iti apare si tie pe radar pozitia lor, astfel daca esti in apropiere stii exact unde sa tragi, cealalta pe kabul cand se uita brusc dreapta si trage in adversar ma gandesc ca o fi datorita ts3 sau norocului., mai degraba ma macina rata ridicata de kill-uri efectuate pe d2 pe mid la porti cand reuseste sa traga cu mare precizie. Eu unul nu cred ca se poate trage o concluzie elocventa din aceste materiale, dar nu bag mana in foc ca e curat, dat fiind ca a mai cochetat cu trisatul. Daca planeaza atat de mult suspiciunea asupra lui nu ma deranjeaza pentru linistea majoritatii banarea lui.

in sfarsit unul cu care sa fiu complet de acord :)
Avatar utilizator

Re: Pro vs Wall ^^

Mesaj #18 » de WALID » 10 Ian 2014 14:35

aleluia in sfasit a luat ban :)) eram pe calea sa-i dau eu dar voi ati zis sa il lasam in pace.
Imagine
Be Proud of:
Who you are,
and everything
you've overcome.
Avatar utilizator

Re: Pro vs Wall ^^

Mesaj #19 » de ostil » 10 Ian 2014 15:03

off:
doamne isee cred ca ai suferit traumatism cerebral de sarbatori ca prea le zici ..... pffff

on: PRO pt ban
oricum nu este o pierdere grea pentru comunitate ( provoca iritatii ), desi am stat de mai multe ori spec sa ma uit cum joaca si la multe faze gaseam explicatii logice la actiunile lui ...
Imagine
Avatar utilizator

Re: Pro vs Wall ^^

Mesaj #20 » de kira (!user banat!) » 11 Ian 2014 12:48

Ultima intrebare... legata tot de genul asta de lucruri?

De ce trebuie playerii sa vina sa faca acest post, cand pe server sunt 5-6 admini / helperi ?
Cica asta ar fii treaba de admini...

Pacat de voi, ca nu va luati in serios serverul.. :3

TRZ.. mi.a placut asta ^^
"cica exista admini care trebuie sa faca asta, in teorie..."
sunt un hermafrodit!

Avatar utilizator


AnteriorUrmătorul



GameForest

Cea mai tare Comunitate online dedicata jocurilor!
GameForest este un loc perfect pentru toti cei care se bucura de jocuri pe internet!
Va invitam pe serverele noastre de Counter-Strike Source, Counter-Strike Global Offensive si Team Fortress 2!

Aceasta comunitate exista din 16 Mar 2011 19:37 si este online de 13 Ani, 1 Luna si 24 Zile
GameForest, WebForest are registered trademarks of IDeSys NetWorks S.R.L., Valve, the Valve logo, Half-Life, the Half-Life logo, the Lambda logo, Steam, the Steam logo, Team Fortress, the Team Fortress logo, Opposing Force, Day of Defeat, the Day of Defeat logo, Counter-Strike, the Counter-Strike logo, Source, the Source logo, and Counter-Strike: Condition Zero are trademarks and/or registered trademarks of Valve Corporation. All other trademarks are property of their respective owners. © GameForest   Powered by IDeSys NetWorks
cron