Pro vs Wall ^^

Se vor posta toti cei care au fost prinsi cu coduri si au fost banati. Se va crea cate un topic pentru fiecare codat!Va rugam sa completati conform template!

Moderatori: DeeJay, Eseth

Pro vs Wall ^^

Mesaj #1 » de kira (!user banat!) » 09 Ian 2014 19:25

Nume Jucator: Smiley
ID Steam:STEAM_0:1:76923851
IP Jucator: - conteaza?
Link Demo:
Part 1

XB - http://www.webforest.ro/transfer/upload ... 292862.zip
Girl Share :> - http://www.girlshare.ro/33150701.1

Part 2
XB - http://www.webforest.ro/transfer/upload ... 299751.zip
Girl Share :> - http://www.girlshare.ro/33150731.9

Perioada banare: Conducerea va decide
Observatii: Si aici intervin eu :D

Pai nu era un topic unde sa nu apar si eu nu? :))
So here i am :3

Acum depinde de voi.. sa decideti ... Jucator pro, sau wall? :3
Eu unul ma gandesc la wall, ca nu are cum sa auda chiar asa tot :P

Fiecare demo are vreo 3-5 runde.. eu zic ca este destul, sa luati o hotarare :3
Ma oftic ca nu am facut un demo cu o runda mai deveme, cand se plimba cu tinta pe o cutie :(

Cred ca era si Sam pe acolo... Zic ca el ar putea sa dea un raspuns destul de bun, deoarece el mai stie sa joace... si era prezent :3
sunt un hermafrodit!

Avatar utilizator

Re: Pro vs Wall ^^

Mesaj #2 » de Algorythm (!user banat!) » 09 Ian 2014 19:28

Ca si parere personala, nu conteaza prea mult pentru voi, eu stiu sigur ca are wall. Nu stau sa ma uit la demo-uri. Joc cu el zilnic pe server. Pandwall ar trebui sa aiba numele.
sarcasm
Avatar utilizator

Re: Pro vs Wall ^^

Mesaj #3 » de ROOGix » 09 Ian 2014 19:28

Din cate stiu nu ar fi prima oara cand este prins cu wall :) .
Imagine
Imagine
Avatar utilizator

Re: Pro vs Wall ^^

Mesaj #4 » de kira (!user banat!) » 09 Ian 2014 19:35

Intrati acuma pe server... il stiu cum juca inainte.. acum la prins mania CSS si mai nou... are peste 30/5 cam de 4-5 mape... oke.. sa ai noroc, 1 mapa.. 2, 3.. dar nu 5 la rand frate ^^

Daca puteti intra acum spec pe server... In momentul asta il foloseste... just take a look ^^
Daca intra cineva, sa ma anunte si pe mine, ca discutam impreuna pe teamspeakul de la XB, ca sa ne lamurim impreuna! :) multumesc de raspunsuri :)) realtime <3 :
sunt un hermafrodit!
Avatar utilizator

Re: Pro vs Wall ^^

Mesaj #5 » de DeeJay » 09 Ian 2014 19:36

kira (Re: Post 1), e panda asta si da a mai fost prins cu Wall. Acu cica ar juca pe ts3.. astept sa vad ce zice isee ca asta are ochiu format :))
I spin this!
My PC: I7 3770, 16G Ram, GTX 980, SSD 180GB

Avatar utilizator

Re: Pro vs Wall ^^

Mesaj #6 » de Eseth » 09 Ian 2014 19:36

Mai are rost sa ne uitam la demo? :))

Pando, nu te inveti minte, o sa te invatam noi minte. :) O sa fii banat pe viata pe toate conturile de pe care o sa intri. ;)

P.S. Asta e deja al 3-lea cont pe care il stiu pe care are ban.
Nusquam est verus. Sulum res est licitus.
Avatar utilizator

Re: Pro vs Wall ^^

Mesaj #7 » de kira (!user banat!) » 09 Ian 2014 19:38

Pai in cazul asta, fac un demo mai lung de vreo 1 mapa, ca sa se asigure bine.. astea 2 demouri au fost facute rapid, ca sa il printeti inca pe server :))

nu cred ca prin TS se poate spune realtime ca este in stanga unei cutii, sau pe unde o sa iasa :3 aia tine mai mult de ochii.... nu ai timp sa comunici asa de repede si sa percepi asa repede actiunea realtime :))
sunt un hermafrodit!
Avatar utilizator

Re: Pro vs Wall ^^

Mesaj #8 » de TRZ » 09 Ian 2014 19:38

tv-horror-smiley-face m-am uitat si eu la demouri.
Si eu tind sa cred ca foloseste ceva murdar si trebuie sapalat cu un ban permanent.

Cand jucam pe server, si mie mi-a ridicat suspiciuni, dar mi-a fost prea lene sa intru spectator si sa il investighez, cica exista admini care trebuie sa faca asta, in teorie... bmxb

PS: Bine, acum imi dau seama, eu il bateam cu tot cu coduri :))
B-)
"Ne este nici un secret ca prostii reprezinta majoritatea populatiei lumii" by TRZ
Avatar utilizator

Re: Pro vs Wall ^^

Mesaj #9 » de Donnie » 09 Ian 2014 19:57

in prima parte nu am reusit sa vad nimic...dar in a 2 a parte se vad destule :) asteptam ban'ul
Avatar utilizator

Re: Pro vs Wall ^^

Mesaj #10 » de melc » 09 Ian 2014 20:04

Castrati-l !! La carcera cu el ! :))
Imagine

Avatar utilizator


Următorul



GameForest

Cea mai tare Comunitate online dedicata jocurilor!
GameForest este un loc perfect pentru toti cei care se bucura de jocuri pe internet!
Va invitam pe serverele noastre de Counter-Strike Source, Counter-Strike Global Offensive si Team Fortress 2!

Aceasta comunitate exista din 16 Mar 2011 19:37 si este online de 13 Ani, 1 Luna si 24 Zile
GameForest, WebForest are registered trademarks of IDeSys NetWorks S.R.L., Valve, the Valve logo, Half-Life, the Half-Life logo, the Lambda logo, Steam, the Steam logo, Team Fortress, the Team Fortress logo, Opposing Force, Day of Defeat, the Day of Defeat logo, Counter-Strike, the Counter-Strike logo, Source, the Source logo, and Counter-Strike: Condition Zero are trademarks and/or registered trademarks of Valve Corporation. All other trademarks are property of their respective owners. © GameForest   Powered by IDeSys NetWorks