Pro vs Wall ^^

Se vor posta toti cei care au fost prinsi cu coduri si au fost banati. Se va crea cate un topic pentru fiecare codat!Va rugam sa completati conform template!

Moderatori: DeeJay, Eseth

Re: Pro vs Wall ^^

Mesaj #21 » de DeeJay » 11 Ian 2014 13:05

kira (Re: Post 20), de ce este facuta sectiunea de reclamatii jucatori si de codati??!? toata lumea trebuie sa se implice atat pe server cat si pe site. Nu va convine asa, atunci cum am mai zis, duceti-va in padure!
I spin this!
My PC: I7 3770, 16G Ram, GTX 980, SSD 180GB

Avatar utilizator

Re: Pro vs Wall ^^

Mesaj #22 » de kira (!user banat!) » 11 Ian 2014 13:26

cum sa ma duc in padure daca nu ma alunga padurarii? think again :))
si de ce mai exista admin helper? baga un plugin atunci, care sa aiba toata lumea admin.. absolut toti... ca altceva nu vad :)) sa ne implicam toti! :))
voi nu intelegi o chestie... este vorba de viatsa aici.. ca sa ai playeri, trebuie sa ii faci sa se simta bine :)) fara sa ii trimiti tu pe forum pe altele... daca eu eram in joc, si imi ziceai sa intru pe forum, sa citesc regulamentul, sa fac si sa fac si sa fac.. pai crezi tu ca eram nebun? ma duceam pe alt public instant :))

btw.. eu zic ca nici 20% din cei care si.au facut cont aici.. nu au citit regulamentul.. si eu sunt printre ei :)))
si asta inseamna aproximativ 160 care ati citit regulamentul :)) defapt, mi se pare mult si asa... :)) dupa parerea mea ar fii fost maxim 60-70...
cred ca majoritatea l.au citit din politetse :))))

si revin.. pentru ce exista acei helperi? daca lumea da rtv? si schimba ei hartile in ce vor? :3
cred ca ramane valabila faza cu "kick/ban la codati..."
dar voi jucati cu codati pe server.. si nici nu stiti... nu puteti face diferentsa?
btw.. inca un exemplu.. "Cand jucam pe server, si mie mi-a ridicat suspiciuni, dar mi-a fost prea lene sa intru spectator si sa il investighez" aka TRZ ^^
si e complet normal.. admine la toata lumea... si nici unu nu.si face jobul :))
ati ajuns rau baietsi :3

o sa sfarsiti sa jucati doar adminii pe server.. intre voi.. si o sa fie serverul full...ahahha

15 admini vs 15 admini :)))) hahhahahha
pacat de voi.. ca va reveniserati..
btw.. ce tot incerc eu sa zic aici?
poi cred ca asta

bai adminilor... trezitsi.va ... dormiti pe voi.. daca v.atsi face treaba, nimeni nu ar mai fii comentat nimic...
va zic eu de ce ati luat admine? ca sa ingrijitsi serverul?? defapt l.ati luat ca sa jucati voi pe el... alta metoda de populare nu au gasit.. si s.au gandit sa dea admine la lume... o data ce ai luat admin.. trebuie sa iti faci jobul... so.. nu sunteti in stare? nu mai cereti admin next time...


btw... Have a nice day!! Probabil o sa fiu banat, i don.t care... dar asta e o lectie special pentru admini...
sunt un hermafrodit!
Avatar utilizator

Re: Pro vs Wall ^^

Mesaj #23 » de DeeJay » 11 Ian 2014 13:34

kira scrie:ma duceam pe alt public instant
si totusi tu joci pe xb..
nu vad de ce esti asa frustrat ai luat virus de la trz. ai fix aceleasi texte ca el (poate sunteti frati ceva..)

daca nu ai observat, pe server trebuie sa fie atmosfera, si sunt doar cativa admini care stiu sa o faca. In rest ceilalti joaca si atat timp ca nu abuzeaza de admin sau nu incalca reguli nu avem pt ce sa ii dam afara.
nu toti oamenii sunt la fel (unii sunt gay =)) ) si nu toti stiu sau pot sa faca atmosfera si e imposibil sa le ceri asta.

ah si inca ceva orice jucator care joaca pe xb este obligat sa citeasca regulametul de jucator.. daca nu o face sau nu il ia in considerare sigur la un moment dat o sa incalce vreo regula si va fi banat..

.. si inca ceva eu l-am banat de 2 ori pe panda/smiley dar ii s-a scos banul pe motiv ca nu are cod, desi eu tin minte ca era demo pe undeva, in fine nu toti adminii stiu sa depisteze un codat si probabil la cei noi le e frica sa se manifeste in acest sens..
I spin this!
My PC: I7 3770, 16G Ram, GTX 980, SSD 180GB
Avatar utilizator

Re: Pro vs Wall ^^

Mesaj #24 » de kira (!user banat!) » 11 Ian 2014 13:54

moama si cate am de zis :))) si imi place sa zic, pentru ca am dreptate.. si o sa vezi ca o sa sfarsesc banat, ptrecum trz.. asta se intampla cand playerii au dreptate si conducerea nu.. si continuam :))

si totusi tu joci pe xb..

wrong :)) si totusi joc mix... joc pe xb, si inca 2 server chiar... nu dau nume ca cine stie.. nu am citit regulamentul, dar am creier si ma gandesc ca poate incalc vreo regula :)))


nu vad de ce esti asa frustrat

cred ca acolo urma un "." :)) dar noroc ca inteleg :))
poi.. nu sunt frustrat.. de ce ash fii :) este o simpla parere... parerile personale.. pana la urma este un forum deschis, tu ai zis, unde lumea isi expune propria parere... repet! think again!..


ai fix aceleasi texte ca si TRZ

Mentalitatea este de vina :3


daca nu ai observat, pe server trebuie sa fie atmosfera, si sunt doar cativa admini care stiu sa o faca. In rest ceilalti joaca si atat timp ca nu abuzeaza de admin sau nu incalca reguli nu avem pt ce sa ii dam afara.

Nu a pomenit nimeni sa dai afara adminii.. si nu am zis nici sa faca atmosfera.... corect, trebuie sa fie atmosfera.. dar ce legatura are atmosfera cu ce am scris eu mai sus? adica... nici nu am pomenit.. am zis doar sa.si faca treaba calumea..


nu toti oamenii sunt la fel (unii sunt gay =)) )

aici iti dau dreptate iar :)
unii sunt mai gay.. alti mai retarzi.. dar who cares.. astia sunt nu? :>


ah si inca ceva orice jucator care joaca pe xb este obligat sa citeasca regulametul de jucator.. daca nu o face sau nu il ia in considerare sigur la un moment dat o sa incalce vreo regula si va fi banat..

moama cat imi place asta :))
vrei sa zici pe scurt ca tu citesti toate terms of agreement nu?
ia spune.mi si mie ce termeni si conditsii trebuie sa respecti cand instalezi adobe flash player?? :))
aha.. cam asa ceva.. Next ^^


si inca ceva eu l-am banat de 2 ori pe panda/smiley dar ii s-a scos banul pe motiv ca nu are cod, desi eu tin minte ca era demo pe undeva, in fine

asta nu e treaba mea ca jucator... voi stiti cui dati ban. cat timp, pe ce motiv.. nu am nici o legatura cu asta...


nu toti adminii stiu sa depisteze un codat

pacat... ar trebuii sa va luati admini care sa stie sa.i depisteze... pentru ca nu aveti idee cati sunt in jurul vostru :3


probabil la cei noi le e frica sa se manifeste in acest sens..

poi.. de asta exista forumul nu? nu le face nimeni nimic rau daca baga o "suspectare" gresita!
din contra trebuie sa ii apreciati ca sa il incurajati pe viitor sa o faca... poate ca o data si o data va gasii acei codati :)
pacat ca voi nu ii incurajati!
imi amintesc perfect niste cuvinte gen: "mai usor, mai relaxat, MAI CU CAP!"
credeti voi ca daca este admin helper, si cineva ii zice asa.. o sa mai continue sa bage "suspectari".. poate o perioada de timp o sa stea in banca lui.. si o sa zica... "da.i in colo... mai sunt alti 20 admini helperi care pot face si ei lucrul asta.."
invatati sa ii sprijiniti, SUN ARIPA CONDUCERII... stiu deejay, e greu.. dar poate cu timpul o sa reusesti :)
sunt un hermafrodit!
Avatar utilizator

Re: Pro vs Wall ^^

Mesaj #25 » de DeeJay » 11 Ian 2014 14:51

si tu la fel ca si trz habar nu aveti cum se conduce ceva.
ca simpli useri si jucatori voi credeti ca e totul simplu.
sunt multe chestii care trebuie avute in vedere si pentru a crea un echilibru in comunitate. si cu asta eu am incheiat discutia.

PS: si da eu citesc chestiile importante mai ales daca ele contin reguli, fata de voi si multi altii care probabil semnati pe neve..
PPS: daca nu stii ce scrii in mesajele tale citeste-le de mai multe ori, nu stau eu sa iti fac compunere ca sa intelegi.
PPPS: depistarea codatilor care joaca cu STEAM este in primul rand responsabilitatea celor de la STEAM / VAC, daca astia care au inventat jocul nu depisteaza codatii crezi ca un admin o poate face 100% corect?!
I spin this!
My PC: I7 3770, 16G Ram, GTX 980, SSD 180GB

Avatar utilizator

Re: Pro vs Wall ^^

Mesaj #26 » de kira (!user banat!) » 11 Ian 2014 15:15

:)))
PS: si da eu citesc chestiile importante mai ales daca ele contin reguli,

termenii si conditsille de la google adsense... hai te ascult.. nu le cauta pe net.. din memoria ta.. ca doar le.ai citit nu?
tu de auzi ce zici domnule dragos? eu zic sa nu mai bagi minci :3 si sa fii corect.. contracte si altele? ahh pai asta e altceva prietene..
stii care e treaba.. am fumat multi d.astia ca tine.. nu pot sa accepte ca ala are dreptate... nu poti accepta ca trz sau eu avem dreptate... esti total pe dinafara.. nu stii sa conduci o comunitate.. daca asa se numeste asta... si da.. eu m.ash descurca mai bine ca tine.. dar vezi tu... pe mine ma tin pe loc banii.. dar nu asta e important.. probabil ca acum imi vei spune sa.mi creez eu comunitatea mea... tipic celor ca tine.. care aici nu vb despre asta.. spun ca va puteti da mai mult interesul, si nu vb cu tine :)

voi chiar nu vedeti cine face parte din conducere?
ti.am mai zis.. tu esti creierul lui Bogdan.. asa era si in copilarie oare?
nu inteleg de ce el te acopera mereu :))
adica.. uite.. iti jur. .daca de maine, zici ca esti de acord cu trz si absolut tot ce zice el... imi bag mana.n mixer! ca si bogdan o sa zica acelasi lucru :))
sunteti in familie.. e normal asa ceva...

dar ideea e ca voi chiar nu realizati :))
asta e marea voastra problema.. :3

si dap. iti dau dreptate... la faza cu steamu care ei trebuie sa scape de codati...
dar nu mai sunt de acord aici:
daca astia care au inventat jocul nu depisteaza codatii crezi ca un admin o poate face 100% corect?!

aici ai tu gaura neagra... nu intelegi ca voi nu le oferiti mari shanse sa incerce? nu a zis nimeni ca trebuie 100% corect :)) macar 20% dar cu cine? cu helperii care joaca in loc sa stea si ei sa se uite? :))

am mai zis :3 poti interpreta multe.. alegerea ta :)) asta e doar o parere... chiar ash vrea sa vad ce are de spus si prietenul meu de creier TRZ :))
sunt un hermafrodit!
Avatar utilizator

Re: Pro vs Wall ^^

Mesaj #27 » de DeeJay » 11 Ian 2014 15:19

kira (Re: Post 26), multumesc pentru jignirile aduse iti fac cadou 7zile de stat pe bara. have fun!
I spin this!
My PC: I7 3770, 16G Ram, GTX 980, SSD 180GB
Avatar utilizator

Re: Pro vs Wall ^^

Mesaj #28 » de Bogdan » 11 Ian 2014 15:53

hehe....eu i-am zis ca abereaza, nu m-a crezut, asa ca s-a dus sa culeaga floricele ca tot e cald afara :)). Macar avem activitate p-aici cu specimenele astea...adica am avut, ups! :)
...love is in the air...casa de piatra kira & trz! :x
Daca padurar nu esti, nimic nu esti!

Imagine
Avatar utilizator

Re: Pro vs Wall ^^

Mesaj #29 » de Cristina » 11 Ian 2014 19:10

kira scrie:.... Probabil o sa fiu banat, i don.t care... dar asta e o lectie special pentru admini...


Gresit, asta este o lectie de "nu-mi pasa de voi dar ma dau cu parerea ca sa le arat altora ca eu stiu sa comentez totul ca si cum sunt o parte din tot" .
Stii care e fail-ul tau in toata treaba asta? Ca nu ai stiut cand sa te opresti.
Ai facut un demo , omul ala a fost banat si... si...?? ACUM le fluturi in fata adminilor ca nu au fost in stare sa faca un demo? Pe bune?
Vrei statuie? Vrei premiu?

Aaaa, da, vrei ban. Well , you got it! FELICITARI! :)
Avatar utilizator


Anterior



GameForest

Cea mai tare Comunitate online dedicata jocurilor!
GameForest este un loc perfect pentru toti cei care se bucura de jocuri pe internet!
Va invitam pe serverele noastre de Counter-Strike Source, Counter-Strike Global Offensive si Team Fortress 2!

Aceasta comunitate exista din 16 Mar 2011 19:37 si este online de 13 Ani, 1 Luna si 25 Zile
GameForest, WebForest are registered trademarks of IDeSys NetWorks S.R.L., Valve, the Valve logo, Half-Life, the Half-Life logo, the Lambda logo, Steam, the Steam logo, Team Fortress, the Team Fortress logo, Opposing Force, Day of Defeat, the Day of Defeat logo, Counter-Strike, the Counter-Strike logo, Source, the Source logo, and Counter-Strike: Condition Zero are trademarks and/or registered trademarks of Valve Corporation. All other trademarks are property of their respective owners. © GameForest   Powered by IDeSys NetWorks