woogihatop cod

Se vor posta toti cei care au fost prinsi cu coduri si au fost banati. Se va crea cate un topic pentru fiecare codat!Va rugam sa completati conform template!

Moderatori: DeeJay, Eseth

woogihatop cod

Mesaj #1 » de pian si laptop » 09 Ian 2014 16:41

Nume Jucator: woogihatop
ID Steam: STEAM_0:1:80151125
IP Jucator: 92.114.180.142
Link Demo: woo dem
Perioada banare: nu am comanda
Observatii: astept si parerea altora daca are sau nu cod.

Avatar utilizator

Re: woogihatop cod

Mesaj #2 » de Arici » 09 Ian 2014 16:47

Nu cred ca are.. joaca la sunet. Faza cand a iesit si a tras de pe mid spre baza ct la tunel si acolo se aude cum umbla prin tunel daca stai deasupra cum statea el.
Avatar utilizator

Re: woogihatop cod

Mesaj #3 » de pRaf ala micu » 09 Ian 2014 17:06

Din demo-ul asta mie unu nu mi se pare sa aibe wall hack,este doar obisnuit cu sunetul jocului.
Avatar utilizator

Re: woogihatop cod

Mesaj #4 » de Cristina » 09 Ian 2014 18:05

Are ban permanent, de la mine! :D
Wall are. Cat casaaa!!! Si se observa din runda 2 chiar.
Avatar utilizator

Re: woogihatop cod

Mesaj #5 » de pian si laptop » 09 Ian 2014 18:33

sta cu tinta aia numai pe pereti si cand ies jucatorii le da numai head...nu stiam ca sunetul lui vine la pachet si cu cod...acum depinde si cum vad altii treaba asta.

Avatar utilizator

Re: woogihatop cod

Mesaj #6 » de pRaf ala micu » 09 Ian 2014 20:07

pian si laptop (Re: Post 5), daca stai cu tinta pe pereti inseamna ca ai wall?sau daca dai numai cap ai wall?in fine eu cred ca este curat,nu este nici un 1 shot de aim sau alte prostii plus ca la mid e posibil sa il fi vazut pe radar,parerea mea e ca ar trebuii sa ii mai faci un demo daca esti sigur ca are wall aici nu se vede nimic,ce face el in demo asta fac si eu si eu sunt but...
Avatar utilizator

Re: woogihatop cod

Mesaj #7 » de Cristina » 09 Ian 2014 20:29

pRaf ala micu (Re: Post 6), tu nu citesti ce-am scris eu? ca ala e deja banat?
Avatar utilizator

Re: woogihatop cod

Mesaj #8 » de pRaf ala micu » 09 Ian 2014 20:32

Cristina (Re: Post 7), scuza-ma sefa credeam ca glumeai era ":D" pe acolo :)
Avatar utilizator

Re: woogihatop cod

Mesaj #9 » de pian si laptop » 10 Ian 2014 11:44

pRaf ala micu eu cred ca, daca umbla cu tinta numai pe pereti, si cand iese de dupa pereti, da numai head...ridica un semn mare de intrebare...si daca te uiti la primul post am apus ca astept si parerea celorlalti...nu am zis "DA ESTE CODAT....BAN PERMANENT". de ce ma certi nu inteleg :)
Avatar utilizator

Re: woogihatop cod

Mesaj #10 » de Bogdan » 10 Ian 2014 11:51

pian si laptop scrie: de ce ma certi nu inteleg :)

off: iubirea asta 8-| :))))
on: eu zic sa inchidem acest topic, a luat ban ca porcu in porumb asa ca sa mergem mai departe :)))
Daca padurar nu esti, nimic nu esti!

Imagine

Avatar utilizator





GameForest

Cea mai tare Comunitate online dedicata jocurilor!
GameForest este un loc perfect pentru toti cei care se bucura de jocuri pe internet!
Va invitam pe serverele noastre de Counter-Strike Source, Counter-Strike Global Offensive si Team Fortress 2!

Aceasta comunitate exista din 16 Mar 2011 19:37 si este online de 13 Ani, 1 Luna si 24 Zile
GameForest, WebForest are registered trademarks of IDeSys NetWorks S.R.L., Valve, the Valve logo, Half-Life, the Half-Life logo, the Lambda logo, Steam, the Steam logo, Team Fortress, the Team Fortress logo, Opposing Force, Day of Defeat, the Day of Defeat logo, Counter-Strike, the Counter-Strike logo, Source, the Source logo, and Counter-Strike: Condition Zero are trademarks and/or registered trademarks of Valve Corporation. All other trademarks are property of their respective owners. © GameForest   Powered by IDeSys NetWorks