Dynamix

Se vor posta toti cei care au fost prinsi cu coduri si au fost banati. Se va crea cate un topic pentru fiecare codat!Va rugam sa completati conform template!

Moderatori: DeeJay, Eseth

Dynamix

Mesaj #1 » de Eseth » 09 Noi 2013 19:08

Nume Jucator: Dynamix
ID Steam: STEAM_0:0:69545797
IP Jucator: -
Link Demo:
dynamix.dem
(6.31 MiB) Descărcat de 265 ori

Perioada banare: Permanent
Observatii: Triggerbot, aimbot, wallhack
Nusquam est verus. Sulum res est licitus.

Avatar utilizator

Re: Dynamix

Mesaj #2 » de Psychopath » 09 Noi 2013 19:21

Eram sigur , dadea asta mai bine ca Nashu si ca Puf , plm.
Imagine
Avatar utilizator

Re: Dynamix

Mesaj #3 » de Arici » 09 Noi 2013 19:21

Trage ala moare si apoi se duce si tinta. Se vede cum trece tinta pe la capu lui ala si instantaneu trage. Dupa cum a zis eseth triggerbot. Dupa ce am cautat pe net am vazut ca triggerbot se poate seta in mai multe feluri. E greu de zis dar zic ca e codat. Parerea me... drunken_smilie1
Avatar utilizator

Re: Dynamix

Mesaj #4 » de thony » 09 Noi 2013 19:49

are ror pachetul de cand lam vazut prima data pe server mi sa parut ca are ceva dar ii bine ca lati biciuit ca pe borc
Imagine
Avatar utilizator

Re: Dynamix

Mesaj #5 » de iseedead » 09 Noi 2013 20:12

wall, nu imi dau seama daca are, dar e intradevar foarte ciudata rata lui ridicata de headshot, iar ca are doar 200 de ore jucate, poate e doar entuziasmat si este maxim concentrat?. concluzia mea e ca este intradevar foarte dubios dar nu neaparat codat, e la limita decizia dar o sustin, lasam timpul sa ne arate daca intradevar avem dreptate.

Avatar utilizator

Re: Dynamix

Mesaj #6 » de Cristina » 09 Noi 2013 20:14

Mi s-a parut mie sau toate kill-urile lui sunt cu HS ?! :-?


P.S. Runda aia care incepe la 1:25 ... cu 5HS-ul. Este...ashgfdhljvnruvnroivvki. :-B
Avatar utilizator

Re: Dynamix

Mesaj #7 » de DeeJay » 09 Noi 2013 20:16

eu am zis demult ca are cod, avea k/d ratio peste 3...

[ Post made via Android ]
I spin this!
My PC: I7 3770, 16G Ram, GTX 980, SSD 180GB
Avatar utilizator

Re: Dynamix

Mesaj #8 » de Eseth » 09 Noi 2013 20:29

90% din killuri sunt headshoturi (nu vorbesc doar de acest demo). Da headshot in orice situatie cu orice arma. Cu deagle da hs si de la distante foarte mari. 2 zile l-am vazut sa joace normal decand a inceput sa joace la noi, in rest avea kdr exagerat si multe faze dubioase cu hs only. Aretot pachetul in afara de speedhack, nospread si norecoil.
Ar trebui sa fim mai atenti cui dam admin si pe cine lasam sa intre in clan si sa tineti cont si de parerile altora in suspectarea de coduri.
Nusquam est verus. Sulum res est licitus.
Avatar utilizator





GameForest

Cea mai tare Comunitate online dedicata jocurilor!
GameForest este un loc perfect pentru toti cei care se bucura de jocuri pe internet!
Va invitam pe serverele noastre de Counter-Strike Source, Counter-Strike Global Offensive si Team Fortress 2!

Aceasta comunitate exista din 16 Mar 2011 19:37 si este online de 13 Ani, 1 Luna si 24 Zile
GameForest, WebForest are registered trademarks of IDeSys NetWorks S.R.L., Valve, the Valve logo, Half-Life, the Half-Life logo, the Lambda logo, Steam, the Steam logo, Team Fortress, the Team Fortress logo, Opposing Force, Day of Defeat, the Day of Defeat logo, Counter-Strike, the Counter-Strike logo, Source, the Source logo, and Counter-Strike: Condition Zero are trademarks and/or registered trademarks of Valve Corporation. All other trademarks are property of their respective owners. © GameForest   Powered by IDeSys NetWorks