Pand@

Se vor posta toti cei care au fost prinsi cu coduri si au fost banati. Se va crea cate un topic pentru fiecare codat!Va rugam sa completati conform template!

Moderatori: DeeJay, Eseth

Pand@

Mesaj #1 » de Eseth » 09 Noi 2013 18:29

Nume Jucator: Pand@
ID Steam: STEAM_0:0:51513044
IP Jucator: -
Link Demo:
panda_aka_cucu.dem
(3.92 MiB) Descărcat de 358 ori

Perioada banare: Permanent
Observatii: Multihack
Nusquam est verus. Sulum res est licitus.

Avatar utilizator

Re: Pand@

Mesaj #2 » de iseedead » 09 Noi 2013 19:53

M-am uitat la demo de 2 ori, o singura faza dubioasa pe care o pun pe seama lagului, in rest nimic anormal, adica nimic mai anormal ca 95%din reusitele lui nashu cu deagle-ul, sau cele ale lui tranda sau cele ale lui nemernicunicu, sau ale lui eleven, sau ale lui unlock., sau ale lui eseth.... care chiar apropo cand ai devenit tu asa de bun? de altfel o sa imi fac mie un demo sa vedeti cu dau numai in cap si nu reusesc sa provoc nici 1 hp damage, sau cum cum reusesc sa mor chiar de sunt dupa colt mai bine de jumate de secunda. Si apropo, si eu am un cont vac banat pentru coduri, asta oare inseamna ca trebuie sa imi dati ban cand prin o zi mai buna?
Avatar utilizator

Re: Pand@

Mesaj #3 » de DeeJay » 09 Noi 2013 20:01

aim clar, vedeti demo si se observa cum face tinta ca vibratoru..
isee cand vezi demo uitate atent la tinta..

[ Post made via Android ]
I spin this!
My PC: I7 3770, 16G Ram, GTX 980, SSD 180GB
Avatar utilizator

Re: Pand@

Mesaj #4 » de Cristina » 09 Noi 2013 20:01

Cineva sa-mi explice tremuratul ala de la 00:45 si pe la 1:20... :-\
Avatar utilizator

Re: Pand@

Mesaj #5 » de iseedead » 09 Noi 2013 20:14

singurul lucru e tremuratul ala care si eu il vreau explicat...si asta am intrebat, sa fie de la lag? eu m-ai patesc uneori sa vad cum sacadeaza.

Avatar utilizator

Re: Pand@

Mesaj #6 » de Eseth » 09 Noi 2013 20:35

iseedead (Re: Post 5), Daca te-ai uitat atent la demo, s-a vazut ca i-a trecut parkinsonu dupa ce i-a zis Goge sa lase codu. A jucat 2-3 runde fara tremuriciul ala. Spre sfarsit s-a vazut pe fata aimbotu.
iseedead scrie:cand ai devenit tu asa de bun?
REdevenit... Am avut o perioada destul de lunga cand ma jucam relaxat for fun si jucam prost. Am inceput sa joc multe mixuri. Joc in fiecare zi minim 3 mixuri, uneori si cate 5-6 la rand. Nimic deosebit...
Nusquam est verus. Sulum res est licitus.
Avatar utilizator

Re: Pand@

Mesaj #7 » de cerezeu » 26 Mar 2014 19:02

Nu mai minti lumea eseth ca de cand ti'am zis de unde imi cumpar eu codu ai inceput sa joci bine pff... da recunoaste ma ca nu te bate nimeni=))
Avatar utilizator

Re: Pand@

Mesaj #8 » de Eseth » 26 Mar 2014 19:37

cerezeu (Re: Post 7), Nu mai zi ma in public ca ma dai de gol. :|
Nusquam est verus. Sulum res est licitus.
Avatar utilizator





GameForest

Cea mai tare Comunitate online dedicata jocurilor!
GameForest este un loc perfect pentru toti cei care se bucura de jocuri pe internet!
Va invitam pe serverele noastre de Counter-Strike Source, Counter-Strike Global Offensive si Team Fortress 2!

Aceasta comunitate exista din 16 Mar 2011 19:37 si este online de 13 Ani, 1 Luna si 25 Zile
GameForest, WebForest are registered trademarks of IDeSys NetWorks S.R.L., Valve, the Valve logo, Half-Life, the Half-Life logo, the Lambda logo, Steam, the Steam logo, Team Fortress, the Team Fortress logo, Opposing Force, Day of Defeat, the Day of Defeat logo, Counter-Strike, the Counter-Strike logo, Source, the Source logo, and Counter-Strike: Condition Zero are trademarks and/or registered trademarks of Valve Corporation. All other trademarks are property of their respective owners. © GameForest   Powered by IDeSys NetWorks
cron