Lariisa aim

Se vor posta toti cei care au fost prinsi cu coduri si au fost banati. Se va crea cate un topic pentru fiecare codat!Va rugam sa completati conform template!

Moderatori: DeeJay, Eseth

Lariisa aim

Mesaj #1 » de DeeJay » 16 Iun 2013 11:09

Nume Jucator: "Lariisa. :3".
Steam id: STEAM_1:0:66924518
Link Demo: vezi fisier atasat
Perioada banare: permanent
Observatii: aim (vedeti cum trage apasat si cum face tinta)
Fişiere ataşate
larisa.dem
(19.88 MiB) Descărcat de 299 ori
I spin this!
My PC: I7 3770, 16G Ram, GTX 980, SSD 180GB

Avatar utilizator

Re: Lariisa aim

Mesaj #2 » de Tig3rMan » 16 Iun 2013 17:02

bai m-am uitat atent am folosit demoui si dadui in slowmo din cate am observat daca tu ai vazut ceva observat la tinta eu nu vad nimic suspect si iar cu aimu si cum tragea uitate un pik atent cum tine arma la tinta jos. Pentru ca accuracy de la M4A4 si AK47 sunt foarte slabe si deasta trb sa tii tinta jos, iar cu aimu in ce sens zici aimbot la Head? M-am uitat la demo si nu vad ceva suspect cu aimu daca ar fii avut ea aim era logic ca trebuia sa ii tremura tinta si se punea automat in cap. Nu stiu ce zic, si inca ceva cei care erau pe server ca goge a zis ca are aim Lariisa :3, Goge s-a plans ca murea el primu pai frate daca vrei sa fii bun joaca 1000 de ore si esti pro incat o sa te doara in porc. Nu stiu ce zic, voi din comunitate ce credeti dar fara plangeri sau ceva uitativa atent in Slow motion.
Imagine
Avatar utilizator

Re: Lariisa aim

Mesaj #3 » de H3ADSHAP3R » 16 Iun 2013 17:04

Nici eu nu am observat nimic, m-am uitat de mai multe ori.
Dupa aia m-am uitat la Larissa cum joaca in MM, si trage foarte frumos cu sprayul.
Acuma astept si pe ESETH sa se uite la Demo.
Avatar utilizator

Re: Lariisa aim

Mesaj #4 » de Psychopath » 16 Iun 2013 17:05

@Tig3rMan, in primu rand , din nou tre' sa ma screm sa inteleg ce zici tu.In al doilea rand tu intotdeauna ii iei apararea la Larisa , chiar si dupa faza cu VAC Ban.Penibil :-Q
Ultima oară modificat de Psychopath pe 16 Iun 2013 17:08, modificat 1 dată în total.
Imagine
Avatar utilizator

Re: Lariisa aim

Mesaj #5 » de H3ADSHAP3R » 16 Iun 2013 17:07

Psychopath (Re: Post 4),
fara suparare, dar nici nu ai jocul, sa vezi demoul.
pe mine nu ma intereseaza de cate ori primeste cineva vacban. Daca momentan nu vad nimic extra. (e parerea mea)

Avatar utilizator

Re: Lariisa aim

Mesaj #6 » de DeeJay » 16 Iun 2013 17:08

H3ADSHAP3R (Re: Post 5), eu zic sa intri in joc si sa tragi apasat cu ak cum face ea si sa iti faci demo sa compari ;)
I spin this!
My PC: I7 3770, 16G Ram, GTX 980, SSD 180GB
Avatar utilizator

Re: Lariisa aim

Mesaj #7 » de Tig3rMan » 16 Iun 2013 17:09

Psychopath (Re: Post 4), cine eu sa tin apararea, hai sa fim seriosi in primu rand stiu ca si-a luat ban si eu nu stiu cum a luat ca eu prea am fost la serveru xb asa des sa vad daca are aim etc, al 2 lea daca eu tin apararea tu crezi ca imi place de ea =)) gandeste un pik nu stiu daca e in franta, bucuresti etc si sincer nu prea am chef de glume proaste ceva gen "iti place de ea" frate fiecare cu contu lui de steam daca are cod sau nu are stiti riscurile contului.
Imagine
Avatar utilizator

Re: Lariisa aim

Mesaj #8 » de Psychopath » 16 Iun 2013 17:09

H3ADSHAP3R (Re: Post 5),

Am jocul , uita-te mai bine altadata si nu vorbi balarii.
Imagine
Avatar utilizator

Re: Lariisa aim

Mesaj #9 » de Eseth » 16 Iun 2013 17:11

H3ADSHAP3R scrie:Acuma astept si pe ESETH sa se uite la Demo.
O sa mai conteze parerea mea sau a altcuiva? Lui DeeJay n-o sa-i permita orgoliul sa vada alte pareri decat a lui.
Nusquam est verus. Sulum res est licitus.
Avatar utilizator

Re: Lariisa aim

Mesaj #10 » de Psychopath » 16 Iun 2013 17:12

Tig3rMan (Re: Post 7),
Eu nici macar nu am zis chestii gen ,,iti place de ea" dar se pare ca tu te dai de gol singur.Asa fac oamenii care se simt:))
Imagine

Avatar utilizator


Următorul



GameForest

Cea mai tare Comunitate online dedicata jocurilor!
GameForest este un loc perfect pentru toti cei care se bucura de jocuri pe internet!
Va invitam pe serverele noastre de Counter-Strike Source, Counter-Strike Global Offensive si Team Fortress 2!

Aceasta comunitate exista din 16 Mar 2011 19:37 si este online de 13 Ani, 1 Luna si 25 Zile
GameForest, WebForest are registered trademarks of IDeSys NetWorks S.R.L., Valve, the Valve logo, Half-Life, the Half-Life logo, the Lambda logo, Steam, the Steam logo, Team Fortress, the Team Fortress logo, Opposing Force, Day of Defeat, the Day of Defeat logo, Counter-Strike, the Counter-Strike logo, Source, the Source logo, and Counter-Strike: Condition Zero are trademarks and/or registered trademarks of Valve Corporation. All other trademarks are property of their respective owners. © GameForest   Powered by IDeSys NetWorks