Lariisa aim

Se vor posta toti cei care au fost prinsi cu coduri si au fost banati. Se va crea cate un topic pentru fiecare codat!Va rugam sa completati conform template!

Moderatori: DeeJay, Eseth

Re: Lariisa aim

Mesaj #21 » de Eseth » 16 Iun 2013 17:58

Psychopath (Re: Post 20), La fazele astea m-am referit cand am zis ca is cam freaky si nu le pot explica. Poate a avut bulan. Cand ai cateva mii de ore jucate in CS (joc Source din 2006 si pana sa-mi iau Steam am facut vreo 3000-3500 de ore la sigur) stii ca faze ca astea sunt posibile si nu doar d'astea ci si mult mai stranii si iesite din comun fara coduri. CSGO seamana mai mult cu 1.6 dupa spray-uri, care tot l-am jucat mult la vremea mea (din 2002-2003 pana in 2008 paralel cu Source). Plus la asta e gresit sa decizi daca are cod sau nu doar dintr-un demo de pe o singura harta. Eu mi-am expus parerea referitor la ce am vazut din acest demo si mai repet o data, nu am vazut cod, cel putin clar sa bata la ochi. Daca a avut ceva si de data asta, o sa ia VAC Ban, pana atunci nimeni nu poate afirma cu certitudine daca joaca cu coduri sau nu.

P.S. Nu iau apararea nimanui, asta a fost parere obiectiva.
Nusquam est verus. Sulum res est licitus.

Avatar utilizator

Re: Lariisa aim

Mesaj #22 » de Psychopath » 16 Iun 2013 18:05

Oarecum ai dreptate , sa vedem ce zice VAC-ul.Eu de cateva minute joc si incerc sa fac spray pe jos cum facea Larisa si nu imi iese nicicum sa omor pe careva , dapai sa dau HS.Ma rog , timpul le va arata pe toate.
Imagine
Avatar utilizator

Re: Lariisa aim

Mesaj #23 » de Cristina » 16 Iun 2013 18:33

Draga Larisa,


I like you very much!
Nici nu esti prezenta si ai topicuri de peste 3 pagini fiecare!
You Go Girl!!! ;)
Avatar utilizator

Re: Lariisa aim

Mesaj #24 » de Banksy » 16 Iun 2013 19:10

M am uitat si eu la demo si nu am vazut clar ca ar avea aim , si daca e vorba de spray uitati-va la min 2:20 unde se vede ca nu nimerete niciun glont
Avatar utilizator

Re: Lariisa aim

Mesaj #25 » de Larisa » 21 Iun 2013 12:53

So, wtf. Asteptam sa vad daca iau VAC Ban. :)
Imagine

Avatar utilizator

Re: Lariisa aim

Mesaj #26 » de Banksy » 21 Iun 2013 17:18

Psychopath (Re: Post 22), ce incercai sa faci?
Avatar utilizator

Re: Lariisa aim

Mesaj #27 » de Eseth » 21 Iun 2013 18:45

S-a votat, s-a decis: Larisa ramane cu ban pe server.

Topic inchis.
Nusquam est verus. Sulum res est licitus.
Avatar utilizator


Anterior



GameForest

Cea mai tare Comunitate online dedicata jocurilor!
GameForest este un loc perfect pentru toti cei care se bucura de jocuri pe internet!
Va invitam pe serverele noastre de Counter-Strike Source, Counter-Strike Global Offensive si Team Fortress 2!

Aceasta comunitate exista din 16 Mar 2011 19:37 si este online de 13 Ani, 1 Luna si 25 Zile
GameForest, WebForest are registered trademarks of IDeSys NetWorks S.R.L., Valve, the Valve logo, Half-Life, the Half-Life logo, the Lambda logo, Steam, the Steam logo, Team Fortress, the Team Fortress logo, Opposing Force, Day of Defeat, the Day of Defeat logo, Counter-Strike, the Counter-Strike logo, Source, the Source logo, and Counter-Strike: Condition Zero are trademarks and/or registered trademarks of Valve Corporation. All other trademarks are property of their respective owners. © GameForest   Powered by IDeSys NetWorks