CRACIUN FERICIT si LA MULTI ANI - urari si dedicatii

Pentru cei care doresc să spună "La Mulți Ani" sau alte mesaje de Sărbători/Aniversări

Moderator: DeeJay

CRACIUN FERICIT si LA MULTI ANI - urari si dedicatii

Mesaj #1 » de RoadKill » 06 Dec 2011 19:49

Dragii mei prieteni,de pe webforest, va salut, si va spun un la multi ani pt noul an (2012) de care avem parte anu asta - in varianta de criza-30% taiere la palinca,40%la mistret si ma refer la ostil in mod special si 100% la gratarele din gradina raiului (Romania-gradina maicii domnului-aberez :)) ).

Deci va urez tuturor padurarilor sa fiti mai buni sa nu faceti prostii de anu nou si mergeti la colindat pe server cand incepe zapada , tot o sa ramanem intepeniti pe la pc-urile anu asta.
Sa fiti mai buni,sa nu drojditi-pitbulirilor ca va gaseste dracii :P.

Si incep cu Deejay-Comunistul nostru cel drag care esti iti ofer un colind pe masura

cu dedicatie pt a ne conduce in noua era ceausistesi

Pt prima doamna a republicii sociale romane -Doamna Cristina un set de cesti din orientul mijlociu cu dedicatie de la mine pt dansa si un colind fericit :D


si NU am uitat de spionul nostru nebun NiKi(alias Nikita ):)) iti daruiesc un ceas pt a te trezii mai devreme la serviciu pt voi,cei din urbanii si cu rasul lui malefic un
muhahaha
La multi bani si multi muci si nu alte buci :))


si eseth nebunul meu :X cu care vreau sa petrec revelionul peste prut aduc o palinca buna dupa ce se termina revolutia din moldova :))

cu la multi anus si v-am poopat pe toti Romanii sa fiti mai buni sa nu ne luam nuieluse :)) ca deja am zis prea mult

aaa da am uitat de un vechi nebun de-al nostru i see dead people la multi rectanus :))si iti urez sa racesti frumos :))

poate mai cotrapii prin cimitire :)) .

Ostile amice sa tii de vin ca te prind la ajuns fara vin :)) si o mamaliguta dorele ca merge bine pana mangalia :))
.


V-am poopat pe toti prietenii mei de pe webforest a durat ceva sa va aud dar nu ma intorc decat cand se va mai incalzii prin martie v-am poopat :D.
Bft all si un nou an fericit :X.
Va poopat road :)) yahoo sa petrecem nebuniilor :))


_________________
Edited By Cristina

Dupa o 'usoara' editare a postului in sine am modificat si titlul, facand astfel acest topic unul menit urarilor de sarbatori. :ymsigh: Deci hai, spuneti de toate pentru toti.

P.S. RoadKill si limba romana sunt precum apa si uleiul.
Ultima oară modificat de Cristina pe 06 Dec 2011 22:48, modificat de 4 ori în total.
Motiv: OMG, am editat putin ca sa intelegeti totusi ceva din topicul asta... acum ma duc sa plang intr-un colt...........

Avatar utilizator

Re: ROadkill va ureaza UN CRACIUN FERICIT SI LA MULTI ANI !!

Mesaj #2 » de iseedead » 06 Dec 2011 20:43

multumim... cred de urari
eu nu am avut rabdare sa termin de citit, fii si tu mai succint.
Avatar utilizator

Re: UN CRACIUN FERICIT si LA MULTI ANI

Mesaj #3 » de Eseth » 06 Dec 2011 22:52

Multumim frate, am depus un mic efort citind varianta initiala a mesajului tau, Road, ca sa inteleg ceva din ce ai scris acolo :D
Nusquam est verus. Sulum res est licitus.
Avatar utilizator

Re: CRACIUN FERICIT si LA MULTI ANI - urari si dedicatii

Mesaj #4 » de Bogdan » 07 Dec 2011 00:07

haha...road paduraru...multumim padurare...dar u unde pleci?...in padure pe noua planeta descoperita de americani? :)) Daca nu ne mai vedem bafta si un an nou plin de abecedare si dictionare! Sa ne traiesti bah...incompetentule :D :))
Daca padurar nu esti, nimic nu esti!

Imagine
Avatar utilizator

Re: CRACIUN FERICIT si LA MULTI ANI - urari si dedicatii

Mesaj #5 » de ostil » 07 Dec 2011 21:26

E clar ca nu esti sanatos, desi niciodata nu mi'am inchipuit altceva despre tine Road. Eu iti multumesc frumos de urari, fii convins de faptul ca vom gasi o sticla de vin daca o veni si momentul ala. La multi ani! si tie sa fii sanatos si la toti din comunitate indiferent de varsta, sex, atitudine, apartenenta sportiva sau politica ... La multi ani tuturor sa fiti sanatosi si sa va avetzi ca fratii, sa nu fiti cuminti ( atunci cand trebuie ), sa fiti mai buni.

Desi cred ca acest topic a fost facut cam devreme, o vorba buna sau de bine este bine primita oricand .
Imagine

Avatar utilizator

Re: CRACIUN FERICIT si LA MULTI ANI - urari si dedicatii

Mesaj #6 » de ShArky » 08 Dec 2011 21:20

La multi ani si Craciun Fericit tuturor :d toate cele bune:D
Avatar utilizator

Re: CRACIUN FERICIT si LA MULTI ANI - urari si dedicatii

Mesaj #7 » de RoadKill » 12 Dec 2011 23:27

Mah padurariilor...ii multumesc Doamnei Cristina-pt 'de 4 ori editare', ce sa fac nu stiu inca sa fac http-ul sa fie cum doresc, dar am zis ca na sunt baiat mare si ca ma descurc,dar m-am inselat , deci o zic asa: Sarut Mana! Doamna Cristina!

Ostile oricum nu am fost sanatos vreodata de la bun inceput eu doar tai,explodez,mai injur :ymblushing: doar sa nu afle deejay ca imi buseste mecla in pamanat ,si mah vreau vin cald de la cratita mah ostile :x te asigur ca vin sa iti cant la poarta.

Eseth pacat ca astia nu mi-au dat inca viza ca vedeai tu ce primeai de Mos Craciun , adica ,cadoul meu un lant pt rotwiller si mai bine un constum de craciunita :"> prrrr vreau si eu caldura .

Deejay, amicul nostru, ii multumim pt eforturi de anu asta pt server sa il tina activ dar ii zic "arigatou, baka" inseamnand multumesc prostule ,deci cauta pe google.

I see nu vreau sa fiu succcind cu cat imi place sa fiu explicid cu atat de bag in ceata asa sa te mai prind eu la cimitir pt pomenirea bunicii , dar sa fim draguti :D tot spre bine cu cei 4 prieteni ai mei :X mai ales ca pursuitof cam ma lasa rece la propriu si la figurat.

Deci v-am poopat un nou an cu fericire si la multi anus fratilor si surioarelor mele astept sa vin sa va dau la mufa si posterior :X in martie :)) pana atunci sa intepeniti pana vine Apocalipsa-2012, atunci adio :X Salut all :))


P.S.
Si aaaaa da am uitat de nikita- fa nikito fa-mi si mie abonament de 2000 de minute sa am si eu mesaje moca la bucuresti si o clatita cu cea mai buna sirop de altar pe care ai padurare ca vine ursu sa iti dea o laba de ajutor la degustare:)).

Muhahahhahahaahhaha doctorul road te pupa baa uratule,si sa vezi ce te fac la un transplant de organgenital la tine :)).
Te disec nikito deci ai grija ca nu termin pana cand nu invat de pe tine tot ce am invatat in sc .

Si pt nebunii mei Domnu si doamna PRimi Padurari un vasc pt amor , si o cheie pt cabana de la munte pt insurateii.
Deejay nu uita sa aduci vreo 12 aparate casnice ca nu ai electricitate la munte .
Cadou de la Mos Roadkill
La multi ani sa traiti,la multi aniii sa va drojditi :X brrrrrrrrr:))) La multi ani XB -WebForest

-P.S2 m-am dus sa subtilises un copacel :)) Unguru' Bulan - Bradul-audio ca e criza :)))


______
Edited by Cristina

Nici macar nu stii sa scrii si tu incerci sa folosesti expresii japoneze. NO BAKA! 8-|
Din nou editare complexa, sa intelegeti totusi ceva...
Good Lock.

P.S. Imagine
Ultima oară modificat de Cristina pe 13 Dec 2011 11:22, modificat de 10 ori în total.
Motiv: La colt 5 min... baka!
Avatar utilizator

Re: CRACIUN FERICIT si LA MULTI ANI - urari si dedicatii

Mesaj #8 » de Alejandro » 13 Dec 2011 03:12

Cristina scrie:Good Lock

:)) ma astept sa fie intentionat scris asa :))
Doamne deci a fost editat de 8 ori :))
Iar din vaga mea cunostinta de limba japoneza ... Domo arigato gozaimasu! Baka! :)) sa sune mai politicos :))
In concluzie, sumimasen , watashi ha yoi yoru o negat te i masu. :P

On topic:
tanjou bi omedetou ! happi nyuiya ! ;)
Nothing is true, everything is permited!
Imagine Imagine
Avatar utilizator

Re: CRACIUN FERICIT si LA MULTI ANI - urari si dedicatii

Mesaj #9 » de Bogdan » 14 Dec 2011 17:50

bah...sa va duceti in padure cu japoneza voastra...ati uitat ca estem neam de manelisti =)))
Daca padurar nu esti, nimic nu esti!

Imagine
Avatar utilizator

SARBATORI FERICITE

Mesaj #10 » de Dami_eLit » 22 Dec 2011 02:31

Salut ... buna , cine nu ma inchite sa imi spuna sa nu mai barfeasca ca se aude . Stiu tot ce sa vb de mine CRACIUN FERICIT :ymhug:

Avatar utilizator


Următorul



GameForest

Cea mai tare Comunitate online dedicata jocurilor!
GameForest este un loc perfect pentru toti cei care se bucura de jocuri pe internet!
Va invitam pe serverele noastre de Counter-Strike Source, Counter-Strike Global Offensive si Team Fortress 2!

Aceasta comunitate exista din 16 Mar 2011 19:37 si este online de 13 Ani, 1 Luna si 17 Zile
GameForest, WebForest are registered trademarks of IDeSys NetWorks S.R.L., Valve, the Valve logo, Half-Life, the Half-Life logo, the Lambda logo, Steam, the Steam logo, Team Fortress, the Team Fortress logo, Opposing Force, Day of Defeat, the Day of Defeat logo, Counter-Strike, the Counter-Strike logo, Source, the Source logo, and Counter-Strike: Condition Zero are trademarks and/or registered trademarks of Valve Corporation. All other trademarks are property of their respective owners. © GameForest   Powered by IDeSys NetWorks