CRACIUN FERICIT si LA MULTI ANI - urari si dedicatii

Pentru cei care doresc să spună "La Mulți Ani" sau alte mesaje de Sărbători/Aniversări

Moderator: DeeJay

Re: SARBATORI FERICITE

Mesaj #11 » de iseedead » 22 Dec 2011 11:11

eu o sa iti raspund doar cu " Sarbatori fericite si La multi ani!", in rest cred ca atat timp cat topicul pe care l-ai deschis are drept titlu "SARBATORI FERICITE" nu are loc si partea cu "cine nu ma inghite".

Avatar utilizator

Re: SARBATORI FERICITE

Mesaj #12 » de Bogdan » 22 Dec 2011 12:35

off topic: Elit ce te-a apucat si pe tine?....daca tot ai facut topic cu sarbatori fericite ureaza-le din suflet...pfff :| Nu cred ca te-a vb cineva de rau pana acum...daca te iei dupa vorbe atunci e problema ta. Noi te-am respectat si te-am ajutat sa te integrezi in padure, asa ca acelasi lucru asteptam si noi de la tine ;).
on topic: Sarbatori fericite padurarilor, multa sanatate si tot ce va doriti in noul an!!!! :ymparty: :ymparty: :ymparty:
Daca padurar nu esti, nimic nu esti!

Imagine
Avatar utilizator

Re: CRACIUN FERICIT si LA MULTI ANI - urari si dedicatii

Mesaj #13 » de Alejandro » 22 Dec 2011 16:49

Eu nu va urez nimic >:P nu imi plac sarbatorile :ymdevil: :-j
Nothing is true, everything is permited!
Imagine Imagine
Avatar utilizator

Re: CRACIUN FERICIT si LA MULTI ANI - urari si dedicatii

Mesaj #14 » de Cristina » 24 Dec 2011 18:55

Alejandro scrie:Eu nu va urez nimic >:P nu imi plac sarbatorile :ymdevil: :-j

Cea mai tare urare, EVER!

Copy/paste -> send to everybody! :ymdevil:
Avatar utilizator

LA MULTI ANI!

Mesaj #15 » de makota » 31 Dec 2011 14:28

Dragi padurari, cum toate orasele sunt impodobite cu leduri, braduti si alte obiecte decorative specifice anotimpului in care ne aflam, dar mai ales perioadei magice a Craiunului, si padurea noastra e impodobita cu flashuri, C4 pe la crengute, AWP-uri sub statuie, asa ca vreau sa va urez si eu La multi ani, tot ce va doriti sa se implineasca, si acum vorbesc de partea reala a vietii noastre si sa avem parte de tot ce ne dorim noi.


Bafta Padurarilor :*
Fişiere ataşate
safe_image.php.jpeg
La multi ani :*!
safe_image.php.jpeg (309.44 KiB) Vizualizat de 139 ori

Avatar utilizator

Re: CRACIUN FERICIT si LA MULTI ANI - urari si dedicatii

Mesaj #16 » de Bogdan » 31 Dec 2011 16:15

Multumim la fel padurare...sanatate si tot ce iti doresti tu sa ti se implineasca!!!....LA MULTI ANI PADURARIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII....!!!
PS: Makoto...fi mai zambaret in poze...ca in poza care ai atasat-o esti mai serios asa =))
Daca padurar nu esti, nimic nu esti!

Imagine
Avatar utilizator

Re: CRACIUN FERICIT si LA MULTI ANI - urari si dedicatii

Mesaj #17 » de ostil » 31 Dec 2011 20:55

La multi ani tuturor xb'istilor un an nou fericit , sanatate si multi bani la toata lumea ... :ymparty: :ymparty: :ymparty:

LA MULTI ANI 2012 !!!
Imagine
Avatar utilizator

Re: CRACIUN FERICIT si LA MULTI ANI - urari si dedicatii

Mesaj #18 » de DeeJay » 31 Dec 2011 22:20

Eu va urez doar e chestii pentru 2012:

1)sa aduceti cat mai multa lume pe XB
2)sa fiti sanatosi
3)sa aveti numai succese :))
I spin this!
My PC: I7 3770, 16G Ram, GTX 980, SSD 180GB
Avatar utilizator

Re: CRACIUN FERICIT si LA MULTI ANI - urari si dedicatii

Mesaj #19 » de Gh30 » 31 Dec 2011 23:16

Daca tot se termina anul imediat, va urez si eu multa multa sanatate, fericire voua si familiilor si un an nou fericit!
La Multi Ani!
Point and shoot!

>> Webforest Wallpaper << >> XB[RO] <<
Avatar utilizator


Anterior



GameForest

Cea mai tare Comunitate online dedicata jocurilor!
GameForest este un loc perfect pentru toti cei care se bucura de jocuri pe internet!
Va invitam pe serverele noastre de Counter-Strike Source, Counter-Strike Global Offensive si Team Fortress 2!

Aceasta comunitate exista din 16 Mar 2011 19:37 si este online de 13 Ani, 1 Luna si 17 Zile
GameForest, WebForest are registered trademarks of IDeSys NetWorks S.R.L., Valve, the Valve logo, Half-Life, the Half-Life logo, the Lambda logo, Steam, the Steam logo, Team Fortress, the Team Fortress logo, Opposing Force, Day of Defeat, the Day of Defeat logo, Counter-Strike, the Counter-Strike logo, Source, the Source logo, and Counter-Strike: Condition Zero are trademarks and/or registered trademarks of Valve Corporation. All other trademarks are property of their respective owners. © GameForest   Powered by IDeSys NetWorks