La multi ani iseedead

Pentru cei care doresc să spună "La Mulți Ani" sau alte mesaje de Sărbători/Aniversări

Moderator: DeeJay

Re: La multi ani iseedead

Mesaj #11 » de Bogdan » 19 Oct 2011 18:31

OOOO...la multi ani fratele meu i see >:D<...multa sanatate si sa te intorci de acolo cu de toate. Fac si rime numai pt tine ;) . Bafta fah si sa te distrezi cu gandul la noi...nu conteaza distanta, iti suntem alaturi prin telepatie. :YMPARTY: :YMPARTY: :YMPARTY: :YMPARTY: ^:)^
Daca padurar nu esti, nimic nu esti!

Imagine

Avatar utilizator

Re: La multi ani iseedead

Mesaj #12 » de Cristina » 19 Oct 2011 18:36

iseedead scrie:va multumesc tuturor pentru urarile de bine, si hai noroc ca mi-am desfacut si eu o bere!!!



-> Imagine



P.S. Imagine
Avatar utilizator

Re: La multi ani iseedead

Mesaj #13 » de Eseth » 19 Oct 2011 18:43

La multi ani frate isee. Sa fii sanatos, sa fii fericit si iubit. Sa-i dai babei peste cascheta si nu atrage atentia la ce-ti spune. Sa ai parte de toate cele bune in viata si succesul sa fie mereu alaturi de tine. Iti urez o viata lunga si fericita alaturi de cei dragi si sa fii mereu alaturi de fratii tai XBisti. Mult succes in viata si inca o data "La Multi Anus!"* =))

*citata din RObotzi.S02.Ep1.Onomastica :)
Nusquam est verus. Sulum res est licitus.
Avatar utilizator

Re: La multi ani iseedead

Mesaj #14 » de RoadKill » 19 Oct 2011 18:46

sa fii fericit batranule si sa crapi de toata frumusetea ca si oricum o zi onomastica mai uitam si noi dusmanirile si ciocnim un pahar de vin in cinstea unui padurar de-al nostru plus eu vreau sa stau si eu sa iti zic la multi anus foca ce esti :))) si sa nu uitam faimoasele lui replici de pe xb :)))si sa nu te incrunti prea mult nu vreau sa te vad cu mufa ca la 70 de ani :)) ca iriti pielea :))
Avatar utilizator

Re: La multi ani iseedead

Mesaj #15 » de iseedead » 19 Oct 2011 20:52

merci fai fetili, e grav zboara timpul, inca un pic si jucam sah in parc))

Avatar utilizator

Re: La multi ani iseedead

Mesaj #16 » de Andu_XB » 20 Oct 2011 09:15

La multi ani I See :ymparty: :ymparty: :ymparty: :ymparty: :ymparty: :ymparty: :ymparty: :ymparty: :ymparty: :ymparty: :ymparty: o viata plakuta si bafta acolo la munca :))
Avatar utilizator

Re: La multi ani iseedead

Mesaj #17 » de newsee97 » 22 Oct 2011 00:12

La multi Ani multa fericire , Sanatate ca aia e cea mai importanta sa NE TRAIESTI !!
Avatar utilizator


Anterior



GameForest

Cea mai tare Comunitate online dedicata jocurilor!
GameForest este un loc perfect pentru toti cei care se bucura de jocuri pe internet!
Va invitam pe serverele noastre de Counter-Strike Source, Counter-Strike Global Offensive si Team Fortress 2!

Aceasta comunitate exista din 16 Mar 2011 19:37 si este online de 13 Ani, 1 Luna si 18 Zile
GameForest, WebForest are registered trademarks of IDeSys NetWorks S.R.L., Valve, the Valve logo, Half-Life, the Half-Life logo, the Lambda logo, Steam, the Steam logo, Team Fortress, the Team Fortress logo, Opposing Force, Day of Defeat, the Day of Defeat logo, Counter-Strike, the Counter-Strike logo, Source, the Source logo, and Counter-Strike: Condition Zero are trademarks and/or registered trademarks of Valve Corporation. All other trademarks are property of their respective owners. © GameForest   Powered by IDeSys NetWorks