La multi ani iseedead

Pentru cei care doresc să spună "La Mulți Ani" sau alte mesaje de Sărbători/Aniversări

Moderator: DeeJay

Re: La multi ani iseedead

Post #11 » by Bogdan » 19 Oct 2011 18:31

OOOO...la multi ani fratele meu i see >:D<...multa sanatate si sa te intorci de acolo cu de toate. Fac si rime numai pt tine ;) . Bafta fah si sa te distrezi cu gandul la noi...nu conteaza distanta, iti suntem alaturi prin telepatie. :YMPARTY: :YMPARTY: :YMPARTY: :YMPARTY: ^:)^
Daca padurar nu esti, nimic nu esti!

Image

User avatar

Re: La multi ani iseedead

Post #12 » by Cristina » 19 Oct 2011 18:36

iseedead wrote:va multumesc tuturor pentru urarile de bine, si hai noroc ca mi-am desfacut si eu o bere!!!



-> Image



P.S. Image
User avatar

Re: La multi ani iseedead

Post #13 » by Eseth » 19 Oct 2011 18:43

La multi ani frate isee. Sa fii sanatos, sa fii fericit si iubit. Sa-i dai babei peste cascheta si nu atrage atentia la ce-ti spune. Sa ai parte de toate cele bune in viata si succesul sa fie mereu alaturi de tine. Iti urez o viata lunga si fericita alaturi de cei dragi si sa fii mereu alaturi de fratii tai XBisti. Mult succes in viata si inca o data "La Multi Anus!"* =))

*citata din RObotzi.S02.Ep1.Onomastica :)
Nusquam est verus. Sulum res est licitus.
User avatar

Re: La multi ani iseedead

Post #14 » by RoadKill » 19 Oct 2011 18:46

sa fii fericit batranule si sa crapi de toata frumusetea ca si oricum o zi onomastica mai uitam si noi dusmanirile si ciocnim un pahar de vin in cinstea unui padurar de-al nostru plus eu vreau sa stau si eu sa iti zic la multi anus foca ce esti :))) si sa nu uitam faimoasele lui replici de pe xb :)))si sa nu te incrunti prea mult nu vreau sa te vad cu mufa ca la 70 de ani :)) ca iriti pielea :))
User avatar

Re: La multi ani iseedead

Post #15 » by iseedead » 19 Oct 2011 20:52

merci fai fetili, e grav zboara timpul, inca un pic si jucam sah in parc))

User avatar

Re: La multi ani iseedead

Post #16 » by Andu_XB » 20 Oct 2011 09:15

La multi ani I See :ymparty: :ymparty: :ymparty: :ymparty: :ymparty: :ymparty: :ymparty: :ymparty: :ymparty: :ymparty: :ymparty: o viata plakuta si bafta acolo la munca :))
User avatar

Re: La multi ani iseedead

Post #17 » by newsee97 » 22 Oct 2011 00:12

La multi Ani multa fericire , Sanatate ca aia e cea mai importanta sa NE TRAIESTI !!
User avatar


Previous



GameForest

The best online Gaming Community!
GameForest is the perfect place for all gamers!
Join our Counter-Strike Source, Counter-Strike Global Offensive and Team Fortress 2 dedicated servers and have a great fun time!

Forum started on 16 Mar 2011 19:37 and in existence for 13 Years, 2 Months and 2 Days
GameForest, WebForest are registered trademarks of IDeSys NetWorks S.R.L., Valve, the Valve logo, Half-Life, the Half-Life logo, the Lambda logo, Steam, the Steam logo, Team Fortress, the Team Fortress logo, Opposing Force, Day of Defeat, the Day of Defeat logo, Counter-Strike, the Counter-Strike logo, Source, the Source logo, and Counter-Strike: Condition Zero are trademarks and/or registered trademarks of Valve Corporation. All other trademarks are property of their respective owners. © GameForest   Powered by IDeSys NetWorks