FELICITARI CRISTINA

Pentru cei care doresc să spună "La Mulți Ani" sau alte mesaje de Sărbători/Aniversări

Moderator: DeeJay

Re: FELICITARI CRISTINA

Post #11 » by Bogdan » 01 Oct 2011 11:39

LA MULTI ANI CRISS :D :*...multa sanatate fericire si sa ti se implineasca toate dorintele :D :ymparty: :ymparty: :ymparty: ....si promit ca nu o sa te mai stresez niciodata cu clatitele...de acum inainte le fac eu...de mancat cred ca nu o sa le manance nimeni dar nu conteaza, important e ca ai scapat u de ele :)). Distractie placutaaaaaaaaaaaa...sa curga sampaniaaaa!!!! :) >:D<
Daca padurar nu esti, nimic nu esti!

Image

User avatar

Re: FELICITARI CRISTINA

Post #12 » by Eseth » 01 Oct 2011 11:54

Sincere felicitari din partea mea. Iti urez ca toate dorintele tale sa se implineasca. Sa fii fericita, sa ai sanatate de diamant si sa ne traiesti inca 2458 de ani :D La multi ani! :ymparty:
Nusquam est verus. Sulum res est licitus.
User avatar

Re: FELICITARI CRISTINA

Post #13 » by ostil » 01 Oct 2011 13:13

La multi ani !!! Manule sa ne traiesti chiar cu vre'o 200 de ani mai mult decat zice sethu :D, sa fii sanatoasa si fericita ... restul vin de la sine . Sper ca DJ'u sa iti faca toate poftele azi asa cu i le faci si tu zilnic iar pe nik lasa'l sa sa te incante cu minciunile lui : " cica face el de acum ... clatite si nu mai sh eu ce " pai daca il lasi se duce rasul lui ala renumit de tot o sa umble lesinat de pofta clatitelor =)) =)) , oricum sper sa va distrati pe cinste iar tu manule sa te bucuri de tot ce iti ofera viatza .
am sa beau azi un paharel in cinstea ta si sper ca si voi o ve'ti face in cinstea xb"istilor. :ymparty: :ymparty: :ymparty: :ymparty: :ymparty: :ymparty: :ymparty: :ymparty: :ymparty: :ymparty: :ymparty: :ymparty: :ymparty: :ymparty:
Image
User avatar

Re: FELICITARI CRISTINA

Post #14 » by RoadKill » 01 Oct 2011 13:27

Deci astept o runda de clatite cu cargous la constanta :)) si cu ciocolata in blat ca moare road de glicemie :)) si fratilor lasati bautura mai beti si voi un sirop de atar,visine,must de la struguri-sfat de la un profesionist :D ca porma vedeti ce criza o sa imi faceti la buzunare :)).Cu dedicatie sa vedem pe domnul nostru sef -Deejay facand niste dorinte cele de mai cele, pt prima doamna a padurarilor :D
User avatar

Re: FELICITARI CRISTINA

Post #15 » by Kamicazes » 01 Oct 2011 16:52

La multi ani si sa ai parte de tot ce iti doresti ! :ymparty: :ymparty: :ymparty:

User avatar

Re: FELICITARI CRISTINA

Post #16 » by DeeJay » 01 Oct 2011 21:28

baa euu sunt cam muci...lma puffy
I spin this!
My PC: I7 3770, 16G Ram, GTX 980, SSD 180GB
User avatar

Re: FELICITARI CRISTINA

Post #17 » by Cristina » 01 Oct 2011 22:03

cand sunt lucida promit sa raspund cu un replay la toata lumeaaaa, fara numaaar!!!!

pana atunci... va zic numai ca am tastat password-ul de 15 ori pana am nimerit ... :ymparty:
User avatar

Re: FELICITARI CRISTINA

Post #18 » by puf1k » 01 Oct 2011 22:05

muhaha =)) ..cristina...la mine tot asa sa intimplat..
Image
User avatar

Re: FELICITARI CRISTINA

Post #19 » by Mishu » 02 Oct 2011 01:14

La multi ani!!!!

Toate cele bune!


O seara buna,
Mishu
Image

Image
User avatar

Re: FELICITARI CRISTINA

Post #20 » by Cristina » 03 Oct 2011 11:56

puf1k wrote:Te felicit din toata inima...sanatate si prosper in toate :P :ymparty: :ymparty:

In primul rand multumesc pentru topicul creat si pentru urari... Recunosc insa ca titlul m-a indus putin in eroare, am crezut ca am castigat un premiu ceva... :p


iseedead wrote:la multi ani cristina,si sper ca de ziua ta face tallibas clatitele)))

In visele mele cele mai erotice imi face el mie clatite...
Multumesc! :)



Jackson wrote:Da,FELICITARI si numai bine! :o) :ymparty:

Multumesc frumos! :)


Valahul wrote::ymparty: felicitari si din partea mea... beau ceva in cinstea ta ca de obicei,: :p

Multumesc!!!! Am baut si eu pentru tine...pentru voi toti, de fapt! :ymparty:
Pe aia cu "Radio Milos" n-am prea inteles-o dar mi-o explici tu alta data!


Gh30 wrote:La multi ani Cristina, multa sanatate si sa traiesti 1000 de ani !!! :ymparty:
P.S.: Astept sa ne cinstesti cu cate o clatita... :ymdevil:

1000 zici? Vai, Multumesc Gh30!
Astept si eu cu nerabdare sa te servesc cu cateva clatite cand implinesc 999 de ani. :ymdevil:


Castiel wrote:La multi ani Cristina !!! Sa ai parte de tot ce iti doresti si bineinteles distractie placuta ... o sa beau si in cinstea ta azi ... (ajung un alcoolist notoriu cu cate zile de nastere sunt in perioada asta :)))

Multumesc! :)
DAR, de ce dai vina pe mine (noi)? Recunoaste ca ti-a placut alcoolul, de mic, acum doar cauti scuze sa bei. :P


Roadkill wrote:La multi ani Prima Doamna a Padurarilor ce petrecere o sa avem astazi seara pe server mai ales talibanul de dj va face o dedicatie -doamnei :))) S-ai parte de tot ce iti doresti sa fii iubita sa fii sanatoasa La anu si la multi ani :))) si cu o dedicatie :D de la road :))
Sa curga sampania :)) si clatitele in aer :)))

Vai vai, multumesc Road, sa cresti mare. Si multumesc pentru dedicatia muzicala, mai aveam putin si plangeam... :-s esti un romantic incurabil.


johnpuzzle wrote:La multi ani si multa sanatate si din parte mea :) cum ajung acasa de la munca beau ceva in cinstea ta

Multumesc, multumesc. Sper ca ai baut bine in seara aia. Nu de alta dar merit! :ymsmug:



Bogdan wrote:LA MULTI ANI CRISS :D :*...multa sanatate fericire si sa ti se implineasca toate dorintele :D :ymparty: :ymparty: :ymparty: ....si promit ca nu o sa te mai stresez niciodata cu clatitele...de acum inainte le fac eu...de mancat cred ca nu o sa le manance nimeni dar nu conteaza, important e ca ai scapat u de ele :)). Distractie placutaaaaaaaaaaaa...sa curga sampaniaaaa!!!! :) >:D<

HAHAHA, Mincinosule!!!!
Multumesc pentru urari DAR promisiunile tale sunt BULLSHIT! Dupa cateva saptamani o sa-mi spui ca ti-a spart careva contul si-a postat in locul tau iar tu vrei clatite. 8-|
Cat despre sampanie..ce pot sa spun, am fost OBLIGATA sa golesc sticla! ok? :ymsigh:


Eseth wrote:Sincere felicitari din partea mea. Iti urez ca toate dorintele tale sa se implineasca. Sa fii fericita, sa ai sanatate de diamant si sa ne traiesti inca 2458 de ani :D La multi ani! :ymparty:

Vai, cat de dulce... O sa fiu cea mai adorata MUMIE din univers. La 2458 de ani...
Multumesc! :)


ostil wrote:La multi ani !!! Manule sa ne traiesti chiar cu vre'o 200 de ani mai mult decat zice sethu :D, sa fii sanatoasa si fericita ... restul vin de la sine . Sper ca DJ'u sa iti faca toate poftele azi asa cu i le faci si tu zilnic iar pe nik lasa'l sa sa te incante cu minciunile lui : " cica face el de acum ... clatite si nu mai sh eu ce " pai daca il lasi se duce rasul lui ala renumit de tot o sa umble lesinat de pofta clatitelor =)) =)) , oricum sper sa va distrati pe cinste iar tu manule sa te bucuri de tot ce iti ofera viatza .
am sa beau azi un paharel in cinstea ta si sper ca si voi o ve'ti face in cinstea xb"istilor. :ymparty: :ymparty: :ymparty: :ymparty: :ymparty: :ymparty: :ymparty: :ymparty: :ymparty: :ymparty: :ymparty: :ymparty: :ymparty: :ymparty:

2458 plus 200 = 2658 de ani. Cartea recordurilor, here I come!!!!
Multumesc frumos!
Sper ca ai baut sambata un paharel in cinstea mea. Daca nu, sa faci vinul ala bun si sa bei atunci. Strugurii aratau foarte bine! Mustul cred ca a iesit dulce iar vinul o sa fie 'bengos'. B-)


Roadkill wrote:Deci astept o runda de clatite cu cargous la constanta :)) si cu ciocolata in blat ca moare road de glicemie :)) si fratilor lasati bautura mai beti si voi un sirop de atar,visine,must de la struguri-sfat de la un profesionist :D ca porma vedeti ce criza o sa imi faceti la buzunare :)).Cu dedicatie sa vedem pe domnul nostru sef -Deejay facand niste dorinte cele de mai cele, pt prima doamna a padurarilor :D

Mai oameni buni, voi o sa faceti diabet de la atatea clatite si-o sa deveniti alcoolici de la atata bautura. MAi USOR!!! 8-|
Dedicatii de la DJ primesc in particular... oricum era prea mucificat sa compuna un mesaj pe forum... :ymparty:



Kamicazes wrote:La multi ani si sa ai parte de tot ce iti doresti ! :ymparty: :ymparty: :ymparty:

Multumeeeeeeeeeesc!!!! :ymparty:


Mishu wrote:La multi ani!!!!
Toate cele bune!
O seara buna,
Mishu


Multumesc frumos!

O zi buna,
Cristina


DJ wrote:baa euu sunt cam muci...lma puffy

pfffft... stiu draga, stiu. 8-| mama ei de bautura... DAR cine a baut cico a-2-a zi??? eeeee?? :-?



puf1k wrote:muhaha =)) ..cristina...la mine tot asa sa intimplat..

probabil emotiile, nu? :D



Bonus: the cake ->

cake.png
cake.png (506.22 KiB) Viewed 82 times

Compozitia aleasa de DJ, design by DJ... mancat de multa lume ( 8 sambata plus 11 duminica... ) Tortul a avut undeva peste 5Kg. Ciocolata fiind principala in compozitie. Asa, acum salivati! :p

User avatar


PreviousNext



GameForest

The best online Gaming Community!
GameForest is the perfect place for all gamers!
Join our Counter-Strike Source, Counter-Strike Global Offensive and Team Fortress 2 dedicated servers and have a great fun time!

Forum started on 16 Mar 2011 19:37 and in existence for 13 Years, 2 Months and 4 Days
GameForest, WebForest are registered trademarks of IDeSys NetWorks S.R.L., Valve, the Valve logo, Half-Life, the Half-Life logo, the Lambda logo, Steam, the Steam logo, Team Fortress, the Team Fortress logo, Opposing Force, Day of Defeat, the Day of Defeat logo, Counter-Strike, the Counter-Strike logo, Source, the Source logo, and Counter-Strike: Condition Zero are trademarks and/or registered trademarks of Valve Corporation. All other trademarks are property of their respective owners. © GameForest   Powered by IDeSys NetWorks