FELICITARI CRISTINA

Pentru cei care doresc să spună "La Mulți Ani" sau alte mesaje de Sărbători/Aniversări

Moderator: DeeJay

Re: FELICITARI CRISTINA

Mesaj #11 » de Bogdan » 01 Oct 2011 11:39

LA MULTI ANI CRISS :D :*...multa sanatate fericire si sa ti se implineasca toate dorintele :D :ymparty: :ymparty: :ymparty: ....si promit ca nu o sa te mai stresez niciodata cu clatitele...de acum inainte le fac eu...de mancat cred ca nu o sa le manance nimeni dar nu conteaza, important e ca ai scapat u de ele :)). Distractie placutaaaaaaaaaaaa...sa curga sampaniaaaa!!!! :) >:D<
Daca padurar nu esti, nimic nu esti!

Imagine

Avatar utilizator

Re: FELICITARI CRISTINA

Mesaj #12 » de Eseth » 01 Oct 2011 11:54

Sincere felicitari din partea mea. Iti urez ca toate dorintele tale sa se implineasca. Sa fii fericita, sa ai sanatate de diamant si sa ne traiesti inca 2458 de ani :D La multi ani! :ymparty:
Nusquam est verus. Sulum res est licitus.
Avatar utilizator

Re: FELICITARI CRISTINA

Mesaj #13 » de ostil » 01 Oct 2011 13:13

La multi ani !!! Manule sa ne traiesti chiar cu vre'o 200 de ani mai mult decat zice sethu :D, sa fii sanatoasa si fericita ... restul vin de la sine . Sper ca DJ'u sa iti faca toate poftele azi asa cu i le faci si tu zilnic iar pe nik lasa'l sa sa te incante cu minciunile lui : " cica face el de acum ... clatite si nu mai sh eu ce " pai daca il lasi se duce rasul lui ala renumit de tot o sa umble lesinat de pofta clatitelor =)) =)) , oricum sper sa va distrati pe cinste iar tu manule sa te bucuri de tot ce iti ofera viatza .
am sa beau azi un paharel in cinstea ta si sper ca si voi o ve'ti face in cinstea xb"istilor. :ymparty: :ymparty: :ymparty: :ymparty: :ymparty: :ymparty: :ymparty: :ymparty: :ymparty: :ymparty: :ymparty: :ymparty: :ymparty: :ymparty:
Imagine
Avatar utilizator

Re: FELICITARI CRISTINA

Mesaj #14 » de RoadKill » 01 Oct 2011 13:27

Deci astept o runda de clatite cu cargous la constanta :)) si cu ciocolata in blat ca moare road de glicemie :)) si fratilor lasati bautura mai beti si voi un sirop de atar,visine,must de la struguri-sfat de la un profesionist :D ca porma vedeti ce criza o sa imi faceti la buzunare :)).Cu dedicatie sa vedem pe domnul nostru sef -Deejay facand niste dorinte cele de mai cele, pt prima doamna a padurarilor :D
Avatar utilizator

Re: FELICITARI CRISTINA

Mesaj #15 » de Kamicazes » 01 Oct 2011 16:52

La multi ani si sa ai parte de tot ce iti doresti ! :ymparty: :ymparty: :ymparty:

Avatar utilizator

Re: FELICITARI CRISTINA

Mesaj #16 » de DeeJay » 01 Oct 2011 21:28

baa euu sunt cam muci...lma puffy
I spin this!
My PC: I7 3770, 16G Ram, GTX 980, SSD 180GB
Avatar utilizator

Re: FELICITARI CRISTINA

Mesaj #17 » de Cristina » 01 Oct 2011 22:03

cand sunt lucida promit sa raspund cu un replay la toata lumeaaaa, fara numaaar!!!!

pana atunci... va zic numai ca am tastat password-ul de 15 ori pana am nimerit ... :ymparty:
Avatar utilizator

Re: FELICITARI CRISTINA

Mesaj #18 » de puf1k » 01 Oct 2011 22:05

muhaha =)) ..cristina...la mine tot asa sa intimplat..
Imagine
Avatar utilizator

Re: FELICITARI CRISTINA

Mesaj #19 » de Mishu » 02 Oct 2011 01:14

La multi ani!!!!

Toate cele bune!


O seara buna,
Mishu
Imagine

Imagine
Avatar utilizator

Re: FELICITARI CRISTINA

Mesaj #20 » de Cristina » 03 Oct 2011 11:56

puf1k scrie:Te felicit din toata inima...sanatate si prosper in toate :P :ymparty: :ymparty:

In primul rand multumesc pentru topicul creat si pentru urari... Recunosc insa ca titlul m-a indus putin in eroare, am crezut ca am castigat un premiu ceva... :p


iseedead scrie:la multi ani cristina,si sper ca de ziua ta face tallibas clatitele)))

In visele mele cele mai erotice imi face el mie clatite...
Multumesc! :)



Jackson scrie:Da,FELICITARI si numai bine! :o) :ymparty:

Multumesc frumos! :)


Valahul scrie::ymparty: felicitari si din partea mea... beau ceva in cinstea ta ca de obicei,: :p

Multumesc!!!! Am baut si eu pentru tine...pentru voi toti, de fapt! :ymparty:
Pe aia cu "Radio Milos" n-am prea inteles-o dar mi-o explici tu alta data!


Gh30 scrie:La multi ani Cristina, multa sanatate si sa traiesti 1000 de ani !!! :ymparty:
P.S.: Astept sa ne cinstesti cu cate o clatita... :ymdevil:

1000 zici? Vai, Multumesc Gh30!
Astept si eu cu nerabdare sa te servesc cu cateva clatite cand implinesc 999 de ani. :ymdevil:


Castiel scrie:La multi ani Cristina !!! Sa ai parte de tot ce iti doresti si bineinteles distractie placuta ... o sa beau si in cinstea ta azi ... (ajung un alcoolist notoriu cu cate zile de nastere sunt in perioada asta :)))

Multumesc! :)
DAR, de ce dai vina pe mine (noi)? Recunoaste ca ti-a placut alcoolul, de mic, acum doar cauti scuze sa bei. :P


Roadkill scrie:La multi ani Prima Doamna a Padurarilor ce petrecere o sa avem astazi seara pe server mai ales talibanul de dj va face o dedicatie -doamnei :))) S-ai parte de tot ce iti doresti sa fii iubita sa fii sanatoasa La anu si la multi ani :))) si cu o dedicatie :D de la road :))
Sa curga sampania :)) si clatitele in aer :)))

Vai vai, multumesc Road, sa cresti mare. Si multumesc pentru dedicatia muzicala, mai aveam putin si plangeam... :-s esti un romantic incurabil.


johnpuzzle scrie:La multi ani si multa sanatate si din parte mea :) cum ajung acasa de la munca beau ceva in cinstea ta

Multumesc, multumesc. Sper ca ai baut bine in seara aia. Nu de alta dar merit! :ymsmug:



Bogdan scrie:LA MULTI ANI CRISS :D :*...multa sanatate fericire si sa ti se implineasca toate dorintele :D :ymparty: :ymparty: :ymparty: ....si promit ca nu o sa te mai stresez niciodata cu clatitele...de acum inainte le fac eu...de mancat cred ca nu o sa le manance nimeni dar nu conteaza, important e ca ai scapat u de ele :)). Distractie placutaaaaaaaaaaaa...sa curga sampaniaaaa!!!! :) >:D<

HAHAHA, Mincinosule!!!!
Multumesc pentru urari DAR promisiunile tale sunt BULLSHIT! Dupa cateva saptamani o sa-mi spui ca ti-a spart careva contul si-a postat in locul tau iar tu vrei clatite. 8-|
Cat despre sampanie..ce pot sa spun, am fost OBLIGATA sa golesc sticla! ok? :ymsigh:


Eseth scrie:Sincere felicitari din partea mea. Iti urez ca toate dorintele tale sa se implineasca. Sa fii fericita, sa ai sanatate de diamant si sa ne traiesti inca 2458 de ani :D La multi ani! :ymparty:

Vai, cat de dulce... O sa fiu cea mai adorata MUMIE din univers. La 2458 de ani...
Multumesc! :)


ostil scrie:La multi ani !!! Manule sa ne traiesti chiar cu vre'o 200 de ani mai mult decat zice sethu :D, sa fii sanatoasa si fericita ... restul vin de la sine . Sper ca DJ'u sa iti faca toate poftele azi asa cu i le faci si tu zilnic iar pe nik lasa'l sa sa te incante cu minciunile lui : " cica face el de acum ... clatite si nu mai sh eu ce " pai daca il lasi se duce rasul lui ala renumit de tot o sa umble lesinat de pofta clatitelor =)) =)) , oricum sper sa va distrati pe cinste iar tu manule sa te bucuri de tot ce iti ofera viatza .
am sa beau azi un paharel in cinstea ta si sper ca si voi o ve'ti face in cinstea xb"istilor. :ymparty: :ymparty: :ymparty: :ymparty: :ymparty: :ymparty: :ymparty: :ymparty: :ymparty: :ymparty: :ymparty: :ymparty: :ymparty: :ymparty:

2458 plus 200 = 2658 de ani. Cartea recordurilor, here I come!!!!
Multumesc frumos!
Sper ca ai baut sambata un paharel in cinstea mea. Daca nu, sa faci vinul ala bun si sa bei atunci. Strugurii aratau foarte bine! Mustul cred ca a iesit dulce iar vinul o sa fie 'bengos'. B-)


Roadkill scrie:Deci astept o runda de clatite cu cargous la constanta :)) si cu ciocolata in blat ca moare road de glicemie :)) si fratilor lasati bautura mai beti si voi un sirop de atar,visine,must de la struguri-sfat de la un profesionist :D ca porma vedeti ce criza o sa imi faceti la buzunare :)).Cu dedicatie sa vedem pe domnul nostru sef -Deejay facand niste dorinte cele de mai cele, pt prima doamna a padurarilor :D

Mai oameni buni, voi o sa faceti diabet de la atatea clatite si-o sa deveniti alcoolici de la atata bautura. MAi USOR!!! 8-|
Dedicatii de la DJ primesc in particular... oricum era prea mucificat sa compuna un mesaj pe forum... :ymparty:



Kamicazes scrie:La multi ani si sa ai parte de tot ce iti doresti ! :ymparty: :ymparty: :ymparty:

Multumeeeeeeeeeesc!!!! :ymparty:


Mishu scrie:La multi ani!!!!
Toate cele bune!
O seara buna,
Mishu


Multumesc frumos!

O zi buna,
Cristina


DJ scrie:baa euu sunt cam muci...lma puffy

pfffft... stiu draga, stiu. 8-| mama ei de bautura... DAR cine a baut cico a-2-a zi??? eeeee?? :-?



puf1k scrie:muhaha =)) ..cristina...la mine tot asa sa intimplat..

probabil emotiile, nu? :D



Bonus: the cake ->

cake.png
cake.png (506.22 KiB) Vizualizat de 81 ori

Compozitia aleasa de DJ, design by DJ... mancat de multa lume ( 8 sambata plus 11 duminica... ) Tortul a avut undeva peste 5Kg. Ciocolata fiind principala in compozitie. Asa, acum salivati! :p

Avatar utilizator


AnteriorUrmătorul



GameForest

Cea mai tare Comunitate online dedicata jocurilor!
GameForest este un loc perfect pentru toti cei care se bucura de jocuri pe internet!
Va invitam pe serverele noastre de Counter-Strike Source, Counter-Strike Global Offensive si Team Fortress 2!

Aceasta comunitate exista din 16 Mar 2011 19:37 si este online de 13 Ani, 1 Luna si 18 Zile
GameForest, WebForest are registered trademarks of IDeSys NetWorks S.R.L., Valve, the Valve logo, Half-Life, the Half-Life logo, the Lambda logo, Steam, the Steam logo, Team Fortress, the Team Fortress logo, Opposing Force, Day of Defeat, the Day of Defeat logo, Counter-Strike, the Counter-Strike logo, Source, the Source logo, and Counter-Strike: Condition Zero are trademarks and/or registered trademarks of Valve Corporation. All other trademarks are property of their respective owners. © GameForest   Powered by IDeSys NetWorks