La multi ani Bogdan aka FurNIKa!

Pentru cei care doresc să spună "La Mulți Ani" sau alte mesaje de Sărbători/Aniversări

Moderator: DeeJay

Re: La multi ani Bogdan aka FurNIKa!

Mesaj #11 » de Crazy_Bob » 04 Noi 2012 12:45

La Multi Ani Nikulee :ymparty: :ymparty:
Imagine
Imagine

Avatar utilizator

Re: La multi ani Bogdan aka FurNIKa!

Mesaj #12 » de Gh30 » 04 Noi 2012 14:18

La multi ani talibane NiK!!! :ymparty: Sa fii sanatos si sa nu uiti sa dai de baut la padurari :))
Point and shoot!

>> Webforest Wallpaper << >> XB[RO] <<
Avatar utilizator

Re: La multi ani Bogdan aka FurNIKa!

Mesaj #13 » de puf1k » 04 Noi 2012 15:55

La Multi Ani Batrane sa ne traiesti si sa conduci oastea pana la capat :)) :ymparty: :ymparty:
Imagine
Avatar utilizator

Re: La multi ani Bogdan aka FurNIKa!

Mesaj #14 » de Bogdan » 04 Noi 2012 18:20

VA MULTUMESC BAAAAAH FRATII MEI PADURARI!!! >:d<:x Sunteti cei mai tari si nu uitati ca faceti parte din cea mai tare comunitate!!! ;). Bafta la toti si sa ne auzim cu bine in continuare!
Daca padurar nu esti, nimic nu esti!

Imagine
Avatar utilizator

Re: La multi ani Bogdan aka FurNIKa!

Mesaj #15 » de Eseth » 04 Noi 2012 18:24

Bogdan (referitor la Postul 14), Din motive tehnice nu am avut posibilitatea sa te anunt ca ti-am facut admin pe serveru de CS:GO si, cel mai probabil, nici nu ai incercat. :) Sa traiesti! :ymhug:
Nusquam est verus. Sulum res est licitus.

Avatar utilizator

Re: La multi ani Bogdan aka FurNIKa!

Mesaj #16 » de Bogdan » 04 Noi 2012 18:25

Eseth scrie:Din motive tehnice nu am avut posibilitatea sa te anunt ca ti-am facut admin pe serveru de CS:GO si, cel mai probabil, nici nu ai incercat. Sa traiesti!

Multumesc frate eseth...chiar aveam nevoie de admin! >:D<
Daca padurar nu esti, nimic nu esti!

Imagine
Avatar utilizator

Re: La multi ani Bogdan aka FurNIKa!

Mesaj #17 » de DeeJay » 04 Noi 2012 19:26

La Multi Ani tali :)
I spin this!
My PC: I7 3770, 16G Ram, GTX 980, SSD 180GB
Avatar utilizator

Re: La multi ani Bogdan aka FurNIKa!

Mesaj #18 » de gargoyle » 05 Noi 2012 03:51

La multi ani,fah,padurareaso!!! =)) Din motive tehnice si alcoolice nu am putut sa iti urez asta de ziua ta,adica ieri! Dar fac un pustiu de bine sa te anunt ca fratele tau padurar iti este alaturi si sper sa ne vedem la o masa intinsa cat de curand! Sa traiesti bine si sa ragai a mititei si bere weekend de weekend! =))

Aaaaaa....uitasem: NU,nu vreau abonament la Voda! :))
Imagine
Avatar utilizator

Re: La multi ani Bogdan aka FurNIKa!

Mesaj #19 » de SaDouS » 06 Noi 2012 23:52

La multi aniiiiiii si sczue de intrzere :ymparty: :ymparty: :ymparty: :ymparty: :ymparty: :ymparty: :ymparty: :ymparty:
Imagine Imagine
Avatar utilizator

Re: La multi ani Bogdan aka FurNIKa!

Mesaj #20 » de Bogdan » 07 Noi 2012 00:01

Ms fratii mei padurari >:D< Ma bucur ca am intalnit aici padurari pe care ma pot baza. Bafta si sanatate la toti ;)
Daca padurar nu esti, nimic nu esti!

Imagine

Avatar utilizator


Anterior



GameForest

Cea mai tare Comunitate online dedicata jocurilor!
GameForest este un loc perfect pentru toti cei care se bucura de jocuri pe internet!
Va invitam pe serverele noastre de Counter-Strike Source, Counter-Strike Global Offensive si Team Fortress 2!

Aceasta comunitate exista din 16 Mar 2011 19:37 si este online de 13 Ani, 1 Luna si 29 Zile
GameForest, WebForest are registered trademarks of IDeSys NetWorks S.R.L., Valve, the Valve logo, Half-Life, the Half-Life logo, the Lambda logo, Steam, the Steam logo, Team Fortress, the Team Fortress logo, Opposing Force, Day of Defeat, the Day of Defeat logo, Counter-Strike, the Counter-Strike logo, Source, the Source logo, and Counter-Strike: Condition Zero are trademarks and/or registered trademarks of Valve Corporation. All other trademarks are property of their respective owners. © GameForest   Powered by IDeSys NetWorks