La Multi Ani Ostil!

Pentru cei care doresc să spună "La Mulți Ani" sau alte mesaje de Sărbători/Aniversări

Moderator: DeeJay

Urmăritori: assassin

La Multi Ani Ostil!

Mesaj #1 » de Arici » 30 Iun 2012 01:40

La multi ani padurarului nostru drag Ostil. Ne este dor de tine si se simte mult absenta ta. TE VREM INAPOI!.. Pana atunci sa ridicam paharele pentru Ostil. :ymparty:
Fişiere ataşate
Picture 106.jpg
Picture 106.jpg (262.64 KiB) Vizualizat de 147 ori

Avatar utilizator

Re: La Multi Ani Ostil!

Mesaj #2 » de Eseth » 30 Iun 2012 02:14

La multi ani frate padurare stramos! Iti urez sa fii iubita, stimata si sa nu fii suparata de lipsa de alcool. Cu totii simtim lipsa ta pe server si pe forum si speram sa revii cat mai curand in randul padurarilor tai. Sa ne traiesti! Happy birthday! :ymparty:
Nusquam est verus. Sulum res est licitus.
Avatar utilizator

Re: La Multi Ani Ostil!

Mesaj #3 » de Jackson » 30 Iun 2012 08:05

Felicitari,Ostilu :o)
If Love is a Crime,than I am a Criminal
Avatar utilizator

Re: La Multi Ani Ostil!

Mesaj #4 » de melc » 30 Iun 2012 08:22

La multi ani nea Ostil !! ;))
Imagine
Avatar utilizator

Re: La Multi Ani Ostil!

Mesaj #5 » de puf1k » 30 Iun 2012 08:47

La Multi Ani Ostile :ymhug: :ymparty:
Imagine

Avatar utilizator

Re: La Multi Ani Ostil!

Mesaj #6 » de DeeJay » 30 Iun 2012 09:35

La Multi Ani!
desi nu stiu daca o sa intre sa citeasca, eu l-am sunat intr-o zi si nu mi-a raspuns la tel...nush ce e cu el
I spin this!
My PC: I7 3770, 16G Ram, GTX 980, SSD 180GB
Avatar utilizator

Re: La Multi Ani Ostil!

Mesaj #7 » de Cristina » 30 Iun 2012 09:39

La multi multi ani fericiti, plini de sanatate, bucurii , clatite si alcool! :ymparty:
Avatar utilizator

Re: La Multi Ani Ostil!

Mesaj #8 » de Dami_eLit » 30 Iun 2012 11:25

la multi ani sa dai o bere la bani multi munca putina :ymparty:
Avatar utilizator

Re: La Multi Ani Ostil!

Mesaj #9 » de Stefan » 30 Iun 2012 13:17

La Multi Ani, sa fi fericit !! :ymparty: :ymparty:
"He who strikes terror in others is himself continually in fear."-Claudius Claudianus
Avatar utilizator

Re: La Multi Ani Ostil!

Mesaj #10 » de Alejandro » 30 Iun 2012 14:15

La Multi Ani Ostil !!!! Sa ne traiesti si sa vii inapoi pe server :ymparty:
Nothing is true, everything is permited!
Imagine Imagine

Avatar utilizator


Următorul



GameForest

Cea mai tare Comunitate online dedicata jocurilor!
GameForest este un loc perfect pentru toti cei care se bucura de jocuri pe internet!
Va invitam pe serverele noastre de Counter-Strike Source, Counter-Strike Global Offensive si Team Fortress 2!

Aceasta comunitate exista din 16 Mar 2011 19:37 si este online de 13 Ani, 1 Luna si 29 Zile
GameForest, WebForest are registered trademarks of IDeSys NetWorks S.R.L., Valve, the Valve logo, Half-Life, the Half-Life logo, the Lambda logo, Steam, the Steam logo, Team Fortress, the Team Fortress logo, Opposing Force, Day of Defeat, the Day of Defeat logo, Counter-Strike, the Counter-Strike logo, Source, the Source logo, and Counter-Strike: Condition Zero are trademarks and/or registered trademarks of Valve Corporation. All other trademarks are property of their respective owners. © GameForest   Powered by IDeSys NetWorks