Un an de XB

Pentru cei care doresc să spună "La Mulți Ani" sau alte mesaje de Sărbători/Aniversări

Moderator: DeeJay

Un an de XB

Mesaj #1 » de Eseth » 22 Mai 2012 00:11

Uite ca a trecut un an de cand fac parte din aceasta comunitate care mi-a provocat doar zambet (exceptie doar unele conflicte care s-au rezolvat si ele rapid). Mi-am gasit aici multi prieteni cu care ma pot distra jucand CS:S si care ma pot ajuta in cazul cand am nevoie. Acum fix un an in urma, pe data de 22 mai 2011 cand i-am invitat pe DeeJay, NiK, i see dead people si Ostil (pe care nu-i cunosteam inca bine pe atunci) pe serverul meu, mi-am dat seama ca sunt niste oameni mai speciali, care te pot face sa zambesti si sa razi si am zis sa le ofer serverul 100% si sa-l fac marca XB. Accesand forumul si facandu-mi cont, am inteles ca XB-u' nu e un simplu grup pe steam din cativa padurari, ci e o comunitate intreaga in care ulterior m-am integrat 100%. Sper ca aceasta comunitate frumoasa, unica in felul ei, sa ramana la fel de vesela si prietenoasa cum era cand am gasit-o pentru prima data prin padurea ei. Stiu un singur lucru cu certitudine, voi ramane aici, daca nu pe veci, atunci cel putin pe multi multi ani inainte!
Salut padurarii! ;)
Nusquam est verus. Sulum res est licitus.

Avatar utilizator

Re: Un an de XB

Mesaj #2 » de gargoyle » 22 Mai 2012 02:31

La mai multi ani si sa ramanem o comunitate unita!
Imagine
Avatar utilizator

Re: Un an de XB

Mesaj #3 » de Bogdan » 22 Mai 2012 10:16

Happy birthdayyyyyyyyyyyyyy :ymparty: ...sa speram ca se vor intoarce batranii ostil si i see alaturi de noi ca sa continuam in aceeasi formatie :D
Daca padurar nu esti, nimic nu esti!

Imagine
Avatar utilizator

Re: Un an de XB

Mesaj #4 » de Jackson » 22 Mai 2012 14:34

Asa-asa,la cati mai multi ani impreuna! :o)
If Love is a Crime,than I am a Criminal
Avatar utilizator

Re: Un an de XB

Mesaj #5 » de DeeJay » 22 Mai 2012 15:13

Bogdan (referitor la Postul 3), isee e un fel de fiu ratacitor, iar ostil nush ce a patit :))
I spin this!
My PC: I7 3770, 16G Ram, GTX 980, SSD 180GB

Avatar utilizator

Re: Un an de XB

Mesaj #6 » de Dami_eLit » 22 Mai 2012 18:34

La Mai multi ;)
Avatar utilizator

Re: Un an de XB

Mesaj #7 » de melc » 22 Mai 2012 19:21

La multi ani !! sper sa te vad si la aniversarea de 2 si 3 si...20 de ani :) !
Imagine
Avatar utilizator

Re: Un an de XB

Mesaj #8 » de puf1k » 22 Mai 2012 21:43

la multi ani eseth :ymparty:
Imagine
Avatar utilizator





GameForest

Cea mai tare Comunitate online dedicata jocurilor!
GameForest este un loc perfect pentru toti cei care se bucura de jocuri pe internet!
Va invitam pe serverele noastre de Counter-Strike Source, Counter-Strike Global Offensive si Team Fortress 2!

Aceasta comunitate exista din 16 Mar 2011 19:37 si este online de 13 Ani, 1 Luna si 30 Zile
GameForest, WebForest are registered trademarks of IDeSys NetWorks S.R.L., Valve, the Valve logo, Half-Life, the Half-Life logo, the Lambda logo, Steam, the Steam logo, Team Fortress, the Team Fortress logo, Opposing Force, Day of Defeat, the Day of Defeat logo, Counter-Strike, the Counter-Strike logo, Source, the Source logo, and Counter-Strike: Condition Zero are trademarks and/or registered trademarks of Valve Corporation. All other trademarks are property of their respective owners. © GameForest   Powered by IDeSys NetWorks