Forum Avatar Request

Sectiunea unde va puteti expune proiecte si idei din lumea vizuala

Moderator: DeeJay

Re: Avatar Request

Mesaj #11 » de ostil » 12 Oct 2011 15:40

mutumesc frumos
Imagine

Avatar utilizator

Re: Avatar Request

Mesaj #12 » de crispY » 13 Oct 2011 22:08

unul la 5 minute :))

16984220.png
16984220.png (53.12 KiB) Vizualizat de 198 ori
Imagine
Avatar utilizator

Re: Avatar Request

Mesaj #13 » de GoGe » 19 Oct 2011 19:28

Salut baieti!Mi-as dori un avatar in stilul lui Mishu ca al lui Ostil,Mrjuvets.Numai sa aiba numele GoGe*Napolitana(GoGe*Napo daca nu incape).Multumesc!
Imagine

"Folclorul e oxigen pentru un popor astmatic"-Bean MC (Subcarpati)
Avatar utilizator

Re: Avatar Request

Mesaj #14 » de Cristina » 19 Oct 2011 19:46

gogenapo scrie:Salut baieti!Mi-as dori un avatar in stilul lui Mishu ca al lui Ostil,Mrjuvets.Numai sa aiba numele GoGe*Napolitana(GoGe*Napo daca nu incape).Multumesc!


Ostil are avatare facute in 'stilul Cristina'.
Deci ce anume ceri tu? CUI?
Si avatar pentru ce ? Forum sau Steam?




P.S. Nici macar nu te-ai deranjat sa citesti ce se scrie/posteaza pe forum. Incep sa ma enerveze oamenii ca tine. 8-|
Avatar utilizator

Re: Forum Avatar Request

Mesaj #15 » de GoGe » 19 Oct 2011 20:38

Ok,scuze.Nu am mai fost activ cateva zile/saptamani...Daca vrei,doamna Cristina te rog imi poti face un avatar pentru Steam?Imi pare rau ca nu am mai fost activ,dar am avut calculatorul stricat si nu am mai fost activ si nu prea am mai stiut ce mai este pe forum.
Imagine

"Folclorul e oxigen pentru un popor astmatic"-Bean MC (Subcarpati)

Avatar utilizator

Re: Forum Avatar Request

Mesaj #16 » de Cristina » 19 Oct 2011 22:15

gogenapo scrie:Ok,scuze.Nu am mai fost activ cateva zile/saptamani...Daca vrei,doamna Cristina te rog imi poti face un avatar pentru Steam?Imi pare rau ca nu am mai fost activ,dar am avut calculatorul stricat si nu am mai fost activ si nu prea am mai stiut ce mai este pe forum.



Cerere pentru avatar steam nu aici se face. [-(
Scrie mare mare de tot, am schimbat si titlul topicului DOAR pentru tine.
Am inteles ca nu ai fost activ dar nici sa citesti nu stii? C'mon. Putin efort. :ymsigh:


Uite iti dau un ajutor eu-> LinK Ajutator Citeste si studiaza primul post. Alege avatarul. Vezi daca esti in grupul ala. Faci cerere si postezi. Nu e greu. 8-|



_____________

Cerere neoficiala de la Dami_eLit...

Here we go-> Imagine
Avatar utilizator

Re: Forum Avatar Request

Mesaj #17 » de BurNie » 08 Dec 2012 15:45

Sallut fa Mishule ;) ...Bravo pentru poza aceea pe care ia-i facut lui Ostil,MJuvets.. As vrea si eo o poza la fel ca aia.. Daca se poate,si ai timp :)


Multumesc :D
Imagine
Imagine
Respecta,si vei fi respectat!!
Avatar utilizator

Re: Forum Avatar Request

Mesaj #18 » de THE MERCENAR » 17 Feb 2013 18:30

as vrea si eu un avatar va rog vreau cu xp pro level si numele meu IrOnHidE
Avatar utilizator

Re: Forum Avatar Request

Mesaj #19 » de Cristina » 17 Feb 2013 18:37

THE MERCENAR (Re: Post 18), nu pot sa-ti fac cu pro level.
Avatar utilizator

Re: Forum Avatar Request

Mesaj #20 » de Eseth » 17 Feb 2013 18:44

THE MERCENAR (Re: Post 18), Gata! Sper sa-ti placa! :)
Fişiere ataşate
IrOnHidE.png
IrOnHidE.png (66.37 KiB) Vizualizat de 44 ori
Nusquam est verus. Sulum res est licitus.

Avatar utilizator


AnteriorUrmătorul



GameForest

Cea mai tare Comunitate online dedicata jocurilor!
GameForest este un loc perfect pentru toti cei care se bucura de jocuri pe internet!
Va invitam pe serverele noastre de Counter-Strike Source, Counter-Strike Global Offensive si Team Fortress 2!

Aceasta comunitate exista din 16 Mar 2011 19:37 si este online de 13 Ani, 1 Luna si 16 Zile
GameForest, WebForest are registered trademarks of IDeSys NetWorks S.R.L., Valve, the Valve logo, Half-Life, the Half-Life logo, the Lambda logo, Steam, the Steam logo, Team Fortress, the Team Fortress logo, Opposing Force, Day of Defeat, the Day of Defeat logo, Counter-Strike, the Counter-Strike logo, Source, the Source logo, and Counter-Strike: Condition Zero are trademarks and/or registered trademarks of Valve Corporation. All other trademarks are property of their respective owners. © GameForest   Powered by IDeSys NetWorks